Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (22)


Recommended Posts

Charlie, dragutza , inca nu plek nicaieri.Era asa metaforic.Am spus ca plek de la subiect![;)] In vacanta as putea sa plek de luni oricand , dar cred ca va fi sigur la sf. lunii august / inceputul lunii septembrie. Dar pana atunci poate merg un wk-end la mare, nu asta urmatorul. Va pup! Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[pup] pe toti...revin pe seara ca acum nu pot sta[bang] VANESA [pup] puiutii,felicitari lui Andu[flo] [pup] pe fuga si pe DANY si CHARLIE,noroc cu voi ca tineti subiectul[;)] Am poze din weekend-ul trecut,de la pescuit si ocean aici: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 in penultimul album sunt cele noi...revin cu povesti! [pup] pestisori dragi,pe mai tarziu! Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai acuma facem noi oficiile de gazda [biz], si cand vom fi si noi plecate vine si randul tau ![flo] MIRELA - ti-am admirat fotografiile ! Este una intitulata : iubire mare. Sunteti atata de frumosi si atat de absobiti unul de celalalt..![flo] ``Da domnucu´ `` din planul doi ? Tati?[:I] ( sa nu te superi pe mine - admir si eu..) Dany ce faci draga mea ? Working on bebe ?[sex] Eu iti urez ![dual] Va pupez. In seara asta am program de home cinema ! ------------------------ My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CHARLIE,hahahha,ce m-am distrat[pup]..dar aia nu eram eu si ala nu era tati[:-)))][:-)))][:-)))]...sunt prietenii nostrii,si chiar sunt impreuna,draguti amandoi,nu?....noi suntem mai incolo,tati e brunet si poarta mai tot timpul ochelari de soare ca nu suporta soarele[^] ELIANA [pup] si felicitari!...mare curaj sa-l faci si pe al doilea[:D],va admir![flo] Bun venit IOANA in apele noastre[pup]! DANY,ai chiulit azi?[;)]...de pe DC evident,ca de la munca nu cred[dual] Bei la pescuit a fost aiurea zona,astia nu te lasa prea mult in natura..hmmmmm,ne-am enervat ca era ca o parcare mare si pe margine pescuim ca tontii...ma rog,a fost bine ca a alergat Robert de a innebunit pe acolo[:D]..i-au placut pestii si broasca testoasa prinsa de tati...bleeeeeeeee,da ce urata era...o natie neagra si ciudata,nu ca alea verzi care le stiam eu...o vedeti si in poze...si crocodilul prietenos,[;)] Gata va [pup] si fug ca mai am de scris pe aici,sunt cam restanta[;)]..pe maine!!! Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ! Mirela, nu am chiulit, am citit dar nu am scris din pacate.Mi-a fost lene ![:)]Dar sa stii ca aseara am vazut pozele, si am admirat la Robert faptul ca e un copil vesel, asa ca tine! [pup]... Charlie , din pacate aseara nu am muncit la bebe( eu as fi vrut ) , dar cealalta parte implikata , nu a fost libera . Concepea un bebe de calculator![(pc]...pe astia cu it-ul mai greu ii prinzi ....glumesc, desigur ![:-)))]Vom vedea ! Tu ce film ai vazut? Va pup si fug sa fac un dush ca deja e canicula ! Revin azi ! Pup![pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Ioana - bine ai venit! Crismir - crocodilii chiar erau "prietenosi"? Nu v-a fost teama ? Dany - o zi placuta iti doresc si o "seara in doi" frumoasa Charlie- in afara de litoral mai ai si alte planuri? Vanessa - multa sanatate mamei tale! Vacanta placuta nazdravanilor.. Elyanne - FELICITARI [gravi] Saptamana asta am cam calatorit, marti la Bacau ieri la Brasov .Se vede ca suntem in vacanta. Trebuie sa inchei mai repede decat vreau dar plecam .. din nou.. [pup][pup] Criss
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai Mirela, da ce am dat-o de gard....[:I] Dar Kupilu din dotare ala e Robert ! No bun....[alcool] Semanati tu si prietena ta, si vazuta doar din profil.. Te rog sa ma scuzi ![8)] [flo] Da, acum reiau si fotourile de la plaja ! Priceput ! Tu esti mai silfida ![^] Uite ca la Dany ia revenit umorul ! Stiu cum e Dany cu ITiisti astea ! Da se prind ei ca un bebe nu-l programezi in C++ si se apuca de treaba ! [dual] Mult spor draga mea ! Criss salut ! Pupici tie plimbareatzo [pup]! Lasa ca de aia se cheama ca e vacanta ! Te asteptam si pe fine cu fotografii daca este posibil! Pai Criss deocamdata vreau sa ajung la Satu Mare ! Pe urma pe litoral cu o pritenutza buna care ajunge si ea din Austria. In Septembrie urmeaza o saptama de Tunisia, ceva la super low price ! Asa ca am ce face ! Sper ca totul sa mearga bine si sa se materializeze toate planurile mele ! Eu am vazut aseara , de fapt am revazut Poveste din Bronx ! cu Robert De Niro ! Dragutzica tare. Eu sunt fata a povestilor cu mafiotisme si mafiotzei ![8D] Azi am din nou zi de spalat si calcat ! Parca am o casa plina de copchii[hagi] ! Cu cladurile astea tot ne schimbam de haine si tot schimbam asteruturile si tot asa.. e ingrozitor. Dorm atata de rau in ultima vreme ![|)] V-am pupat ![pup] ------------------------ My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, stiti si voi cand e caldura mare pestii nu scot capul din balta, asa ca de unde povesti? [:D] Criss1902 si eu sunt din Onesti!!! Plimbareala placuta!! Mai e cineva din Iasi, ue nu am apucat sa citesc din urma. Ankule, ce mai faceti, nu am mai auzit de tine de o gramada de timp, ai o Karina super frumoasa!!! Va pup pe toate si va doresc racoare!!! Ioana si Maria (29.11.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/tunsulica/my_photos"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...