Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus, in Scandinavia! (17)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 182
  • Creat
  • Ultimul răspuns
NEATA! ASEARA AM PLECAT BRUSC PENTRU CA SOTUL MEU AVEA TREABA LA COMPUTER. MAI, NU MA LAUD, KULTA INSEAMNA AUR SI DRAGUTA (CA SI CUM AI SPUNE HONEY). Ne-am trezit racite bocna (Daniela si eu). Nu ne-a prea invelit tata sirespectiv sotul azi noapte. Mai sunt si la cura de slabire, asa ca mai nazdravanule, alcool mai bea bunica, pentru ca eu n-am voie nici mere. Iar sunt rupta-n[indecent] de foame, dar cine va arata beton de sarbatori????[vampa] Kulta si BB Daniela (15,04,2004) "Lucrurile bune li se intimpla celor ce stiu sa astepte"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza!!! Kulta spor la slabit, insa nu baga okiul la specialitatile lui dorulet ca te apuca pohtele!!![pofta] Si de bucatarie, dar mai ales de bucatari!!! [:D] Aha Rayu, la Olivier Martinez iti sta mintea matale, ai??? Mumos baiat ...[:D] Auzi dorulet ca erai pe-aproape sa dai nas in nas cu elanul la Copenhaga!!! Zice consortul ca a fost, iarna trecuta, unul si nimeni nu stie cum a ajuns el inot la daneji...si beat crita pe-deasupra!!![alcool] [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci mai nazdravanule. Dupa cura asta de slabire, da, sper sa arat si eu a femeie nu a clocitoare. Cum e vremea pe la voi, a inceput ninsoarea? Cind plecati in Romania? Pleaca cineva de sarbatori? Kulta si BB Daniela (15,04,2004) "Lucrurile bune li se intimpla celor ce stiu sa astepte"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza golanime![cit] ma fac ca nu aud acuzele unui anumit personaj[hot],conform carora as fi tras la masea azi-noapte[alcool].Cine...io??????[wow] lilutzo,ala e mami,ce-mi place mie de tine,esti mai ceva ca DEX-ul,numa ca cu tine nu mai pierd vremea la rasfoit[:D] Kulta,de ce nu faci tu o sauna pe zi,sa vezi atunci....!![ispita] Adeluci nu a facut okisori? Katerinuta vaz ca se speteste cu tocitul:tocilara tocilara!![zz] Ajisteri Franceza[zz][zz] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos"]poze Amelie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...