Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de iunie-iulie 2003 (34)


Andra_

Recommended Posts

Buna, fetele! Marox, felicitari pentru bb2! Acuma, nu stiu cum o fi cu statistica, dar si eu am dubii referitoare la teoria medicului tau. Cand faci eco? Ce mai face Alex? Crisa, faci cum faci si iar incurci personajele.[:D] Bibi a ramas alaturi de Andra si Carmenutza, soro! A fost misto, ca de obicei, dar m-a durut un ochi de m-a disperat. M-am bucurat ca au venit Madic, Gio si Madishor, desi cu Madishor abia am reusit sa schimb cateva vorbulite ca stateam in linie.[bang] Si tare as fi vrut...[flo] Bychi, imi pare rau ca n-ai ajuns, am primit sms-ul. Nu stiu daca te consoleaza cu ceva, dar mie mi-a placut mai mult intalnirea de data trecuta.[:D] sa vezi acuma [zid] A, inainte sa inchei, va zic si io ca tare misto a fost faza cu cadoul Andrei pentru Crisa. Bestiala cana, dar mai ales gestul! Hai, care se mai marita? Da' parca o vad pe Andra ca zice "Da, sigur, pofta-n cui, ca nu sunteti toate Crisa". Doinna, tu prea dispari. Ce mai faceti voi? Elena, mami de [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=elena_ltd"]Oana si Mihai[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Soacra mai e Elena asta!!! Si ce ma daca v-am incurcat un pic??? Deci doamnelor, nu a ramas Elena ci Bibi... nu mai zic nimic ca poate ma da Elena si in judecata [:D]. Si detalii sa dea scriitoarea noastra ca tare maiastra e la povestit. Na, ca ti-am facut-o Elena! Nu mai ploua, ma duc sa scot copilul afara. Am mai tras o tura de dimineata cu Bodo, pe ploaie [bang]. Crisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut pozele, v-am admirat pe toate dar si farfuria cu amandine. [pofta] Sigur e opera Crisei care ne-a mai momit cu niste amandine la intalnirea cu bb-ii din iunie, dar a uitat sa le scoata [:D]. Si cum adica a fost mai fain data trecuta? Acum au fost si Gio si Madic si Madishor. Eu nu te cred Elena! Dana, bine ai venit! Sa ne spui despre Vladutz. In partea asta de Bucuresti tot ploua si nici ieri nu am scos copilul afara. Acuma pandesc sa se opreasca ploaia. Tibi s-a trezit azi la 12 (!) si de bine dispus ce era a mancat 2 felii de paine cu cascaval!! Poate se da pe brazda. Bychi si Tiberiu (28 iulie 2003) [url="http://community.webshots.com/user/tibicu"][hia] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, danacaltan - te-am trecut pe lista, acum astptam sa ne si povestesti una-alta despre voi, ca sa stim si noi cu cine avem de-a face [bibe][box][jamaica]... crisa - eu te iert ptr confuzie, nici nu ma mir dupa atita bere... greu mai are cineva capul limpede...[berica] Nici eu nu sint fr. coerenta dupa ce-am stat pina la 3 in circiuma.... Marox - felicitari ptr bebe, sa-ti spun si eu ca statistica doctorului lasa de dorit... fratele meu e mai mic cu 1,4 luni decit mine Cornelia - pai daca tu ai astfel de vise, normal ca Doru mai are de asteptat... eu ma gindeam ca ne povestesti cine stie ce vis cu sex cu Brad Pitt [zid] Cit despre miss, sa stii ca nici cu Carmenutza nu mi-e rusine, eu in locul lui Razvan nici n-as fi crezut ca se duce la intilnire cu fetele cu fusta aia scurta [vampa]... si as fi intrat azi sa verific alibiul. Buna, Razvan, ce mai faci? Elena - normal ca n-a fost la fel de bine, acum c-am stat eu linga tine... [zz] Desi din [foto] nu s-ar zice ca te plictiseai, chiar si-asa luata pe nepregatite cum zici c-ai fost... Magda - ce face sotul? ce s-a ales pina la urma de seara romantica? Sa va spun eu, ca vad ca nimeni nu-si mai aminteste, am avut si un vizitator la scurt, de-o apa plata: al meu sot! Care s-a descurcat sa scape de copil si a venit sa prinda si el o birfa mica [;)] Asta ca sa nu credeti c-am scapat chiar nesupravegheate. pup u, Andra http://www.geocities.com/luca_obejdeanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danacaltan, bine ai venit!
