Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

despre barbati Capricorn


Recommended Posts

Noua nu ne dadea nimeni nici o sansa, spuneau ca prea suntem incapatanati amandoi si nu ne potrivim...nu neaparat ca zodie Gemeni cu Capricorn, cat si ca persoane individuale. Si au trecut 6 ani cu suisuri si coborasuri, dar daca trag linie, cei mai frumosi ani din viata noastra, cu cele mai mari realizari!!! Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/user/sinzi_ana"]Poze cu David in parc pe tricicleta[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Iubika, eu sunt leoaica, insa nu sunt maritata cu capricorn. Se spune ca sunt incompatibili( orice fel de relatie, nu neaparat sot sotie), si in toate cazurile mele asa a fost. Am auzit insa ca relatia Fecioara( zodie care imi place la nebunie) si Capricorn e foarte buna, si din ce scrieti voi asa si e. Monica Elena, sa stii ca si leii se inteleg cu fecioarele, ti-o spun din proprie experienta. Crinuta si bb din burtica 31+ saptamani Dr. Nayel, CFR2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu...ca tot intreba cineva[:D] leoaica maritata cu capricorn...dragoste mare dar de multe ori frecvente diferite[bang]E foarte,foarte econom,e calm,rational,tandru,dar nu(prea) le are cu surprizele,desi incearca nu tipa dar pune bot, pesimist -el spune realist[:D]cinstit pana in panzele albe,munca mai presus de toate,fidel.. si eu am citit prin multe parti ca e o relatie aiurea,dar cu bune si rele merge inainte,cu multe compromisuri si mai ales dragoste. http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce poze noi cu puisorul(1 an si 7 luni) http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/anca20_ro/album?.dir=/5ee0
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]Originally posted by crinuta
Iubika, eu sunt leoaica, insa nu sunt maritata cu capricorn. Se spune ca sunt incompatibili( orice fel de relatie, nu neaparat sot sotie), si in toate cazurile mele asa a fost. Am auzit insa ca relatia Fecioara( zodie care imi place la nebunie) si Capricorn e foarte buna, si din ce scrieti voi asa si e. Monica Elena, sa stii ca si leii se inteleg cu fecioarele, ti-o spun din proprie experienta. Crinuta si bb din burtica 31+ saptamani crinuta, Leoaica mea, deci si tu ai avut experiente nefericite cu Capricornii. Ca nu prea suntem pe aceeasi lungime de unda, mi`am dat si eu seama intr`un tarziu. Dar in ciuda acestui fapt, nu ai simtit atractia aia irezistibila....? Sau mai degraba tentatia fructului... care nu prea iti face bine?[amoras] Si hai sa te mai intreb o treaba, cam off topic, dar.... tu, ca Leoaica, in ce relatii te afli cu barbatii Gemeni si Pesti? Si bebicul din burtica e bebel sau belbelusha? [il] If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamica dulce, inseamna ca tu esti o fericita.... Adevarul e ca, din experienta mea, mandria ambelor personaje era o problema un pik cam maricica... tu ce zici? Cat despre EL, intr`adevar, munca e pe primul loc, ceea ce poate deveni destul de frustrant uneori. Iar faza cu pesimistul deghizat in realist e cat se poate de adevarata[mariaj]! If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt muncitori barbatii capricorn? Alui meu cea mai mare placere este sa stea toata ziua cu noi sau la comp, ne cam zdranganim cand e vorba de comp!!! Cand e nevoie pune osul, dar al meu barbat e foarte comod, si ii ia o vesnicie sa faca ceva, e migalos si de multe ori nu ii iese treaba, ba chiar prefer sa fac eu ceva de care am urgent nevoie decat sa astept de la el!!! Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/user/sinzi_ana"]Poze cu David in parc pe tricicleta[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Si eu (taur) cu barbat capricorn. Ne intelegem bine, (in horoscop am vazut caci cuplurile taur capricor sau fecoara capricorn sunt cele mai reusite). Daca mai statea bebe un pic un burtica iesea fecioara, eram un trio minunat, dar a venit mai repede si e leu, cred ca o sa avem de furca cu el. Capricornul meu nu e calm, imediat se enerveaza, nu are rabdare. Spararea ii trece greu. Se consuma mult pentru orice fleac, nu mai zic de chestii importante. In legatura cu ce au zis tzucc si mamica dulce, se aplica si la noi.
quote:
Originally posted by tzuc
Dragutzul meu cornut este introverit ..rau de tot..ceea ce ma exaspereaza uneori, nu se mainifesta mai deloc ( daca vreau un pupic nu astept sa mi-l dea din proprie initiativa, il cer si primesc mai multi..desi mi-ar palcea sa aiba initiative de genul asta..dar), este incapatanat..dar in limitele pe care le suport... daca ne suparam si el este cel vinovat..niciodata nu vine sa zica [iartama] sau sa faca primul pas...tot eu sunt cea care sparg gheata desi...ma tin tare cat pot sa nu fac asta..dar..cedez...are un orgoliu...mama mama... de-as putea ce i l-as mai scurta[:D]
quote:
Originally posted by mamica dulce
munca mai presus de toate
[:)]mami Eliza & bebe Stefan Takeshi (16/08/2004) [url="http://www.geocities.com/flakeherald/Moments_of_our_life.html"]Paginuta personala[/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32097"]Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pfff..recitind mesajul initial constat ca i-am facut o imagine cornutei mele...ceva de speriat...are cate un pic din toate.. ne inetlegem excelent...nu-i prea place treaba deloc...nimic nu face decat cu "te rog frumos ma ajuti sa...faci si tu.." atunci se executa, altfel nimic. in rest baiat de casa, linistit. asa am citit si eu prin horoscoape,cica capricornii cu taurii sunt un cuplu reusit...si asa este..[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma cred ca depinde si de cum a fost invatat, pentru ca al meu capricorn este foarte muncitor si se ofera sa ma ajute si cand se apuca de ceva nu se opreste pana nu termina lucru inceput si referiotr la bani uneori este zgarcit, alteori darnic si asa sunt si eu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...