Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

despre barbati Capricorn


Recommended Posts

copilutzu... ce sa zik, m`ia dat gata! Felicitari pentru cei 15 ani alaturi de Capricorn; din cate ai lasat sa se inteleaga, nu au fost deloc monotoni! Si daca "orgoliu de Leoaica" + "orgoliu de Capricorn" poate sa = 15 ani, atunci inseamna ca mai exista speranta si pemtru mine[bis] If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Iubika, Ne-a fost mai greutz un pic la inceputul casniciei pana ne-am cunoscut mai bine ,pana ne-am "vazut" defectele unul altuia si am inteles ca daca vreau o viata linistita sa nu il intarat mai rau cand are nervisori ....nu ca mi-ar fi fost frica de el dar nu suportam certurile..asa ca il lasam sa ii treaca nervi si cand se calma il atacam eu cu bobarnace.!!![:D] In rest este un baiat super ,este sprijinul meu ,el imi ridica moralul cand am prob.,e un bun bucatar,priceput si...daca ar citi ce am postat eu i-ar creste cornitzele si... Sincer ma bucur din tot sufletul ca suntem impreuna si ma la rogDumnezeu sa fim asa si la 90 de ani dar ceva mai multi in familie [:D] cu 1,2,....n, copilutzi [copil][copil][copil] "Ajuta-i pe cei ce nu se pot ajuta pe ei insisi !" Copilutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Buna tuturor![:)] Am 22 de ani si sunt tare indragostita de un capricorn (28 ani[olala]) Am uitat sa mentionez ca sunt leoaica Stiu am citit si eu ca cica am fi incompatibili dar refuz sa cred asta si as lasa de la mine, as ceda doar sa fie bine. Il cunosc doar de 3 luni dar cred ca il stiu destul de bine si e exact asa cum l-ati descris si voi, si imi place la nebunie(cu exceptia cazurilor cand e incapatanat).[bang] Noi nu suntem practic impreuna dar e clar ca ii plac si nu ii sunt indiferenta iar eu i-am dat destule semne..... Ce sa fac sa il cuceresc de tot?am tot cautat pe net. Incerc astfel sa il fac sa sa simta admirat, apreciat, dorit si sa nu-l contrazic sau sa-i reprosez ceva ca se enerveaza tare rau.[}:)] Ajuta-ma mai ales tu, copilutzu(ma bucur tare ca esti o exceptie si ca va merge bine)Da-mi niste sfaturi. Ce sa va mai zic de el? are un job solicitant, dar se descurca de minune.Ii place tare mult ceea ce face si se implica in toate. Este foarte riguros, organizat si calculat,si tare ambitios.Pot sa ma bazez pe el pentru orice. E un om de cuvant. imi place mult sa-l laud(ce se mai umfla in pene)E tare mandrul,dragul de el Eu sunt departe de el caci sunt la facultate dar comunicam foarte des pe messenger.ce sa zic, mi-e tare dor de el!!! ceea ce vreau e sa insemn ceva pentru el, sa-i fie drag de mine, sa-i intru in sufletel. Problema este distanta in primul rand, si in al doilea rand, cariera, care este pe primul loc.Eu incerc sa-l inteleg si sa nu-l bat la cap prea mult, dar uneori cred ca daca nu fac eu primul pas, nu se intampla nimic. Nu-l prea inteleg pe omul asta. Vreau sa-l cuceresc!Sper sa ma ajutati fetelor!!!astept vesti de la voi[:)] va pup[:X] bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Printzesita, Dupa parerea mea ,pe langa calitatile pe care le au Capricorni sunt un pic (cate o data ) si delasatori !! Asa ca "bate-l la cap ca nu il plictisesti "!!!. [:D] Noi vorbeam zilnic ..Eu il sunam, soacra-mea(fata buna![box] ) nu vroia sa il dea la telefon ..si dupa n... insistente..(apelam la vecini, vecine sa il sune ptr. ca eu aveam "zona interzisa.." ) "[bang] [bang] [:D] )........ reuseam sa dau de el Asa ca ,parerea mea ....INSISTA !!!! ...OCHII CARE NU SE VAD SE UITA !!![:D] "Ajuta-i pe cei ce nu se pot ajuta pe ei insisi !" Copilutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi draga copilutzu asa voi face, dar sper sa nu par disperata.