Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum am depasit momentul!


Recommended Posts

Draga Micky, ma alatur din nou tuturor fetelor care te roaga sa nu faci avortul ! Te rog inca o data : RENUNTA la idee! Asa cum spunea cineva mai sus, crezi ca viata ta alaturi de sot va fi buna dupa ce faci avortul ? Nu va fi ! Tu il vei uri pe cel care ti-a provocat atata suferinta! Si daca tot vrei un bebe, "dar mai incolo", de ce sa nu te bucuri de viata lui acum? Adica acum il omori si dupa aceea incerci sa il regasesti? Te rooooog! Si roaga-te la Dumnezeu asa cum Il simti tu si o sa vezi ca te vei simti linistita cu decizia de a pastra bebelusul. Iar sotul tau se va intoarce spre bunatate! O sa vezi! Este mare puterea lui Dumnezeu, sa nu ne indoim de ea nici o clipa! Iti tin pumnii si astept sa ne spui ca ai renuntat la avort.[il]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 95
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Abia acum am citit mesajele voastre, ieri seara n-am mai avut taria sa intru pe net. Multumesc din nou pentru gandurile bune [flo], pentru ofertele de "adoptie", dar nu e cazul, nu suntem in sapa de lemn sa nu putem creste inca un copil [:D]. Azi la 9 am fost la spital sa fac intreruperea de sarcina, am tinut trimiterea in mana minute in sir, am mers apoi cu ea sa-mi faca fisa, dar....n-am avut taria sa merg pana la capat. Pur si simplu n-am putut! Probabil ca am oferit un show pe cinste acolo la spital, dar in final am hoarat impreuna sa-l pastram!! Asa ca in mai probabil voi fi din nou mamica [:D]!! Mickyyy[mamica] si [copil] Malina Ioana (31.03.2004)
[foto] [url="http://community.webshots.com/user/mickyyyy"]Album Malina[/url] & [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545"]Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mickyyy, ma crezi ca mi-au dat lacrimile de fericire? [bis][bis][bis] Sa va ajute Dumnezeu sa fiti sanatosi si fericiti toti 4! Sa vezi ce parinti mandri o sa fiti cu doi puiuti [dual][dual] Hai inapoi la mamici de mai-iunie! Andreea Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Micky.... Tot respectul pentru tine...[flo] Sper ca si cuvintele fetelor de pe forum ti-au mai dat de gandit... Sa ai parte de o nastere usoara si sa te bucuri de bebelus impreuna cu familia ta... Totusi spune-ne cum de s-a inmuiat barbatul tau asa de la o zi la alta? Pe viitor te rog sa ai grija la metodele contraceptive daca nu iti mai doresti alt copil... Metoda calendarului nu este o metoda deloc sigura. Chiar daca a mers de 10 ori, a 11-a oara se poate sa dea gres... Incearca altceva mai sigur, pentru a nu mai trece inca o data prin ce ai trecut acuma. Succes! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Mickyyy Azi la 9 am fost la spital sa fac intreruperea de sarcina, am tinut trimiterea in mana minute in sir, am mers apoi cu ea sa-mi faca fisa, dar....n-am avut taria sa merg pana la capat. Pur si simplu n-am putut! Probabil ca am oferit un show pe cinste acolo la spital, dar in final am hoarat impreuna sa-l pastram!! Asa ca in mai probabil voi fi din nou mamica [:D]!!
Draga Mickyy, Ieri n-am stiut ce sa-ti scriu, eram confuza. Cele mai tari fete ti-au scris si bine au facut. Despre avort eu una stiu foarte putin si totul prin prisma unei singure carti "La vacation" de Martin Winkler, un medic care face avorturi. Voiam sa te felicit de decizie si sa te linistesc, caci "scenele" la spital se pare ca sunt frecvente. Fruntea sus si mare grija de tine si de bebei.[flo] Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...