Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum am depasit momentul!


Recommended Posts

BRAVOOOO!!!! Felicitari! Ma bucur din suflet ca ai renuntat la intreruperea de sarcina. Iti doresc o sarcina usoara si un bebe sanatos, care sa va faca sa va iubiti si sa va intelegeti si mai mult decat pana acum. [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 19 aug 2002 Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 95
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mi-era si teama sa deschid subiectul...Doamne, ce bine ca l-ai lasat sa traiasca! Sa fiti fericiti toti 4, pana la adanci batraneti! Asteptam vesti bune... Laura si bebitele: Bianca (5 ani si jumatate) si Ramona (2 ani si 5 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BRAVO MICKYY!!!!!!!!!!!! Am citit cu sufletul la gura tot ce s-a scris pana sa ajung la decizia ta de apastra copilul. Abia acum am aflat totul,ti-as fi scris si eu din suflet sa nu renunti la copilul tau pt nimic in lume. Sa fiti sanatosi si sa va iubiti mult! Dumnezeu nu te-a lasat sa gresesti,probabil nu meritai! Un copil e un dar sfant si tu sti asta[:D] [cheers][dual] pitica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mickyyy , ce mult ma bucur. O sa vezi ca Dumnezeu va fi linga voi si o sa va fie bine. Sarcina usoara si bebe sanatos. [pup] "Plangi cu sufletul, fara a ti se umezi ochii. Razi pentru a putea reusi. Iubeste pentru a-ti putea umple inima cu adevarata dragoste. E tot ce-ti trebuie pentru a putea fi fericit." Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...