Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

H&M


Recommended Posts

quote:
Originally posted by lilanda
Se cheama "Dress and Go" (unul pe B-dul Stefan cel Mare, linga Casa Wanda si al doilea e prin Mall). Si mai este un magazin linga cinematograful Republica, nu mai stiu cum se cheama, dar este exact pe locul in care a fost un bar (fata in fata cu terasa Iasul)... [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
[pup][flo] ~~Adela, mamica de [zana]Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu sunt dependenta de H&M.De cele mai multe ori cumpar acolo,mai ales pijamale si lenjerie intima(chiar acuma am pijamaua pe mine).Oricum de fiecare data cind merg in oras intru si la H&M.Made in Romania inca nu am vazut.Cele mai multe sunt Maroco si Bangladesh.Super preturi si calitate. LindaG
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rayu, esti o bomboana, merci de pont! H&Mu e magazinu meu de baza, chiar saptamina trecuta am lasat acolo 10 la suta din banii lunari...pentru casa, se-ntelege! [:D] Auzi, crezi ca ccc Karlu asta o sa fie peste tot, adica si aici, sau numai anumite tari- orase? PS: pacat ca n-au si papuci, ca nu cred c-ar fi rai... Iren dubla mamica [zana] Bogdanelu nazdravanu [copil] si Julia zbintuita[majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iren,eu cred ca o sa fie colectia peste tot,de ce ar fi numai la noi? Am vazut ca au facut chef mare de tot la Paris,pe tema asta.Si am tras un pic cu okiu in avanpremiera...sint niste haine superbe!!!Exact stilul Chanel,numa ca adaptat la buzunare de muritori de rind,ca noi[;)] Chiar asa ,ce bine ar fi si niste pantofiori.. Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos"]poze Amelie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi plac mult hainele de la H&M,am o gramada: de la lenjerie pina la geci.Mi se potrivesc bine si marimile,adica 34(si uneori 32)imi vin perfect.Fetitei mele ii cumpar cam 70%din haine de la ei,mi se par dragute foc,de calitate si accesibile ca pret. Hainele de bebelusi sunt mortale... Da,am vazut ca au haine facute in Ro,chiar mi-am luat 2 camasi si o fusta made Ro [:D]. Da,si aici se lanseaza colectia de care zice Rayuela,chiar atunci o sa fiu la socrii,o sa am baby-sitter deci voi putea in voie proba,ras-proba si cumpara [bis]. Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa e ,hainutele de bebelusi sint superbe!!!Eu innebunesc de fiecare data cind intru la bebelusi,uit total ca-mi mai trebuie si mie o lenjerie,o shoseta[alcool],si tot pentru fetita cumpar! ce ziceti de hainele care au fost la moda in ultimul timp?Anii 20',anii 50',cu fustitele alea infoiate cu jupoane..hehe,dragalase foc! Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos"]poze Amelie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...