Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (22)


Recommended Posts

'neata [:D] eu sunt prima care s-a trezit ? [:D] mda... e si normal ca doar sunt cu 6 ore inaintea voastra [bis] ce mai faceti??? vad ca v-ati prajiturit [pofta] ce bune tre sa fie...[pofta] dany gata curatenia ? noi murim de cald , ca -mi vine sa ma bag cu capu0n apa , dar ce sa fac daca mi-e frica de apa ......[q] o duminica placuta va doresc [pup][pup][pup] G.K.R [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabriela77k/album?.dir=b1bescd"]poze carnaval[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
*neatza! M-am trezit cu nopatea in cap, de la 6.16.De fapt aseara la 22.00 dormeam.Deh, oboseala, de la curatenie.Nu am terminat chiar tot, dar mai sunt zile .Azi nu fac nimik, ca e duminica si e si Mare Sarbatoare! Aici s-a racorit putin, a plouat , si e innorat . Wk-end plakut! Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pesti-Horoscop profesional pt. sapt .7-13.08.2006 Deciziile nu vin cu usurinta, la inceputul saptamanii viitoare. Ai mai multe intrebari decat raspunsuri si te confrunti cu toate presupunerile care te-au adus in stadiul in care te afli. Poti cere ajutorul celorlalti – niciodata nu stii cat de simplu se poate rezolva o problema, doar impartasind-o. Spre mijlocul saptamanii, radiezi de energie pozitiva, iar cei din jur apreciaza acest lucru. Joi, este posibil ca cineva sa incerce sa te convinga sa cumperi ceva – bazeaza-te pe instinct. Week-end-ul il vei petrece facand planuri cautand idei pentru noi proiecte. Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori, hai Mirela ca am revenit...mai bine mai tirziu decit niciodata, asa-i?[;)] noi cica am fost in concediu si se duse si de luni o luam iara de caruta...eu incep un ultim stagiu, sperrrr, pe la vreo 100 km de casa, sunt tare curioasa la ce ore ale serii voi ajunge pe acasa, ca de plecat e sigur ca mai tirziu de 6 dimineata nu poate fi vorba sa iesim pe usa, incerc in paralel sa ma pregatesc si de examenul final dar nu prea cred ca o sa am timpul necesar.Ilinca creste pe zi ce trece si Doamne e atat de frumoasa si isteata de ne topim dupa ea.Sper pe la anu sa fiu si eu graviduta, asa mai pe la sfirsitul anului, sa-i fac Ilincai un fratior ca tare mai vrea companie la jocuri. In rest sanatosi, voiosi si incercam sa mai profitam de vara. Azi am facut zacusca, am fost ieri la ferma si mi-am luat vinete si ardei grasi si rosii si am pus-o de o zacusca si citeva pungi cu vinete la congelator, miroase imbietor...sper sa mai am timp sa mai fac macar odata anul asta. pupici pestisori dragi si zau ca nu mai stiu cind oi mai avea timp sa mai bag un ochi pe la voi...[pup] si numai bine! Emilly cu[url="http://lilypie.com/baby2/040126/3/5/3/.png[img][/url"] gaza ei[/url][9cer] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehehehe de cand nu am am intrat o gramada de pestisori noi si o gramada de schimbari.
Bine a-ti venit in apele noastre!
