Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

despre barbati Capricorn


Recommended Posts

Am o minune de barbat Capricorn. Eu sint Fecioara si ne impacam bine. Sintem amindoi introvertiti, dar ne tratam unul pe altul, sintem amindoi strinsi la punga, dar ne incurajam citeodata si ne facem cadouri unul altuia. Sintem chibzuiti si apreciem asta amindoi. Ar mai fi ceva de lucru cu egocentrismul lui. Fetele care au soti Capricorn, cum ati rezolvat problema asta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si sotul meu e Capricorn, singura mea reclamatie este ca e foarte incapatanat. Si asta nu cred ca ar fi asa mare problema daca eu, Gemeni, nu as fi si mai incapatanata ca el!!! Egocentrist nu as spune ca este, mai degraba in sensul copilaros... Calitatile sunt multe, e familist convins (poate mai tare ca mine), ii place sa faca de toate cu fi-su, e foarte hotarat, e calm (spre deosebire de mine), rational. Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/user/sinzi_ana"]Poze cu David in parc pe tricicleta[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt Fecioara, tatal meu e Capricorn si ... baietelul meu va fi capicorn (se va naste la inceputul lui ianuarie 2005). E o zodie super, dupa parerea mea, sper ca relatia cu baietelul meu sa fie la fel de buna ca aceea pe care o am cu tatal meu. Singurul lucru care ma deranjeaza in relatia cu tata e ca stiu ca tine enorm la mine, dar nu stie sa mi-o arate decat foaaaaarte rar. O fi o caracteristica a zodiei ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]romaniaau pt. subiect, ca am si eu una bucata sotz capricorn acasa. suntem doua cornute..eu un veritabil Taur (ce putin asa cred) desi uneori ies din tipare..in fine, ca nu despre mine vroiam sa vb. acum. Dragutzul meu cornut este introverit ..rau de tot..ceea ce ma exaspereaza uneori, nu se mainifesta mai deloc ( daca vreau un pupic nu astept sa mi-l dea din proprie initiativa, il cer si primesc mai multi..desi mi-ar palcea sa aiba initiative de genul asta..dar), este familist super convins, sufletist cu mine, strangator...aaa aici am o problema cu el...nimic nu se arunca...totul se conserva[:D]mai ales tot ce inseamna reviste, ziare si alte hartoatze...[batcap], si uneori avem discutii pe tema asta ca eu le arunc cand nu-i acasa si cand descopera...[blabla], incapatanat..dar in limitele pe care le suport... na ca nu mai stiu acum si aveam asa multe sa spun....aaa.. daca ne suparam si el este cel vinovat..niciodata nu vine sa zica [iartama] sau sa faca primul pas...tot eu sunt cea care sparg gheata desi...ma tin tare cat pot sa nu fac asta..dar..cedez...are un orgoliu...mama mama... de-as putea ce i l-as mai scurta[:D] in 6 ani de cand locuim sub acelasi acoperis ne-am certat zdravan si am stat suparati 2 zile..in rest..."ne ciondaim"...norok ca sunt eu inteleapta si las de la mine, evident ca nu sunt lucruri grave, altfel.. va pupici ..si mai astept pareri..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De cand asteptam un astfel de subiect [:D]. Chiar eram curioasa ce trasaturi de-ale prietenului meu voi regasi si la alti barbati Capricorni. Si eu sustin ca este un familist convins. Are anumite doze de incapatanare, dar si rabdare multa. Nu se lasa pana nu termina lucrul inceput. Se stie ca zodia lor este un semn de pamant, si el chiar este "cu picioarele pe pamant". Cat despre cheltuit banii aiurea, nu e cazul, caci amandoi suntem chibzuiti. Eu sunt Balanta (adica de semn de aer, daca e sa ne luam dupa zodiac), asa ca uneori trebuie sa ma coboare de prin "norisorii mei roz" [9cer]. Este un barbat caruia ii place sa ma rasfete. Daca reusim sa ne mai suparam [blabla], ne impacam repede [pup]. Oricum eu sunt sigura ca mi-am gasit "jumatatea".[il] Pupici! [8**] Steluta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt fecioara si sotul meu capricorn si pot spune ca mana pe inima ca este o relatie super. E putin incapatanat dar nici cu mine nu imi e rusine [:D]. Am un capricorn zgarcit cateodata, mai bine zis nu cumpara niciodata lucruri ieftine si de proasta calitate, chiar daca eu zc:"lasa ca merge si daca e din piata si nu e de nu stiu ce firma"Ii plac lucrurile de calitate si la propiriu si la figurat. Si mai are ceva cand zice ceva apoi nu il intorci nici batut. E o zodie minunata. Stiti ca este printre singurele zodii cu care se intelege fecioara? Ce mai am un sot jos palaria. Monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotzul meu e capricorn, e econom atit cit trebuie, e iubaretz. Eu sint taur. Avem o casnicie foarte fericita, si de cind sintem impreuna, un an si trei luni, nu ne-am certat niciodata, asta pentru ca ne iubim foarte mult si avem respect unul pentru celalalt. Discutam despre orice, prindem toate deciziile impreuna si respectam opinia celuilalt. Daniela [hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, nu e aici nici o Leoaica maritata cu un Capricorn? Eu am avut o perioada in care nush cum naiba faceam dar mi se punea pata numai pe Capricorni. Cred ca au fost vreo 5 la rand. Si culmea... mai devreme sau mai tarziu mi se parea mie ca nu`s ei prea seriosi si... "pa si pusi". Oare la altii functioneaza? Ultima oara am avut pata pusa cam un an pe un Capricorn care avea o relatie (si inca o are), si chipurile din cauza fidelitatii lui ma tinea la distanta. De vreo 8 luni mi`am gasit si eu una bucata jumatate (e Taurash... si la propriu si la... zodie [olala]). Si ce sa vezi, Doamne?! Capricornul meu a inceput brusc sa fie interesat de mine... Uhmmm... zicea cineva ceva de fildelitate si constanta?! If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...