Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de iunie-iulie 2003 (34)


Andra_

Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La multi ani Mihaela! La multi ani Mihaita! La multi ani tuturor ce poarta numele de Mihai, Mihaela si Gabriel, Gabriela! Elena, esti o comoara! Intrebare: cum le salvati? Deschideti fiecare pagina si o salvati separat? Sanatate lui bb Andi! Si Maria ma uimeste cat de multe poate sa spuna. E destul de greu pt. mine sa inteleg, dar ma straduiesc pt. ca daca nu inteleg, se supara si un timp nu mai repeta cuvantul. In ultimul timp este foarte, foarte iubitoare. Ma pupa tot timpul, ma mangaie. E cel mai dulce copil [:D][:D][:D]. Azi ma duc la dr. Abia astept. Va pupam Cornelia [gravi] (13 sapt.) si Mariuta (2 iulie 2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetelor, LA MULTI ANI tuturor sarbatoritilor nostri de astazi, Mihaela si Micaita in special -- mai sunt si altii? [bis][bis] Mihaela Stefaniei i-a trecut raceala, multumesc de intrebare [flo]. Taverna Sarbului este in spate la Casa Presei Libere, e destul de complicat de ajuns fara masina. Localul este foarte placut, dar neasteptat de mare -- cam 600 de locuri! Eu care cand aud taverna ma gandesc la ceva mic si intim, ama vut uns oc cand am dat peste ditai hala [:D]. Aveau orchestra care ii dadea cu muzica sarbeasca populara si nu numai, dar cantau tipii cu atata suflet ca abia stateai pe scaun. Mancarea insa pe mine m-a dezamagit destul de tare, aperitivele bune, dar felul 2 a cam lasat de dorit: ba erau cartofii jumatate cruzi, ba friptura (lu sotzu') era o bucata calda si una rece, air eu mi-am luat o tochitura in care carnea o cam cautai... Foarte mari portiile insa. Fata mea a inceput si ea cu crize de personalitate cum povesteste si Gio, acum nu mai are rabdare deloc nici la imbracat, nici la pus pampers, trebuie sa o alerg prin toata casa. Ii place la nebunie in cada, ieri umpleam cada pentru tati si ea se ducea in baie si tot incerca sa escaladeze marginea cazii, si cum nu reusea se punea pe niste urlete... Gio retetele alea de desert suna delicios [papica]. Mi le-am notat si o sa le incerc si eu! Maria si eu abia astept bradul, dar cred ca tot nu o sa inteleaga ea mare lucru, e inca mica... Bobi multa sanatate lui Andi [flo]. Nicol, alinuta, Catan, ce mai faceti? Si proaspata sotzioara, cum a fost la nunta?? Va pupam si saptamana placuta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bune Fetele, La multi Ani ! sarbatoritelor si sarbatoritilor. Gata, maine plec, e dezastru, ma apuca plansu' numai cand ma gandesc. Pana atunci parca tot timpu imi vine s-o iau in brate pe Irinuca s-o pup si s-o mangai. Ma gandesc cu groaza ca 3 saptamani n-o s-o mai vad. [q]. Bagajele le fac asta seara si maine dimineata la 9.25 am avionul, la Seul ajung pe 10 noiembrie la 8.10. Cu bona am rezolvat asa si asa, adica am gasit o tanti care se duce azi de dimineata sa-i faca analizele si cand sunt gata vine la servici, pana atunci sunt bunicile cu Irina. Va pup, Adi [url][/url]http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=aditzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani ! sarbatoritilor de azi. Mancarea preferata a Marei este mamaliguta cu cascaval, strugurii si cascavalul natur. Eu ma gandesc serios sa nu fac brad anul acesta ca Mara e prea mica si neastamparata si mi-e teama ca si-l va trage in cap sau daca nu -ne vom tot certa sa nu traga de el. Se va bucura de brazii bunicilor. Am observat ca in perioada in care ii administrez calciu ii ies mult mai repede dintii.Voi ati observat