Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

D'ale trabantului...


Recommended Posts

Cand atinge un Trabant viteza maxima? Cand este remorcat! Cand americanul bogat primeste Trabantul pe care l-a comandat, exclama plin de recunostinta: „Nemtii astia! Intotdeauna perfectionisti! Inainte sa-mi livreze masina, mi-au trimis o macheta din plastic!“ De ce nu are Trabantul centuri de siguranta? Ca sa nu-l confunzi cu rucsacul. De ce sta Trabantul la semafor, desi s-a facut verde? S-a lipit intr-o guma de mestecat. De cati muncitori ai nevoie sa construiesti un Trabant? Doi: unul decupeaza, celalalt lipeste! Cum ii dublezi valoarea lui Trabi? Ii faci plinul! Un trabantist la benzinarie: - As vrea doua stergatoare de parbriz pentru trabantul meu. - Ok, mi se pare un schimb corect! De ce au unele Trabanturi dezaburizator pe geamul din spate? Pentru ca acela care impinge sa-si incalzeasca mainile. Dupa ce se recunoaste un Trabi-Sport? Dupa adidasii din spate. De ce au Trabanturile nivelul zgomotului in interior atat de redus? Pentru ca inauntru trebuie sa stai ghemuit, cu genunchii in dreptul urechilor. Cum gasesti piesele care-ti cad din Trabant pe drum? Urmarind un alt Trabant. Ce e scris la pagina 39 din manualul Trabantului? Orarul autobuzului. De ce se pot face 150.000 km cu aceleasi cauciucuri la rotile din fata ale Trabantului? Pentru ca circulatia in masina de depanare nu uzeaza cauciucurile. Ce diferenta e intre un Trabant si un caine insotitor? Nici una. Pentru amandoi, trebuie sa fii orb ca sa-i cumperi. Cum se numeste un Trabant cu turbo? Uscator de par. Andreea si Vlad http://community.webshots.com/user/vladstefan2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns
De ce nu au existat sexshop-uri în DDR?[foto] R:Pentru ca un Trabant e mai bun ca orice vibrator... Care este cea mai lunga masina din lume? [bonjovi]R:Trabantul: trei metri masina, zece metri fumul Merge Bula cu ta-su la plimbare într-un trabant. La un moment dat, întreaba Bula: -Tata, tata, chestia aia din dreapta este Marele Zid Chinezesc? -Nu, Bula, aia este bordura...[bicla] Care e cea mai mica piesa dintr-un Trabant? R:Creierul proprietarului...[ups] [zz] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un sheic construieste in deshert o autostrada pentru cei 2 baietzi ai sai, ca sa poata merge linistiti cu mashinile lor. Vine primul cu un audi cu 250 km pe ora. La o curba pierde controlul autovehicolului, mashina se rastoarna. Soferul scapa nevatamat, dar mashina e varza. Spune inciudat baiatul: - phiuuu, 3 zile am muncit pentru mashina asta, s-a dus naibii akum. vine al 2-lea baiat cu un ferrari, la o curba in care intra cu peste 250 km pe ora se rastoarna mashina. Mashina e praf, shoferul iese si plin de naduf spune: o saptamana de munca m-a costat mashina asta, si aku e praf! fir-ar sa fie! apare dupa un coltz o pereche de pensionari nemtzi, care conduc un trabant. La aceeashi curba Trabantul se rastoarna, si se face bucatzi, nu alta. Cei doi pensionari, sotz si sotzie se uita cu lacrimi in ochi la mashina sfaramata si spun: 20 de ani de munca ne-a costat mashina asta. La care cei 2 fii de sheic se uita lung unul la altul si-si spun: trebuie sa fii nebun sa-ti cumperi o mashina asha de scumpa Paul are nevoie de noi: http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...