Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Despre seductie


Recommended Posts

Buna tuturor, As dori sa stiu daca e normal ca unei femei sa-i placa sa se gateasca ? Si daca da, e normal sa-i placa uneori sa imbrace o fusta mini (nu indecenta, dar gen taior) ? Si daca da, e normal ca sotul ei sa nu fie deacord cu asta si sa spuna ca-i este jena de prietenii lui ? Ce este rau in a vrea sa te imbraci frumos? Adina si [copil] Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Atata vreme cat nu te imbraci vulgar,nu vad ce are sotul de comentat.Daca era vb de niste socri sau rude mai in varsta batute in cap,hai ca mai intelegeam sa te atentioneze ca poate nu ai facut alegerea cea mai buna in privinta imbracamintei.....Dar sa-i fie jena de prieteni?!!![alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de ungureaa
Buna tuturor, As dori sa stiu daca e normal ca unei femei sa-i placa sa se gateasca ? Si daca da, e normal sa-i placa uneori sa imbrace o fusta mini (nu indecenta, dar gen taior) ? Si daca da, e normal ca sotul ei sa nu fie deacord cu asta si sa spuna ca-i este jena de prietenii lui ? Ce este rau in a vrea sa te imbraci frumos? Adina si [copil] Gabriel
Nu consider ca este ceva deplasat, iar in cazul in care prietenii comenteaza cam mult, cred ca trebuie "umblat" la prieteni, nu este normal sa faci comentarii, fie ele de orice fel, pe seama sotiei prietenului tau, sau sa arunci ocheade [olala]! Iren dubla mamica [zana] Bogdanelu nazdravanu [copil] si Julia zbintuita[majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce spui tu este discutabil din punctul meu de vedere. Probabil sotia in cauza arata foarte bine este tanara si ii place sa fie admirata. Pana aici toate bune insa exista o granita extrem de sensibila intre admiratie si provocare. Exista frumusetea feminina greu de confundat si imaginea incarcata de sexualitate, de provocare acel bombardament vizual care trezeste animalul din orice barbat (a se citi mascul). Titlul este despre seductie ceea ce ma pune pe ganduri pentru ca in cazul de fata se discutan despre o femeie casatorita imbracata se pare provocator ( de unde si remarcile prietenilor ) care reclama faptul ca ar fi doar eleganta eventual sic insa titlul tradeaza dorinta de seducere care este cu totul si cu totul altceva. A seduce pe cineva hmmm nu este onorabil in ipoteza de a fi casatorit(a), e lipsa de fair play fata de partener(a) dupa mine. Probabil ca acel(cea) cineva nu si-a trait suficient tineretea sau relatia curenta este una "fada" sau ...sau exista multe sau"ri".... Poate deveni un semn de intrebare. Parere personala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de ungureaa
Buna tuturor, As dori sa stiu daca e normal ca unei femei sa-i placa sa se gateasca ? Si daca da, e normal sa-i placa uneori sa imbrace o fusta mini (nu indecenta, dar gen taior) ? Si daca da, e normal ca sotul ei sa nu fie deacord cu asta si sa spuna ca-i este jena de prietenii lui ? Ce este rau in a vrea sa te imbraci frumos? Adina si [copil] Gabriel
nu e rau sa te imbraci frumos, dar cand randurile despre fusta mai scurta si prietenii sotului le numesti "despre seductie"..... D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by descintec nu e rau sa te imbraci frumos, dar cand randurile despre fusta mai scurta si prietenii sotului le numesti "despre seductie"..... D.
fusta mai treaca-mearga, da' ce-are seductia cu gatitu'?!? desi, daca stau acu' si ma gandesc... un el acasa, nu e meci, o ea gatind in fusta mini se apleaca sa deschida cuptorul fara sa-si indoaie genunchii, masa din bucatarie e libera, iar nu e meci... ai, ai, ai... :)))) I.&[url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi"]Andrei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa te completez iubibubi: nu e meci, dar nu e nici formula 1, nici emisiuni despre masini si tablaraie, nu e un film de actiune la TV si...foarte, foarte important: trebuie sa nu-i fie nici foame!! Ca altfel, pot sa nu-mi pun fusta deloc, n-o sa se observe... Eu inteleg intrebarea din postarea ungureea-i. Al meu e foarte...pudic. Io...asha si-asha. Mi se intampla cand port pantaloni cu talie joasa si mi se vad atele de la bikini. Sa vezi ce le mai indeasa al meu la loc, sa nu cumva sa le zareasca altcineva... M-am mai suparat asta vara cand mi-a zis sa-mi schimb tricoul pen' ca era unul din ala de se leaga dupa gat, nu puteam sa port sutien-da' nici nu sunt eu aia dotata...-si mi-a declarat ca arat prea sexy pentru o vizita la prietenii foarte apropiati...Nu cred ca se gandeste ca ii "turn-on" pe respectivii prieteni, dar cred ca nu vrea sa "impartaseasca" cu nimeni respectiva imagine[8D]. Sa-i intelegem si pe ei! Nici mie nu mi-ar conveni sa iasa la plimbare la pieptul gol numai pentru ca ii e cald... Cateodata, ca sa mergi inainte, trebuie sa faci un pas inapoi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...