quote:
Na, ca ti-am facut-o Elena!
Na, ca nu se pune![:D] Da' tot trebuie sa le zic ceva la fetele astea. Bychi si Andra, mandrelor, uite cum tre sa dau io explicatii de buna voie si cica nesilita de nimeni, doar de demonii aia de-i baga Andra.[:D] Mai, n-am zis nici ca m-am plictisit (hodoronca - tronca), nici ca nu mi-a placut. N-am zis si pace. Doar ca mi-a placut mie mai mult data trecuta si asta e foarte probabil datorita starii mele proprii si personale de spirit asezonate cu o conjunctivita agasanta. N-are legatura - fara discutie - nici xulescu care a venit sau nu, si nici cu personajul pitoresc langa care am stat si care tine mortis sa ma taxeze, de altfel, absolut gratuit. (cel putin la la faza cu pozele, chiar ca [zz]). Hai, ca daca tot a scapat vie si nevatamata Carmenutza cu antecedente mai vechi, data aviatoare ma bag la un meci de [box]. Elena, mami de [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=elena_ltd"]Oana si Mihai[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete cucuiete..intalnirea a fost SUPER..SUPER...mi-a placut la nebunie..mult mai mult decat data trecuta..poate si datorita diversitatii subiectelor..[;)] Am discutat despre tot ce misca sub soare...copii, carti, sex, case, medici, sevicii, magazine, haine, barfe despre vip-uri...si inca atatea... Eu tare as vrea, ca si voi de altfel sa povesteasca Elena cum a fost.... La un moment dat a aparut si sotul Andrei, ..care a renuntat repede..sau a cedat nervos, negasind un interlocutor pe masura...la un moment dat am surprins un crampei de discutie telefonica intre el si al meu sotz..Cred ca Razvan il intreba cum este si Danny raspunde "stii cum este?!...auzi cuvintele, dar nu le pricepi sensul"[:D][:D]..deh discutii de ia o pauzari fugite de acasa. M-am bucurat sa le cunosc mai bine pe Madishor si pe Gio...caci Madic a plecat muuuult prea repede din pacate. Si, da Crisa...ai vazut ce ti-a scris si Andra...am mai stat pana la 3.Multumim mult pentru poze si amandine..... Una peste alta, trebuie sa va anunt, ca aseara avand in vedre ora inaintata la care am catadicsit sa ajung acasa..nu am mai trecut sa o iau pe Maya de la bunici..si iata cum a trecut prima noapte fara Maya..si asta de cand s-a nascut....dimineata la prima ora eram calare pe telefon...a dormit micuta super bine...numai ca aseara s-a culcat dupa 12..tot uitandu-se la usa si asteptandu-ne sa o luam....Doamne ,cat o mai iubesc! Carmen si bb Maya Alexia http://www.community.webshots.com/user/carmenmaya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor frumoase poze si frumoase pt ca sunteti voi frumoase!!! Ma bucur ca putetiu fi imrepuna din cand in cand. Azi a fost o zi mai buna ,adice am resuit sa-l prlimb pe afara si bine inteles ca bagat in casa dupa o ora de plimbare, s-a trezit. Asta e, ma gandesc sa-l bag in frigider poate e un aer mai bun![bis] Oricum a fost un scump azi spre deosebire de ieri, cand ma gandeam de unde as putea sari... Am mers si pe jos cam o ora fara sa vocifereze si fara luat in brate si chiar intrat prin magazine; statea si se uita gales la mine cand eu ma uitam pe la haine. ce mai m-a induiosat, apoi ma lua de manuta si ma scotea afara. A fost atras de o vitrina cu scule si alte chestii electrice, imi arata sa-i dau ce e acolo. E clar, ca medic nu scoate mama, cu pasiunea lui pt scule si altele electrice...[:D] Ma simt si eu un pic mai bine si am scapat la vise... Mihaela si [copil] Flaviu http://community.webshots.com/user/pojogao
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...