Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (22)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
EMILLY,ma bucur ca ai mai scris...stiu ca timpul e scurt,ai si de invatat[xx(]...wauuuuuu,eu nu as mai avea nervi,esti tare ca ai terminat scoala[pup],FELICITARI!!!!...eu mi-am echivalat diploma si e super bine ca nu mai am nevoie de scoala[:D],ca nu mai eram in stare sa fac din nou...doar ceva engleza mai am nevoie!!![:p]...acum sa vedem ce-o mai fi..as fi vrut sa-mi schimb si eu profilul dar pur si simplu nu mai am nervi sa merg la scoala[:I]...[pup] voua si bafta in tot ce va propuneti!...a,si mai pune ceva poze cu piticuta ta si cu tine[olala] bineinteles!...nu cred ca esti grasa[:)],a,si eu ma simt asa,ma tot chinui sa ajung la sala dar ..pauza pt moment ca nu am cu cine lasa copilul si cu cine merge ca eu singura nu ma indur...m-am ingrasayt si eu 4 kg de cand m-am intors aici[bang]..de paine nici gand sa ma las ca e viata mea,nicioadata nu m-am putut lasa de paine[:D]...cum e vremea la voi?...am azuit ca a cam venit frigul[ups] DANY[pup],da ce scurta ai fost[;)]...sper ca totul e ok...o zi buna maine!!! [pup] toti pestisorii,vad ca slaba miscare azi! Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Poze cu noi avem la casuta de sus[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela , am fost scurta , pt. ca eram putin nervoasa [:(!], dar gata mi-a trecut. Totul este in regula ! Multumesc de ganduri ! Si echivalandu-ti diploma , ce faci ? Te angajezi? Acuma , sa mai creasca Robert, nu ?Te-am bombardat cu intrebari ! [pup] Elyana , sarcina usoara ! Si sa treaca mai repede greturile.Si eu abia astept sa mergi la eco , sa vedem cat au crescut bebei ! Pupici si lui Meme.. Ieri a fost ziua copiilor.Au intrat 4 clienti cu copii, 2 bebei, 1 fetita de 1 luna, care era asa de mica si cam uratica, 1 baietel de 4 luni , scump foc si zambaret, si alb, curat ....si 2 fetite mai marisoare la 3-4 ani, ziceai ca e cresa! Charlie , ce faci ? Cum merge sala ? Dar planul de vacanta , ai ales hotelul pana la urma. P.S. Tu ziceai sa il rapesc pe domnu* pt Egipt. eu ma chinui sa il rapesc macar pt ceva mai scurt aici si nu prea am sanse, deocamdata .M-a omorat cu munca .Am sa urasc calculatoarele ..[poc] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ola muchachas ! [hot] Of Dany ..mama lor de calculatoare, mda "sounds very familiar dear" ! Nici la weekend nu se poate face nimic ? Dany & Mirela nu am ales inca nimic.. tot stau cu un ochi pe site-ul agentiei si ma uit de vreo oferta mai speciala si visez la vreun last.. au aparut deja pentru 13 octombrie si noi vrem pe 17.. asa ca am decis sa mai stau ! Mi-am redus optiunile la 3 hoteluri si acum astept. E cam scumput pentru doua saptamani si trebuie sa ma gandesc si la ce vom cheltui acolo si la transportul pana la Budapesta si inapoi la Satu Mare ! [alcool] In rest sala si cam atat... caut inca un apartament ( se cam abereaza lumea la preturi [V])... Criss spre profunda mea uimire e destul de bine la sala, cel mai greu sunt primele 15 minute la antrenamentul cardio si pe urma merge totul ca uns ![8D] Multa bafta la renovare ! Emily multa bafta la invatat si antrenamente. Greu mai e cand iti intra in cap ca esti urata si grasa... [xx(] Ai grija de tine si mobilizeaza-te ! Eliana sarcina usoara draga mea ! Astept vesti cu gemenii ! Alinutzo ce-ti fac corabiile ? Te pot ajuta cu ceva? Va pup. Azi am treaba la manichiura ! Uf Evrika[bis], au fost fetele in vacanta si am niste maini de cotzofana .[:D] ------------------------ My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori, Mirela asa sunt quebecosii astia, mai cu doua perechi de ceva.Daca nu faci scoala la ei parca nu esti la fel de bun si m-am convins ca au dreptate.Acolo citeva luni de actualizare nu strica la nimeni mai ales ca eu nu am mai lucrat de 5 ani in domeniu. Tu pe cind intrii pe piata muncii? Charlie inteleg ca mergi la sala.Cum e ca tare ma bate si pe mine un gind...am o sala la 3 minute de mine si m-as duce si eu de citeva ori pe saptamina, as fi vrut ceva mai saltaret, gen aerobic sau steep dar nu cred ca au aici aproape ca e cladirea cam mica dar o sa-mi fac curaj intr-o zi si o sa intru sa pun o intrebare.E musai sa dau vreo 5kg jos... Daniela corupe omul cu ce