Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

H&M


Recommended Posts

  • Răspunsuri 90
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by liliana csaki
Zara, sper sa nu vorbesc tampenii, sunt spanioli. H&M deschide in Ungaria, in Romania inca nu s-a gandit nimeni sa-i aduca. In Mall la Marks&Spencer au si lucruri de copii insa nu-mi par nemaipomenite si f. scumpe. Alina, stiu, dar uite ca noi in Buc. n-avem cum sa ajungem la ele. In Timisoara ai gasit in vreun magazin sau iar pe vreo filiera? ca trimit cercetasii dupa ele. Marina, noi sapt. viitoare avem de gand sa mergem cateva zile la Munchen, daca vrei sa faci vreo "investitie" purtand eventual insemnele "Winnie the Pooh"[;)], da de stire. [url="http://community.webshots.com/user/lilianacsaki"]Pozele noastre[/url]
Liliana, Produse facute de "1 Iunie"Timisoara pt C&A gasesti la magazinul de prezentare al fabricii(strada paralele cu Bega,mergind de la Piata Badea Cirtan in jos),la magazinul de prezentare din Piata Badea cirtan sau la standul din Terra. Pai daca vii la München si ai nevoie de un ghid prin magazine,da de veste.Noi aici locuim. Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by vlada
Intr-adevar Zara este firma spaniola, iar preturile comparative cu cele de la Mango. Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Justo! Zara si Mango. Unde se deschide un magazin Zara imediat se deschide si un Mango. E o competitie la sange. La Zara pretzurile sunt un pic mai mici decat la Mango si au hainute si pentru copii. [url="http://www.balantzedc.go.ro"]Balantze DC![8**][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, ce tare ma bucur c-am dat peste subiectul asta, sa v-ajut! Pai daca mai aveti asemenea doleante, cu H&M, Zara, C&A, Mexx, Celio si inca alte multe care nu-mi mai trec acum prin cap pt c-am ramas cu memoria gravida [il] (am un baietel de 4 sapt, astazi [bis]), am doua cuvinte magice pt voi MINI PRIX!!!!!!!!!!!!! Nu stiu pe unde stati voi, dar va recomand cu putere magazinul de langa aeroportul Otopeni (este chiar vis-a-vis de iesirea dinspre Bucuresti).. Cel din Romana (de deasupra MacDo) este supraaglomerat cam tot timpul si marfa extrem de multa este prea inghesuita... Mai e un magazin pe 1Mai (vis-a-vis de intrarea pe Titulescu) dar acolo sunt mai mult haine second hand (cu toate ca sunt de calitate), deci nu renteaza chiar asa de mult. Plus, magazinul e mult mai mic. Cele mai multe hainute pt copii am vazut la Otopeni. Din pacate, pe vremea respectiva eram sub stapanirea obisnuitelor superstitii de a nu cumpara nimic inainte de nastere, asa ca nici nu ma uitam, deci nu va pot spune ce firme sunt. Stiu doar ca hainele pt tanti si pt nenea sunt in majoritate etichete renumite (cum v-am povestit mai sus). Succes.. am fugit ca mi s-a trezit printzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ce-am ajuns dupa o vizita prin Mall...am fost cu ochii-n patru dar, din pacate, nu se va deschide H&M ... Si cred ca si la Zara mai dureaza ceva, inca se lucra la amenajare... Pupici Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mey ieri am bagat un oki in noul magazin de cupii din Buc "CANTIMINI" (a auzit careva de numele asta...cica e frantuzesc). Mi-a pikat okii pe o salopeta groasa de fas de iarna pt bb Mitzu...la fantasmagoricul pret de 114 euro...nici nu aveau preuri in lei. Mey dau multi bani pe hainele copiilor, le iau si de firma dar nici in afara nu am vazut asemenea nesimtire de pret Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, Catimini exista si-n Belgia si magazinul mie una imi place la nebunie dar am cumparat de foarte putine ori si atunci la reduceri. Dupa mine marfa este super si de buna calitate dar ... preturile ..... te omoara !!!!!!! stiu ca pentru ziua fetei noi am imbracat-o de acolo si am simtit cand am platit caci aveau afisate pe umeras o rochita cu bluzita cu pulovar si cu dres si erau un pret de 100 si ceva euro si cand colo ala era numai pentru rochitza....... Mie una H&M e dragut dar aici sunt toti arabii/araboaicele in el si multa marfa e pe jos si aiurea asezata de ma apuca DRACIIIIIII ... Simona si Maria Alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...