Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (22)


Recommended Posts

Bine v-am gasit sirene ! Dany si eu vreau ceva cadouri ! Am fost cuminteeeee[hot] ! Multa bafta la intalnirea cu barosanu ! [pup] Emily e bine la sala. Mi-a fost recomandata o saptamana cate o ora de antrenament in circuit in fiecare zi. Cardio, brate, picioare, abdomene. De saptamna viitoare trecem la program ![greutati] Emily dar 5 kg nu e mult mai, ! decat daca le lasi acolo si mai adaugi vro 5 amu' ca vine iarna ! Take care ! Mirela da nu vad nici o fotografie....[?] Numa eu nu vad ? Celelalte fete vad poze de la zoo ?[help] Eu noutati nu am, raman la programul meu de sala si cam atat ! Deocamdata ![hagi] Va pupic ! ------------------------ My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna pestisori, Charlie la mine e foarte mult si 1kg sa-l dau jos, se duce al naibii de greu...ce inseamna ca faci cardio la sala? Bravo tie ca mergi la sala, si eu as merge dar nu poci acu si gata, mai ma antrenez acasa cu bicicleta mea...dar or venii si zile mai bune. nici eu nu vad poze Mirela si asa e si eu sunt mindra de mine ca am facut o scoala aici, nu e usor de loc si trebuie sa muncesti sa ajungi la final. Pupicei si o zi buna! Emilly cu[url="http://lilypie.com/baby2/040126/3/5/3/.png[img][/url"] gaza ei[/url][9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Emilly![flo][pup] [pup]si pentru restul pestisorilor din acvariu. Ne pare rau ca nu m-ai postam...; noi tot am umblat dupa case de inchiriat. Acu am gasit una sa vedem cand ne linistim cu toate cu mutat si aranjat poate avem mai mult timp de postat. Dar sa stiti ca va citesc. Numai bine la toti pestisorii! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/alozneanu/my_photos"]Salisa si puiuta mica [bibe] Anastasia![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Cam matinala , dar se mai intampla! Patricia , succes si spor la arnjat casa! Masinuta ati luat-o ? Ce mai face Anastasia ? Multi pupici ![:X] Mirela , multa sanatate ! Am sa ii transmit azi Georgianei salutarile tale ! Vorbesc mai inkolo cu ea la tel.Nici eu nu vad pozele de la Zoo [bang]. Emilly , spor la invatat si bata la examen !Pupici gazei ! [pup] Charlie, pe tine te pup si te stept pe mess , cu cafa pregatita! P.S. Nu am primit nici un cadou ieri ![:(!]Voi ? Pe mai tarziu! Pupici! Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DANY esti scumpa tare [pup]..dar din pacate m-am ingrasat de cand am venit din Ro,vreo 4 kg[bang]...ia uita-te la pozele de la ziua mea din martie si ai sa vezi: http://community.webshots.com/user/crismir100 [pup] si sa ai o zi buna! Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Poze cu noi avem la casuta de sus[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici tuturor pestisorilor aurii ! [cheers] Ce faceti ? Cam slaba miscarea pe la noi ! Mirela & Dany da v-ati ales niste ore imposibile de schimbat impresii - as vrea si eu dar ma tem ca ora 7 am este mult prea mult pentru mine ! [jamaica] Ti-am vazut fotografiile Mirela ! Frumos Zoo, cred ca v-ati simtit minunat ! Unde te-ai ingrasat ? Nu vad nimic ![:D] Emily sa sti ca bicicleta este cardio ! Deasemenea banda de alergat sau alergatul in aer liber e iar cardio ! Sa sti ca si eu slabesc foarte greu in ultima vreme ! De exemplu acum tin si dieta ( nu drastic ce e drept ) si merg la sala de o saptmana in fiecare zi ! Nu am slabit nici macar 500 de grame ! Adevarul e insa ca arat mult mai bine - nu mai atarna nimic si burtica se tonifiaza !.. Patricia bafta la renovari si amenajari ! [;)] Va pupic ! O zi frumoasa tuturor ! P.S. Dany cafeaua a fost deosebita ! Multumesc. [pup] Data viitoare e din partea mea ! ------------------------ My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...