Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

H&M


Recommended Posts

Mai fetele, am vrut si eu sa v-ajut, da' vaz ca nimeni nu apreciaza [q] Ma rog, hai sa v-ajut pana la capat - am fost la mini prix, (otopeni) si am vazut ce au.. Asa c-am venit repede, repede sa va spun si voua (daca va mai intereseaza...). Hainutele pt copii sunt de firme, intr-adevar, cam aceleasi ca la "oameni mari" - Kiabi, H&M si altele, plus unele numai de bebe (Jacardi, Premaman), de filiera francofona. Eu m-am uitat la ce ma durea pe mine, respectiv body-uri, pantalonasi, pijamale pt sub 1an - un body cu maneca scurta este cam 160.000, o pijama (salopeta, cu picioare, cu maneca lunga, unele flausate, unele doar bumbac simplu) 130.000. pantaloni grosi grosi 190.000, salopeta groasa cu maneca lunga, fara picioare 210.000, pulloverase intre 200.000-400.000, salopeta cu gluga, de la 400.000 in sus.. Erau ft multe hainute si pt toate varstele, din pacate n-am reusit sa ma uit prea mult pt ca eram intre 2 reprize de tzitzi :) Sper ca v-au fost de ajutor si ca o sa gasiti, ca si mine, un adevarat ajutor in mini prix.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna fetelor eu ieri m-am intors din vienna, si ghiciti pe unde mi-am petrecut timpul... C&A si H&M. intr-adevar am vazut multe haine cu eticheta made in romania. colectia lagerfeld chiar nu m-a impresionat, plus ca preturile erau de top (120 eur un sacou!) eu am facut prapad in raionul de copii, i-am luat marei o multime de chestii (vreo 4 jackete si costum de ski, 4 perechi de pantaloni si multe... foarte multe bluzite si plovarase), chiar simbata seara cautam cu disperare cel mai mare si cel mai ieftin geamantan de pe mariahilferstrasse. daca mai pui ca mi-am luat si TVAul inapoi pe aeroport, am facut, zic eu, treaba buna. faza tare a fost azi dimineata la servici cand o colega de-a mea a venit cu un super costum dupa care am oftat eu mult la viena (120sacou+80fusta)pe care l-a cumparat din... Satu Mare cu vreo 2 mil. lei... eu oricum sper sa se deschida cat mai repede si la noi C&A si H&M si sper ca preturile sa fie la fel... mada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by anda141
Si eu putin off-topic. In Bucuresti nu stiti magazine de-astea cu lucruri refuzate cum spune Ticka?? Sau fabrici care lucreaza pentru afara si care mai si vand ??? Monica [mamica] si [copil] ALBERT EDUARD (19 ianuarie 2004 ) [foto] [url="http://community.webshots.com/user/monica1816"]Album Albert[/url]
Eu stiu un magazin cu produse TCM, chiar in statia de autobuz Berzei, spre Eroilor, langa o librarie, au de toate acolo, si daca prinzi cand aduc marfa, e f misto. Cat despre fabricile care lucreaza in Lohn, mi-am luat si eu o gramada, 50% din garderoba mea de acolo este, dar nu sunt deloc multumita..Am luat Etam, C&A,M&Co H&M parca nu, dar sunt cele refuzate, si unele materiale sunt chiar naspa, si cand vad cu ce preturi se dau afara[alcool]..eu una daca nu le primeam, ca lucreaza o cunostinta la o fabrica , nu dadeam nici 5 lei pe ele...le porti de 2-3 ori si se descos, cad nasturii... Pupici, Gio si Taisia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madadum, am vazut si eu la jurnal pe France 2 cum se calcau in picioare pt hainele semnate Lagerfeld. Nu mi-a venit sa cred, si ei ne considera pe noi salbatici :( Gio, n-ai incercat la mini prix? Ca nu sunt chiar atat de proaste.. Eu mi-am luat o pereche de incaltari Energie, pe vremea cd se faceau la Republica si e adevarat ca aveau un micut defect, dar au fost impecabile in rest, m-au tinut 3ani... Pe la ce fabricute ai fost dupa haine?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simona, asa e in belgia, se cam calca pe picioare, dar marfa e frumoasa, eu am fost aici in Maasmechelen village, si mi-am luat de la Beneton doua plovere la 22si 32ceea ce nu mi s-a parut scump deloc, cel la 32 e si elegant si il voi purta sambata cand mergem la cununie, gentile la Marie Picard in jur de 20(aici in sat sunt colectiile nevandute de anul trecut, cu reeeeeducere) kittie si eu eram fan mini prix, tin minte acum 2 ani mi-am luat de acolo o rochita pe care nimeni nu ma credea ca dadusem doar 140000, calitatea si modelul- le voi purta si dupa sarcina, eu mergeam la cel vis a vis de biserica Sf. Gheorghe(era langa serviciul meu), dar s-a desfiintat, daca stai sa cauti gasesti si in Romania haine cum vrei prietenele mele merg la mini prix in romana, magazinul Bucur, a si eu mai eram fan Terranova succes la cumparaturi anca DNP21martie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Unde anume in Iasi spuneati ca se gasesc haine H&M?Am cautat in subiect dar nu am gasit ,sau nu am cautat bine ca parca vazusem odata ca a spus cineva unde sunt magazinele. Marks&Spencer este in Iasi sau Next? De Sarbatori merg acasa ,asa ca vreau sa ma innoiesc. Pup, Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by madadum
buna fetelor chiar simbata seara cautam cu disperare cel mai mare si cel mai ieftin geamantan de pe mariahilferstrasse. daca mai pui ca mi-am luat si TVAul inapoi pe aeroport, am facut, zic eu, treaba buna. mada
Ei, vezi Mada, daca nu stii cum sa pleci in astfel de "excursii"[:D], geamantanul unul in altul si nu mai ai probleme(noi ne-am invatat minte dupa ce ne-am umplut de genti si gentute). Si eu ii zic la fel sotului meu de fiecare data "uite cat TVA trebuie sa luam inapoi" si vine si replica lui ironica "da,da, am mai facut niste economii!" Abia astept sa plec si eu maine si sa vezi ce de economii o sa fac[:D] [url="http://community.webshots.com/user/lilianacsaki"]Pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Care-i chestia cu TVA-ul luat la aeroport? Si sotul meu cand a fost saptamana trecuta la Paris, i-a luat Clarei niste hainute. Putea sa-si recupereze TVA-ul? Cum trebuie procedat? [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 19 aug 2002 Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ruxi
Si ca tot mi-am adus aminte, daca-i vorba de hainute de copii, cele de la Orchestra nu va plac? [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 19 aug 2002 Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Ba da...eu sint fan, le-am luat de acolo kestii super dragute si la o calitate excelenta.Unele sint cam scumputze dar gasesti si lucruri la preturi rezonabile. Eu tot astept colectia de cizmulite de anul acesta, anul trecut au fost superbe...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...