Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dr laura dracea - giulesti- informatii va rog


Recommended Posts

buna fetele, sunt insarcinata in luna a 4 a , pe mine ma vede D-na dr Laura Dracea de la Giulesti. Eu una sunt multumita de ea, nici nu am avut probleme slava Domnului, am fost la ea si inainte sa raman insarcinata, si a fost tare draguta si mi-a placut ca nu m-a repezit cum am auzit ca fac altii As vrea sa stiu daca a mai nascut cineva cu ea, cum a fost, si alte pareri despre dansa ca medic Va multumesc Adriana si bebelinul (15 saptamani) http://community.webshots.com/user/adrianafedorca Daca vrei cu adevarat gaseste o cale, daca nu vrei gaseste o scuza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Adriana, din pacate nu stiu nimic despre doctorita ta dar incearca o cautare pe google, fie "laura dracea", fie "dr. dracea"; cu ghilimele e foarte eficient. Sa stii ca cea mai importanta este parerea pe care ti-o faci tu singura despre un medic si relatia pe care o stabilesti tu cu el. Iar in cazul obstetricianului, as spune ca important este sa vezi ca te tine minte, ca este interesat de starea ta si a lui bebe de sanatate, si mai ales ca este accesibil oricind. Daca o poti suna oricind pe mobil, daca discuta cu tine despre ce te intereseaza sa afli, intr-un cuvint daca tie iti inspira incredere - inseamna ca ai facut o alegere buna! Eu iti doresc succes si sper sa ne reintilnim la mamici de aprilie! Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Salut! Eu am nascut in iulie cu dna dr. Dracea . Eu am fost multumita de dansa ,desi am cam avut emotii. Pe mine ma stia inainte cu o luna de a ramane insarcinata cand am fost pt. un control de rutina...Atunci era insarcinata si ea in 5 luni ...Mi-a fost teama ca nu o sa mai nasc cu ea pana in ultima clipa . Au fost intradevar 3 luni in care m-a vazut altcineva si din mai a revenit la serviciu doar pt. gravidutele pe care le avea ...asa cum eram eu ... Pe mine ma vedea la Centrul de planificare familiala sau in spital ...o singura data am fost la Endocenter... Mie mi-a declansat nasterea la 39 saptamani si jumatate . Pe la 14.00 mi-a implanat un ovul ,pe la 17 au inceput contractiile care au fost dintr-o data din minut in minut si pe la 19 fara ceva mi-au pus peridurala si la 21.30 am nascut ... Ea a fost la pranz cand mi-a pus ovulul si a mai venit pe la 9 fara un sfert seara cand am nascut ...Am nascut f. usor fara nici o durere... Dr Dracea e artista in cusut epiziotomii... Ce sa zic ...mie mi-a placut mult de ea ,desi e usor distanta ... Eu zic ca ai facut o alegere buna ... Problema e ca e cam ocupata ...Fetita mea are acum 5 luni de zile si eu nu am reusit sa ma duc la control... Iti doresc sarcina usoara si nastere la fel de usoara .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...