[il]si sa nu-l deranjez atunci cand nu trebuie. Sa te intreb ceva: si capricornul tau e asa de rezervat? ca eu una nu-mi dau seama ce simte si el nu prea se manifesta. tie ti s-a aratat la inceput? si acuma cum e? tu sari pe el si il iubaresti si pupacesti[pup]? mie nu mi-a facut nici un compliment pana acuma dar eu vad cum fata lui se lumineaza cand ma vede. asta ma bucura tare [:)]!!!!!si totusi as vrea sa stiu exact ce gandeste..... ma enerveaza ca e asa de misterios.... Si tu trageai de el la inceput sau el a avut intiativa? Doamne ce indragostita sunt[8**]ma gandesc la el intr-una!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Printzesita, la capitolul complimente ..sta f. prost .Nu prea spune "te iubesc" dar are moduri foarte originale de a-mi dovedi . La pupaciuni ...amandoi aveam initiativa ....si cum eu sunt mai copilaroasa (vezi "copilutzu) il incantam cu prostioarele mele .[:D] "Ajuta-i pe cei ce nu se pot ajuta pe ei insisi !" Copilutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari, fetelor! Ma adaug si eu( Taur) pe lista voastra...cu un Capricorn tandru si iubitor, intelept, loial, insa foarte incapatanat si introvertit.Comunicam foarte bine( gratie mie care sunt extrem de deschisa) si ceea ce este extrem de important:ne completam foarte bine. Eu extrem de guraliva - el relativ tacut, eu impulsiva - el extrem de calm, eu realista - el ceva mai visator...Uneori sunt si eu extrem de uimita de proiectele pe care le avem impreuna, pe care eu le incep(important este sa incepeti voi!!!El va continua totul cu rigurozitate) , iar el le continua pentru ca in cele din urma sa le finalizam impreuna!Asa ca...nu mai spuneti ca sunt delasatori, incepeti voi ceea ce v-ati propus sa faceti si veti vedea cum se mobilizeaza!!!Sunt extrem de dedicati meseriei, familiei, fiecarui lucru pe care il fac!!!Va puteti baza pe ei in orice moment!!!Eu va pot spune ca nu regret nici o clipa ca eu sunt cea care a facut primul pas in relatia noastra!!! Eu chiar mi-am gasit linistea si echilibru langa un Capricorn!Dupa aproape 6 ani( dintre care unul de casnicie), inca sunt indragostita ca in prima zi! Clio[gravi] si bebelusa [fetita]de 19 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Sunt curioasa daca exista printre voi si varsatoare si daca va puteti intelege cu un capricorn . Tatal meu e capricorn si nu ma inteleg deloc cu el si am avut si un iubit capricorn care mi-a mancat zilele vreo 3 ani. Extrem de posesiv si gelos, o fire foarte inchisa si incapatanata. E zodia de care fug cat pot ... Larra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa e draga Clio, eu am observat ca daca nu fac eu primul pas nu se intampla absolut nimic. ca si cum nici n-as exista. cateodata cred ca nici nu-i pasa de mine.....si atunci iau eu initiativa (il bipuiesc sau il sun) si apoi e totul ok,(de obicei el pare sa se bucure cand incerc sa dau de el, iar cand ma vede fata pur si simplu i se lumineaza [9cer] ) cam greu cu capricornii astia....nu prea stii ce gandesc....ce-i in capul lor [bang] Eu zic ca (asa cum spunea copilutzu ) o "sa-l tot bat la cap sa nu se plictiseasca"....[:D] dar nu stiu ce sa zic, mi-e cam jena [:I] uneori sa fiu asa de insistenta (nu stiu ce parere isi face despre mine ) mai fetelor sper sa fie bine si pentru mine.... vai!!!!! atata l-as putea iubi [pup] pe omul asta mi-e asa de drag de el va salut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...