stii tu ca ii place cel mai mult si mai mult.Si al meu sot la fel e, cind intra la calculator uita de tot ce-i in jurul lui, in Ro lucra cu calculatoarele, intretineri, retele minuni si era scump la verede dar uite ca a trecut, trece timpul... mai pierd 5 minute pe aici si apoi ma apuc de invatat...e 7 dim, sper sa ma tina pina pe la 11 si mai bag un ochi atunci, pupicei, pa! Emilly cu[url="http://lilypie.com/baby2/040126/3/5/3/.png[img][/url"] gaza ei[/url][9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] buna acvariu [hia] multumesc mult la toata lumea de urari , si voua va doresc multa sanatate si tot binele din lume [pup][pup][pup] da, am fost si noi in parc mai demult , si dupa cum am un baiat cuminte foc , s-a catarat pe toate statuile [;)] la noi ploua intr-una , de 2 zile , si cica pana sapt. viitoare , si se pare ca vine si un taifun .....[bang] Hiro e asa de racit , tuseste , i-a iesit si astma la iveala , asa-i de rau la astia vara si pe ploaie , nici nu poti respira , de atmosfera asta umeda , poti sa fii sanatos tun, ca tot te inadusi , o umiditate de ......... cat despre japoneza , se invata f. repede , nu au gramatica , decat prezent, viitor si trecut , poate s-onvete oricine , la inceput ti se par cuvintele f. grele , dar imediat iti intra-n cap, eu cel putin fara sa-mi dau seama deja vb. cursiv , in 6 luni ma descurcam bine in conversatie , acu dupa 7 ani ,rusine mi-ar fi daca nu vorbesc la perfectie , eh! nu sunt chiar la perfectie , ca mai mult nu m-a interesat , e suficient sa pot vorbi cu oricine [;)] proaspetei mamici , multa sanatate ei si bebelui, liniste multa si numai fericire [flo][flo][flo] iar viitoarei mamici , si mai ales de gemeni ,,,la fel [flo][flo][flo], chiar , ai aflat ce sunt ? ce mama fericita tre sa fii!!! maulta sanatate [pup] si [pup] multi la restul lumii [pup][pup][pup] G.K.R [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabriela77k/album?.dir=fb4cscd"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

EMILLY , E MAI RAU ! Lucreaza la o firma de calculatoare ....ma dispera , il suna aia non stop, nu ne merge nush ce server ....fac cu nervii....si el ...cica s-a saturat de ele .Basca ca are functie de conducere ....of, of ....dar il mai las un pic, ca e prea de inceput si mai vedem, sigur il corup, la iarna, cand termina si de construit la tara ....Spor la invatat ! Va pup si revin mai pe seara ! Acum inchid tot ca vine seful la 16.30 .... Va pupacesc! Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[xx(]pag 4...rusinica!!![:D] DANY munca o incep mai incolo...motive sunt mai multe,din pacte nu pot vorbii despre ele aici[:D]...sper ca la anul sa fie altfel..[pup] si bafta cu coputaristul[;)] EMILLY ceea ce eu am echivalat se echivala si la voi fara probleme(ma refer la Canada)si fara scoala in plus,poate doar pt limba [:D]...am facut 5 ani in Ro la zi,nu mai vreau sa aud de scoala,mai ales dupa bebe[:D]...te felicit pe tine ca ai rezistat si ai facut ce ai vrut acolo si mai ales intr-o limba straina,stiu ca e mult mai greu[pup] Fetele am poze cu noi de la Zoo: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 ultimul album,sunt cam multicele poze[:D],daca aveti rabdare sa vizionati,numai bine!!! DANY era sa uit[alcool]..Salut-o pe GEORGI si din partea mea...la subiectul celalalt a iesit cu scantei si am uitat!!![pup] [pup] pe toti pestisorii si va doresc numai bine! Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Poze cu noi avem la casuta de sus[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza pestisori ! Ce faceti ? Cred ca unii dorm , altii fac gimnastica de inviorare ..[:-)))][:-)))] Mi-e cam somn !As sta acasa astazi, nu am chef de servici ! Dar trebuie !Si am si o intalnire importanta , cu un client barosan.Bine ca vine si seful ! Deja am simt mai relaxata ![;)] Mirela , am sa ii trasmit Georgianei ! Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pesti Joi, 14 septembrie 2006 Esti motivat in tot ceea ce faci si prin urmare nimeni nu te poate impiedica de la a obtine realizarile scontate. Este o zi in care daruiesti dragoste si primiti pasiune. Persoana iubita iti va face un cadou care te va bucura foarte mult. Abia astept , partea asta cu cadoul ![olala] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...