Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (22)


Recommended Posts

Buna seara! Dany - bafta ! Sper ca maine sa -ti mearga mai bine, sa inchei contractul in cele din urma...Si sa lamuresti neintelegerea cu sora ta.. Alina - cum s-a acomodat Mihnea cu dadaca? La mare[beach] a fost bine, nu-i asa? Nanami - interesante lucruri ne povestesti[japan],totusi chestia cu intoarcerea spiritelor in casa cred ca e cam infricosatoare Crismir - si noi avem o masinuta cu telecomanda( Ana a primit-o de la Mos Craciun [;)]acum 2 ani)si ne place tare mult sa ne jucam cu ea[:)]. Cu casa sper sa fie bine , am schimbat usile si cele noi arata bine. Crig - mergem la Nisipurile de aur, pe 12 plecam poate la intoarcere dar nu stiu nimic sigur[pup] Noapte buna![pup][pup] Criss
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Weekend placut fetelor![pup] DANY [pup] sa treaca genunchiul si starea ta naspa! CRISS [pup] pt Ana,deci si e cu masini[cool]...imi plac fetitele baietoi[biz] CHARLIE[pup],hm,la ZARA,[cool]...imi plac hainele lor,si eu am multe de acolo[:D] NANAMI interesante chestii...mie imi place sa cunosc traditiile altor tari,asa ca mai zi-ne ca eu te ascult[:D]...[pup] si numai bine familiei! Fug ca iar e noapte la mine![|)] Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Poze cu noi avem la casuta[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! E o noua zi, asa ca tot inainte si "smile"[:D]Nu ma las eu asa uosr doborata .Se pare ca incet se rezolva toate. Charlie, sa porti sanatoasa si iubita ce ti-ai cumparat ! Sper ca o sa ajung si eu duminica prin MALL , ca sunt super reduceri.maine am program [curat], se impune. Va pup si va doresc o zi buna ! Multumesc de pupici si de gandurile voastre![:X][pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Dany[pup] ca sa treaca supararea! Lasa ca o sa mai fie sanse ca astea. criss1902, Mihnea s-a acomodat bine (deocamdata) cu bona, oricum el e un copil f sociabil, si dc nu "a vrut" in brate la cineva inseamna ca acea persoana ii era chiar dezagrabila. Oricum tipa e tanara, ii canta, ii spune poezii, are rabdare cu el. Mancarica de dimineata i-o fac eu inainte sa plec la serv., si ea doar i-o da sa pape. Il plimba o ora pe afara, pana i se face somnic, si apoi il culca. Cand se trezeste ii mai da un fruct sau o gustare si la ora 14 ajung eu si ii dau sa pape de pranz. E cam obositor cu servicu dar nu mai suportam sa stau acasa. Charlie, /Mihnea n-a fost la mare cu noi, mi s-a parut prea mic de varsta. Apoi am vazut acolo copii si mai mici, dar oricum nu prea imi surdea ideea. Nanami, interesante traditii aveti acolo, mi-a placut treaba cu "strigatul" in gura mare. Totusi cred ca-i mai simplu la ei asa, decat la noi cu atatea pomeni... [V] Sincer as prefera sa ard niste paie, decat sa fac pomeni in fiecare an (ca m-am saturat si eu de pomeni si de colive....). Pupici tuturor. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/alinabratu2000/my_photos"]Poze cu Mihnea si cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata Fetelor ! Maine dimineata plec !!![bis] Am intrat sa va pup pe toate tare [:X], ca nu stiu cand mai pot sa intru ! Azi sunt super ocupata cu toate procedeele de infrumusetare pe care le stiu plus impachetatul ![:D] Toate cele bune, aveti grija de voi si de cei ai vostri si sa ne recitim cu bine ! Un weekend placut ![dual] Va pup ! ------------------------ My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] tot acvariu, Maruta burtica frumoasa si esti o fericita!!!auzi la ea 2 kg??cum mai esti cu ficatul, esti ok? revin... Emilly cu[url="http://lilypie.com/baby2/040126/3/5/3/.png[img][/url"] gaza ei[/url][9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CHARLIE drum bun si distractie maxima acasa[pup]! EMILLY atata?[V]...cica "revin"...cand???...[pup] si hai mai da un semn de viata si pe aici ca mie dor de voi,sa-mi zici ce-ai mai facut si ce face Ilinca?! DANY[pup] si numai bine! ALINA,asa deci,ati fost singurei la mare[cool]...ati avut timp pt voi,frumos[pup]...[pup] si pe Mihnea,dulce foc![il] Weekemd placut! [pup] la toti pestisorii,pe maine! Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Poze cu noi avem la casuta de sus[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ! Charlie, drum bun si petrecere frumoasa ![hia] Restul acvariului , ce face? Doarme? Hai desteptarea , macar cele din tara !E dimineata !E wk-end! Eu ma apuc acum de curatenie, dar nu m-am putut abtine sa nu intru putin . Un ek-end excelent va doresc![pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...