Am inteles eu bine...Maruta are o fetita in burtica?! Sa fie sanatoasa si ea si mamica ei...sa aveti o sarcina usoara ! Elyana ai si tu un bebic mic in burtic? Wooow Ce ma bucur! Fratior sau surioara pentru Elena?! Sa ai parte de o sarcina usoara! Cate saptamani ai? Dana cum merg treburile prin Viilor? Am fost in Bucuresti ...dar uite ca am fost taree ocupata am si uitat de forum...scuze..ne-am fi putut intalni.. Mirela cum e in Florida? Ce face Robert? Emily ..ce e pe la voi?Ce face gazuta ta?! Anastasia e maree...o bebelusa de aproape 8 luni...mergem de-a busilea...alergam chiar uneori...ne jucam de-a v-ati ascuse;lea...cantam vb..., protestam tipam...batem din palme...stam in fundulet...ne jucam...roade la jucarii...si nu numai tot ce prinde trage de sertare...isi prinde degetele...va inchipuiti cam cum este cu un bebe la 8 luni...nu mai am timp de nimic...ce sa zic ca acu mai am de facut si bagajele pt mutarea noastra. Inca avem o gramada de facut si timpul scurt...pe 9 august zburam spre Seattle ...o sa incerc sa intru cum ne aranjam cand ajungem. Va pup pe toate si va doresc numai bine! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/alozneanu/my_photos"]Salisa si puiuta mica [bibe] Anastasia![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Woau ! Lume noua prin acvariu!Au revenit niste pestisori mai vechi! Emily succes in noul stagiu si multa bafta ! Cum a fost in concediu? Pe unde v-au purtat pasii ? ILIINCA , CRED CA E SCUMPICA FOC! Pune si tu niste poze cand ai tu timp ! Ce harnicutaz ai fost! Cred ac duci dorul mancarii din Romania, macar e bine ca poti sa faci akolo anumite mancaruri .Multi pupici! Patricia , succes la impacheta, zbor plakut si acomodare cat mai usoara! Imi pare rau ca nu ne-am intalnit , dar cred ca ai fost pe fuga si in scurt ! Poate altadata! Pupici Anastasiei! Si cat mai multe nazdravanii ! :) Pupici la toti pestisorii si o saptamana usoara! Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ooooo,lume noua noua[bis][bis] Ma bucur ca mai auzim ceva si de SALISA[pup] si mititica nazdravana[pup]...asa deci ajungeti imediat pe taram American[:D]...ne vorbim la "fete din America" deci[;)] EMILLY,esti tare harnicuta...si eu as vrea sa fac zacusca si gem si vinete sa-mi pun,dar nu stiu cand ca teroristul meu nu ma prea lasa si nu am nici cum sa le coc[bang]...deci mai ai un picut si gati si stagiul[cool]....vreau si eu poze cu voi,recente,cu Ilincuta[pup]...vorba Danei cand mai ai timp mai baga cateva,macar 2-3 acolo[:)][dual]...si bravo ca te gandesti la fratior,eu inca nu am ganduri asa mari[;)]....succese pe toate planurile!!! DANY gata treaba,si cum de nu ai fost pe nicaieri?[:D]...[pup] si sa ai o saptamana mult mai buna ca cea trecuta! [pup] toti pestisorii,pe maine,desii cred ca iar ne auzim miercuri ca e tati acasa si umblam[bis][;)] Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Poze cu noi avem la casuta de sus[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! Mirela, am iesit la cumparaturi , si apoi am fost la o terasa , unde canta un tip negru, canta f. frumos si am servit o inghetata ! Multumesc de urari, si imi doresc ac saptamana aceasta sa fie altfel decat cea trecuta.La Bucuresti ploua si e atat de bine, e racoare .Azi sun la agentii pt. concediu, gata m-am hotarat! HOROSCOPUL : LUNI 7 AUGUST - O zi vesela, ca de vacanta. Chiar daca nu sunteti in concediu, va veti simti oriunde lipsit de griji, plin de viata, poate si datorita unor motivatii noi care va maresc entuziasmul si implicarea. Cel mai probabil, dragostea este cea care va da aripi, ori pentru ca va intalniti cu persoana iubita, ori pentru ca abia acum va indragostiti de cineva. Aveti numai motive de bucurie. Va doresc o saptamana asa cum v-o doriti! Mirela, vezi, nu tocmai miercuri sa mai vii pe aici! Ca altfel, am sa scriu numai eu ... Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama cate mai sunteti [pup] ... si v-ati inmultit nu gluma [si-eu] ... chiar ca niste pestisori [:D] eu am tacut malc pana acum ... da' de'acu trebe sa va mai zic cate ceva ... ca dupa aia cand oi ramane acas' ... nu mai am internet ... nally ce-o sa va mai zica cate ceva de mine [hia] "Maria" e tare jucausa la mami ei in burtica ... se'nvarte, salta burtica ... daca vorbesc cu ea s-apuca sa miste (ca la comanda) ... abia astept s-o vad [pup] eu sunt bine acum ... am avut cateva momente mai nasoale ... cred ca ma lovea la ficat sau intestine (ca nu m-am patat) ... si ma simteam tare rau ... cu ficatul nu stiu ce sa va mai zic ... eu nu am avut "simptome" nasoale nici inainte ... dupa ce voi naste voi continua investigatiile va doresc numai bine si ne mai auzim UM 16 ian 2006 DPN 23 oct 2006 urmatoarea ecografie a 2-a saptamana din septembrie (32 sapt)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna pestisori [:D] ce faceti? aoleuuu maruta imi aduc aminte ce-mi facea si mie Hiro, ziceai ca joaca fotbal in burta mea [bang], sa dea domnul sa nasti un copil sanatos si sa te bucuri de el , am vazut poza , e.....ceva minunat [bis] bafta si nastere usoara [pup] [dual] la tot [grup]-ul G.K.R [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabriela77k/album?.dir=b1bescd"]poze carnaval[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...