Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de iunie-iulie 2003 (34)


Andra_

Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dragelor, problema mare: nu ne poate face rezervarea la La Mama miine, nu au loc![bang][bang][bang] asa ca propun ori sa ne ducem din nou la Thalia, ca e verificat, ori la Taverna sirbului, unde fiind asa mare, ar trebui sa aiba loc si ptr cele 10 suflete... disperate Astept votul vostru ca sa rezervam miine devreme, sa nu mai avem probleme: Thalia 1. Andra Taverna sirbului pup u, Andra http://www.geocities.com/luca_obejdeanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!!! multumim de urari, am sarbatorit si noi evenimentul in familie... fiti atente cum, face parte din ciclul "NU INCERCATI ASA CEVA ACASA!!!"... tati - Adi e plecat saptamana asta in germania, la un targ, asa ca eu is singurica cu baietii - golananii azi a fost si ziua lui tudor (il cheama si mihai) si l-am serbat cu un tort cu un artificiu in mot, a fost foarte incantat (mai mult de artificiu decat de tort). pt ca stia el pustiul ca era ziua lui, cu o rapiditate caracteristica a inhatat, la un moment dat, paharul cu whiski al socrului meu si l-a 'dat pe gat'... noroc ca inca nu stie sa bea din pahar, asa ca n-a inghitit mai mult de o mica inghititura, suficienta dealtfel ca sa-i taie respiratia cateva secunde, plus restul pe care l-a varsat in totalitate pe el... deh, de chef, nu gluma!!! s-a speriat si-a inceput sa planga, soacra-mea a fost foarte speriata, mai-mai sa creada ca va intra copilul in coma alcoolica! insa cum nu a avut nici o reactie iesita din comun in continuare, s-a convins ca totusi nu sunt eu asa de nebuna, ca am gasit toata situatia hazlie, convinsa fiind ca nu a inghitit mai mult de cateva picaturi, asa ca n-are ce pati rau. totusi, prea grijulie si din neamul alora cu drobul de sare, mama-soacra a chinuit copilu' si i-a turnat cateva 'doze' de "antidot" pe gat(adica lapte din dopul sticlei de coca-cola), si nu a uitat nici sa-l chinuie pe tataie, caruia i s-a taiat automat portia a 2-a de whiski, sub amanintarea serioasa si foarte credibila ca ori pune sticla la loc, ori va ajunge direct la tomberonul de gunoi (aici n-am inteles prea bine, se referea la sticla sau la tataie???) daca dragoste nu e, nimic nu e! poze: http://photos.yahoo.com/mirmirion
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari!!! Si voua va doresc tot binele din lume! Anamaria, anormal ca a baut si Tudor ceva ca lumea de ziua lui. Pai numa lapte si lapte??? Azi am fost si noi la o fetita care a implinit un anisor. O scumpete. Sarea efectiv pe Tudor sa il pupe si sa il dragaleasca. Mi-am amintit iar ca ce bine e sa ai fetita dar mai nult de atat nu mai zic [:D]. Bibi, esti mortala cum scrii. Tine bine de Cornel ca mai rar tatic ca el [;)] (in rime, na). Care va sa zica asa cu oxiurii lui David. Bine ca i-ai depistat. Elena, multumim mult de paginile gasite de pe forum. O sa le copiez si eu intr-un somn de pranz al lui Tudor [:D]. Cum ati petrecut? Cornelia, bafta la doftor!! Tinem pumnii. Adiztu, bine ca ai scapat acum de plecare. Fara sa fii linistita ca ai gasit bona (numa liniste cred ca nu se poate spune cand pleci o luna de zile). Madic, hai ma la intalneala, ca te mai veselim noi un pic. Andra, io zic sa lasam Talia, ca la Taverna se ajunge tare greu fara masina si spre deosebire de ala din Sinaia, retsurantul din Bucuresti e cam ca o hala. Incerc si eu sa sun acum sa rezerv o masa de 10 persoane. Atat am rezistat sa scriu la mirosul care vine de la fiu-meu din pantaloni. Am niste crini imperiali care miros de te traznesc insa sunt niste mici copii pe langa ..... Pupa Crisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum fetelor, m-ati incurcat rau de tot..pai asa ne-am inteles[^], ca eu facui programare la Romana Taisiei la masaj intre 5-6 si acum tre' sa ajung in Tineretului.... Daca tot ramane Thalia, va rog spuneti-mi unde este ca habar n-am ... Offf.... Gio si Taisia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara SI "LA MULTI ANI! lui MIHAITA a ELENEI SI lui MIHAI a ANAMARIEI"Multumesc pentru gandurile voastre bune si toate urarile. Pentru mine azi a fost o zi foarte grea si extrem de obositoare; Flaviu mi-a facut un "cadou" tare urat! nu i-am intrat in voie mai deloc si desi am iesit afra pt somnul de pranz, nu l-am putut impaca decat cand l-am lasat pe jos dupa ce mi-a plans mult; avrut sa mearga pe jos si apoi in brate...ce mai, si mai aveam si un carut de dus. S-a facut ora 16 si el pace de somn, doar sacait si marait... A adormit cu greu la a doua tura pe afara si bagat in casa a mai dormit juma de ora si gata. pentru mine e foarte clar ca acest copil nu doarme in casa in pat si vrea doar plimbat la aer cu carut (asta daca vrea el sa stea acolo!) Apoi alt scandal cu plans pana la disperare ca sa nu intre in casa si uite asa, masa mea de pranz a fost luata la ora 19. Asa in caest ritm eu sigur dau in damblale... simt ca mi s-a subrezit sistemul nervos si imi e foarte greu. Cred ca mi-am dorit sa mor azi demulte ori, dar am supravietuit din pacate! Va doresc o intalnire foarte frumoasa si resuisita. Sa aveti grija sa nu fiti date afara ca nu pot inchide din cauza voastra restaurantul![:D] Crisa adaug si eu: tare frumoasa esti acolo in poze si tare dulce e puiul tau, ma face sa ma gandesc la un print al Arabiei. SA va fie fff bine. Iar legat de Armando Sante, si ce-a facut nu s-a indragostit pe loc?! (si mie imi place de el tare!!!) Va pup si sper sa ne mai auzim cu zile mai bune Mihaela si [copil] Flaviu http://community.webshots.com/user/pojogao
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR ! [cheers][cheers][cheers] Sper ca ati avut o zi buna si ca ati petrecut frumos. Eu abia acum m-am intors de la un "sfant". Crisa, felicitari ! Esti superba ! Sa fie intr-un ceas bun ! Despre maine, cu intalnirea, sper sa ajung, dar nu stiu 100%. Abia maine voi sti. Va pup si o seara buna in continuare. Ioana & Maria Catalina http://photos.yahoo.com/ioana_sora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...