Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de iulie-august 2004 (12)


Oana_B

Recommended Posts

mai fetilor eu zic ca trimiteti incoace cupiii la reciclare. ca mai e si o vreme frumoasa de vara indiana, vreo 17 grade....fara vint....ce mai, nu va mai zic ca va apuca individiile. Lia, si eu zic ca a avut copilu bazdaci. si asta al meu a facut de vreo doua ori asa.....si i-au trecut, de ridea in o ora cu gura pina la urechi. hai, linisteste-te...nu se intimpla des, asta-i norocul nostru! Irina, un pachet de pampers nr. 3 cu 96 de bucati este 600.000 la metro. ce lapte ziceai tu ca folosesti, similac? gold parca? aici nu am vazut decit gain....dar ne informam.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai fetelor, m-ati cam innebunit cu tv-ul. Eu citii undeva ca bb-le n-are voie la tv decat de la 30 m. No care are camera de 30 m?? Va rog frumos! Poate pui kopilu' in blocu' vecin, la geam si asa dai drumul la tv. Hmm... Dorsilia, tare familiar imi suna crizishoarele bb-lui tau cu cele ale lui Serbanel, de fiecare seara. Io ii mai zic "ora de plans". Asaaaa ... dupa ce Serbanica isi face numarul, urland cateva minute de se face vanat, fiindca are un pitic pe greier, io il iau in brate, il cuprind tot sa stie ca io-s masa si incep sa-i cant: fie "un elefant se legana bla bla " pana coada ii cadea, fie "In padurea cu alune aveau casa 3 pitici", fie "trei iezi cucuietzi/prostalai si natafletzi" ca nu mai stiu ce sa mai debitez. Si tace!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si alta chestie, io nu mai stiu ce sa fac...sa-i cumpar deja jucarie de aia de ros? ca-si roade degetele, paturica, vestuta de pe el daca e descheiata, dar in principal il vad cum isi musca degetelele si le baga pe gat ca e destul sa nu fiu atenta o clipa ca si varsa ...sapt trecuta pana am dus eu carutul jos si am urcat in fuga cate 2 trepte inapoi regurgitase in patut de-a trebuit s-o iau de la capat cu imbracatul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicole, n-am facut nimic sa-i treaca...pur si simplu si-a revenit ea cu somnul si programul. Nu stiu daca e bine sau rau mancatu' la orizontala [:D][:D][:D] d-aia intrebam...:) Dar daca si Papadie zice ca mananca Mielu asa si tu zici de Andreea inseamna ca nu stric cupilu...:) Ema, bine ai revenit. Roxana, pai si p'acilea e tare frumos afara...adevarul e ca am avut noroc de toamna lunga, sa nu en raceasca puii...:)) Roxana1974, buburuza daca ai lasa-o la teveu toata ziua s-ar uita...numa ca trebe sa mai si doarma...:)))...Nu crez ca le face rau. Monica si Maria Alexandra (02.07.2004) http://community.webshots.com/user/cristalina_monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...