asta? Ama si bb Mara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritilor de astazi! Pentru adulti sa aveti zile senine si linistite, iar piticii sa-i asculte pe parinti! E clar, dupa cum am inceput ca am avut un we de cosmar! Singura acas cu David. TEROARE!! Unde mai pui ca sambata cand era aglomeratia mai mare, hop si eu cu dumnealui in Carrefour. Am incercat sa-l pacalesc punandu-i in carucior o gramada de jucarii, dar tot s-a agitat, a tipat, a zgaltait caruciorul. a tras de gentile oamenilor pe langa care treceam, si-a bagat degetele pe gat pana a vomat si altele... Abia asteptam sa ajung azi la biorou ca sa ma odihnesc si eu putin. na peste alta o experienta de genul asta mi-a pus probleme exitentiale adanci. Am cugetat si am, concluzionat: 1. Daca m-ar plati cineva u 200 de Euro sa fiu bona lui david n-as accepta. Nu face! Te duci cu capul si un psihoterapeut te curata rapid de cei 200 Euro si te lasa tot tacanit. 2. Eu, madre soltera? Bat in lemn!!! Raman sotia lui Cornel, indiferent de cum evolueaza relatia noastra personala, cel putin pana la majoratul lui David, cand sper ca o sa-si ia viata in propriile maini. 3. Al doilea copil? Hmmmm...poate doar intr-un moment de ratacire. mai vorbim... Bibi si [copil]David (08.07.2003) http://community.webshots.com/user/bgoran
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, va multumesc pentru urarile pentru Mihaita si spunem si noi La Multi Ani Mihaelei, lui Tudor Mihai (anamaria), Mihai (kara - desi absenteaza de mult timp) si in rest nu mai stiu! Nu am timp sa scriu, doar pentru Cornelia: Io le salvez asa - dau versiune pentru imprimanta, select all, copy si paste intr-un notepad sau word doc. Pupici ca-s pe fuga! Elena, mami de [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=elena_ltd"]Oana si Mihai[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Pojo, Micaita si Mihai Tudor!!!! Sa fiti fericiti alaturi de famiile voastre dragi!!!! Petrecere frumoasa si sa stiti ca [alcool] si noi in cinstea voastra!! Multumesc tare pentru urari si va doresc si voua o viata implinita! Imi sunteti tare dragi! [si-eu] La nunta a fost tare frumos. He, he, nunta mai mica de atat cred ca nu se putea: noi, martorii si cea mai buna prietena de-a mea. Petru ne-a tinut in surprize ca nu stiam ce si cum: de la cununie am fost la restaurantul Sangria care este super, super, fain. Este pe langa ASE-ul vechi, pe strada caderea Bastiliei, undeva pe dreapta. Neaparat sa va duceti si sa beti renumitul Sangria. Apoi ne-am dus la Marriot unde am petrecut seara, noaptea si a doua zi pana la paranz. Luxos tare, ce sa zic. Nu degeaba este cel mai tare Marriot din Europa. Pe Tudor nu l-am luat cu noi ca ar fi trebuit sa o implic mai tare pe bona careia nu i-am spus ca ma marit, de frica sa nu aiba un soc [:D]. Adica ne stia saraca oameni seriosi si am zis sa n-o mai pun pe ganduri! poze puteti vedea aici: http://community.webshots.com/user/crisotexa Masina o sa fie Toyota Yaris si sper sa o am pana la sfarsitul lunii.[;)] Andra, e OK cu rezervarea pentru maine seara? Pupa Crisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va spun: cine ma rog m-a privit in ochi ieri? He, he, Armand Assante (daca asa s-o scrie). Era cazat la Marriot si l-am vazut la receptie. Io eram cu prietena asta a mea si faceam ca acum 20 de ani, cand eram in liceu, am alergat ca nebunele sa-l vedem din fata si apoi ne tot minunam ca pe cine am vazut noi. Oricum e barbat misto tare si in realitate, a recunoscut si Petru [:D]. Crisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...