Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus, in Scandinavia! (18)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by doruletz lasa ca ajungeti voi nordicele pe la Paris intr-o zi si se lasa cu Grand Marnier, cu Bordeaux-uri si cu crêpe [pofta]
Bei, io ma inscriu prima pe lista!!! [:D] Ca nici io, nici Niels n-am vazut Parisu'!!! :-))) Alba, sarumina de reteta ca ccc chiar aveam de gind sa fac rata cu portocale de Rivelion!!! [:D] Cit despre gisca lui Morten n-am gustat-o si nici n-am vazut aratarea gata preparata...da' cred c-o maninca astia friptura, cu cartofi!!! [:D] Pai mai doruletz, tu nu stii ca frantujii au ajuns chiar si in cuibarul reginei, mey??? Pai printu' Henrik nu e de la Caix, ehh??? [:D] [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 179
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Rayuela
bey ati citit faza cu [consti] de la "Obiceiuri ciudate"?? Eu nu ma pot opri din ris[cusca][:-)))][cusca][:-)))] Crima si pedeapsa!![pk]
Rayu, de ce m-ai trimis mài sa citesc subiectu' àla ca acu' nu mai pot, mi-au dat lacrimile, rad ca nebuna de una singura p'aci prin casa de se speriara si pisoii de mine... nu pot sa cred ca e adevarat!! [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] [url="http://photobucket.com/albums/v494/xcoco/"]imagini[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mooooor de ris[:-)))]....am citit ultimele pagini si rid singura cuc prin casa...[:-)))][:-)))][:-)))]....Ce dor [8**] mi-a fost de voi! Rayu, multzam de tratatie [;)] si pentru ca nu s-a prea infipt lumea, eu iau si [pahar] si [alcool] si [cheers] si [bere]. Pupici si numai bine la toata lumea[pup]! Hic[hc]! "Odata ce ai incercat zborul, vei pasi pentru totdeauna pe pamant cu ochii ridicati spre cer, acolo unde ai fost, si vei dori mereu sa te intorci." Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io mai am pana sa va ajung din urma... acum sunt la capitolul Mårten Gås... si trebuie sa mentionez ca sarbatoarea asta Mårten Gås vine de la francezi la suedezi (mai ales Skåne) si de abia pe urma la danezi [:D] stiti ce se mananca de sarbatoarea asta? (in ultima vreme numa’ de mancare am vorbit...da’ promit sa nu vin cu retetele) supa neagra cu maruntaie (de gasca) friptura de gasca cu smantana, ceapa si prajitura cu mere
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaa, Doruletz, pupici[pup] multi la pisoiasi...sint asa de dragalasi...Cind mi-e dor de motanelul meu Pinky, intru aici si ma uit la Banditul lui Lou si acum si la pisoii tai....mai pune poze ca sint tare simpatici... [olala] "Odata ce ai incercat zborul, vei pasi pentru totdeauna pe pamant cu ochii ridicati spre cer, acolo unde ai fost, si vei dori mereu sa te intorci." Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-am bagat si io nasu la "De la forum adunate..." (lilando, ai s-o iei pe cocoasa ca ai postat subiectul la Sertarasul albastru care e destinat subiectelor si momentelor importante visavi de evolutia forumului ... si la subiectul tau, numa' de evolutie nu poate fi vorba )... si nu stiu de unde era cules acolo un obicei ciudat de a ti-o face cu pisica si io am un motan pe care nu reusesc sa vi-l arat ca nu stiu sa-mi micsorez pozele (si promit ca nu ma dau la el si nici el la mine ca e castrat ... da' ne iubim [il])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu placere Lilanda, ai acolo tot soiul de retete la Meilleur du chef, unele cu poze, poti sa te abonezi virtual (e gratis) si primesti email de cate ori se adauga o reteta noua. Si unde faceti Rivelionu' ma rog frumos? Ca noi astilanti stam pe-acasa cred... Si nu te mai plange mai Lilutzo mai, ca ai umblat destul, Malta si de-alde astea, las'ca am vazut io pozele, noi astia cu concediu de KK tot vrem sa ajungem la mama Europa de catziva ani si tot n-am ajuns! L-am intrebat aseara pe consort cand ma duce la Mont St Michel si s-a uitat luuung oftand... PS daca vrei mancaruri frantuzesti sa intri numai pe site-uri de Franta ca astia de-aici din Quebec se cred "French" da' nici pe departe! Am luat intr-un an (de fapt doi -trei ani) foie gras din Quebec ccc c'aici numai din asta gasesti, si era de toata jena! Doruletz, pune te rog si o bucatzaca de foie gras deoparte! Merci bien![alcool] AlbaIulia http://community.webshots.com/user/albaiulia101
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...