Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus, in Scandinavia! (17)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Adela99
vorbesc in versuri penca vad ca narancea a trecut la proza [:D]
Si tre' sa pastram locul in fisa postului, nu?? [:D] Rayu, 'neatza...[;)] Adeluci am zis si alte limbi ca acolo se vorbesc toate limbile pamintului...sa vedeti faza la interviul pe care l-am avut azi (a fost si un gen de test ca sa vaza profa in care modul de invatare ma baga la cursuri). Imi arata o serie de fotografii cu o mama si o fetita, si imi cere sa le pun in ordine logica si sa povestesc ce vad. In fotografii erau o femeie si fetita ei, o sticla pe masa, ma-sa vorbind la telefon, fata ducind sticla la gura, mama sarind ca arsa si dindu-i lapte si...in final, copilul in ambulanta. Le-am pus io in ordine logica, iar cind sa povestec ii trag in "vin flaske" la sticla aia [alcool] de tipa ramine interzisa si imi explica, zimbind, ca in sticla era, de fapt, ulei de lampa!!! [:D] Da' nici io nu m-am lasat si am zis ca in caz de otraviri din astea e contraindicat laptele!!!! [:D] [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 182
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by narancea
merg pe mina ta rayule, dar daca se inneaca fata ce facem ? hmmmmmmmm moare, moare, gasim alta ! [alcool]
naranceo,cum sa lasam asa fata frmuoasa sa muara?facem respiratie bouche a bouche![hot] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos"]poze Amelie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da prima si prima data o tragem de motz afara ! si daca vedem ca nu misca punem botu pe ea ! bouche a bouche .... sau trimitem ciinele lu lultza sa o salveze, are mecla de ciine salvamar ! atunci sa o vezi cum revine la viatza imediat de la bouche a bouche ............. [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...