Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (22)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
CHARLIE- daca ar depinde doar de mine cu siguranta as fi acolo cu voi, totul depinde de serviciul soatei mele, noi am fost deja in concediu si vrem de Craciun sa venim in tara, asa ca vedem. Eu ii ziceam azi sa amanam drumul in Romania pana in martie ca avem atunci mai multi sarbatoriti: eu si mama pe data de 2 martie, sotul pe data de 14 martie si bebicul pe data de 21, a intarziat o zi, nu a vrut sa fie pestisor. Voi in ce perioada zici ca mergeti? Alina - mama de[copil]Keane-Peter http://www.fotothing.com/alinaMIZZI/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wauu,CHARLIE vacanta faina mai vei avea,ce [cool]...si eu as vrea dar nu se poate[V]...oricum iti doresc distractie maxima si poze multe sa faci si pt noi...[pup][pup][pup] DANY hai dai si tu o fuga cu CHARLIE las-oncolo de munca[;)]...[pup] si numai bine! LA MULTI ANI LA TOTI PESTISORII MARI![pup] si tot binele din lume! ALINA mama da ce de pestisori in famile,[cool]...[pup] si numai bine! Noi suntem raciti[bang],Robert are nasucul infundat si eu dureri de gat..uf,ne-a prins o nenorocita de ploaie si am stat in magazine uzi,mi-a fost cam rece si gata raceala...sper sa treaca repede si sa nu dureze mult!!! Weekend placut fetelor[pup],pe maine! Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Poze cu noi avem la casuta de sus[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Buna dimineata! Crismir - multa sanatate[pup]sper sa fiti mai bine azi Charlie - Vacanta frumoasa! Pai la Ana in camera mobila este in 2 culori: bleo si crem si avem jaluzele albastre mai inchis. Iar la noi in dormitor cam totul este pe nuante de maro, crem. Asa ca imi este cam greu sa ma descurc cu aceste culori. Orice sfat este bine venit... [flo] Dany - si eu m-am gandit la aceasta culoare Weekend placut !![pup][pup] Criss
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by CRISMIR [ DANY hai dai si tu o fuga cu CHARLIE las-oncolo de munca[;)]...[pup] si numai bine! Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Poze cu noi avem la casuta de sus[:)]
[cool] Ai vazut Dany ? Hai ma si tu ![dual] Iti scriu un PM detaliat Luni sau Marti dupa ce merg sa achit beletele, (si ma decid exact ce hotel vreau si eu) ca altfel, nu pot sa-ti dau date pertinente ! Ce lucri in weekend ? Mirela insanatosire grabnica voua si fara complicatii ! Stai cumintei zilele astea si faceti-va bine ! Cine mai zicea ca vine ? Nanami ? Alina ? ( Alina noi plecam pe 17 octombrie si ne intoarcem pe 31 - asa ca ati putea veni macar o saptamna si voi -[:D]) Criss eu zic ca ai putea opta pentru un galben luminos-putin pastel si dulce chiar si putin mai tare cum sugera Dany sa bata in piersica -si cu tavanul crem deschis sau alb murdar si pe urma sa optezi pentru ceva accente bleo (pernute decorative, jucarii, tablouri) in continuare sa tai dulceata din pereti si crem-bej pentru lucrurile mai mari : asternuturi de pat, veioze, etc - Cred ca ar iesii "Vis" ! Acuma astea sunt ideile mele -de designer in devenire ![fum] V-am pupat fetele, mai am o gramada de chesti de facut plus o ora de gimnastica ca m-am apucat serios de treaba. I-am spus antrenorului ca eu am de mers in vacanta si vreau sa ma fac sirenuta pana atunci ! [:o)] Amu' sa vedem si ce s-o putea ! Un weekend placut in continuare ! [ispita] ------------------------ My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor , dragutelor , as pleca cu mare drag , dar din pacate nu imi pot permite acuma.Am alte target-uri de atins ![:)]Totusi Charlie, da-mi detalii, ca cine stie ! Ieri am fost la BIFE , si am fost tare dezamagita, nimik nou ca tendinte , in materie de mobilier.In schimb mi-a plakut tare mult un fotoliu pt. masaj , super, dar care costa cat o masina aproape , 3800 Euro fara TVA.[bang][bang] Va pup si o duminica faina ![bis][bis] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori, Mirela [pup] sanatate maxima!!si noi am fost racite si ne-a trecut cam intr-o saptamina, dar a fost tare rau.(S-au adunat fete noi pe care eu nu le cunosc si de multe ori nu tin pasul cu voi si nu stiu despre ce discutati...asta e motivul pentru care nu am fost prea activa la pestisori[pup])oricum mai activa sunt de 2 saptamini de cind sunt pe acasa.Promit, Mirela, ca o sa incerc sa ma integrez in noua balta de pestisori[:D] mercic de salutari si de bizuurile de la canadieni[;)] zi faina! Emilly cu[url="http://lilypie.com/baby2/040126/3/5/3/.png[img][/url"] gaza ei[/url][9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela , ai trimis raceala catre Romania ?[:)]Ca am racit si eu putin , pt. ca ziua este f cald iar seara e rece. In wk-end mi-am facut de cap.SAMBATA AM FOST LA TARGUL DE MOBILA, DAR NU M-A IMPRESIONAT MAI NIMIK , iar pe seara am iesit la o pizza .Duminica am fost la shoping cu o prietena si bineinteles ca m-a corupt si mi-am luat o pereche de blue-jeans, iar apoi la un gratar si la sadit niste floricele .Iar m-a apucat amocul ca vreau casa pe pamant ...[bang][bang] Voi cum ati petrecut? Charlie , ai fost sa iei biletele ?[pup] Nanami LA MULTI ANI , pT.hiro ![s][s]Sa fie sanatos , nazdravan si sa creasca mare si voinic![s][s] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani HIRO !( ce frumos nume ai)[majoreta] Sa-ti traiasca feciorul Nanami ! Cum sarbatoriti ? Ce fac sirenele ? Cristina, Mirela, Alina voi ce mai faceti ? Dany sa-ti porti blugi cu placere ! Zici ca nimic interesant in domeniul imobiliar ? Dupa parerea ta de profesionist crezi ca ramane Wengeul in trend si de acum inainte ? Tare la moda e si ma cam prins si pe mine... Imi e frica totusi de prea marea popularitate si sa nu cada in desuetudine, sa se uzeze moral... Tu ce zici ? Biletele nu le-am achizitionat inca, nu sunt hotarata vis a vis de hotel. [hc] Dar saptmana asta cam ar trebui... Iti trimit un PM informativ dupa ce e totul stabilit ! M-am apucat insa serios de antrenamente la sala.. Sa vedem si cat ma tine ![:I] Doar trebuie sa ma fac sirenuta adevarata pana ajung la plaja, Nu ?[majoreta] Va pup pe toate ! O saptamana usoara si placuta tuturor ! ------------------------ My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...