Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbati Scorpioni/Femei Taur


april

Recommended Posts

O combinatie, se spune, imposibila. Poate o fi asa. Noi uneori ne intelegem f. bine, alteori mai ies scantei. De, doi caposi[bang], incapatinati de numa', asmbitiosi dar si orgoliosi. Nu ne place sa lasam nici unul, dar cateodata nu avem ce face si plecam capul. Cam greu... Multi mi-au spus ca din punct de vedere astrologic suntem totali incompatibili. Asa sa fie? Mentionez ca avem aceeasi meserie, lucram in acelasi loc, insa de multe ori parerile noastre sunt total diferite. Mai existe cupluri scorpion/taur? Cum va intelegeti? Tot [bang]? astept parerile voastre. april Se zice ca in acest cuplu e totul sau nimic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu sunt in situatia asta, eu is scorpioanca, el ii capricorn... [:D] Ce stiu eu este ca (virgula[^]) combinatia scorpion - taur ar fi cam pe planul 2 pe o scara de la 1 la 4 (1 fiind cel mai bun). Zodiile sunt: - de apa : rac, scorpion, pesti - de pamant: taur, fecioara, capricorn - de foc: berbec, leu, sagetator - de aer: gemeni, balanta, varsator. Cu cat esti mai "aproape" de zodia cealalta, cu atat e mai bine. Bine inteles, mai sunt si exceptii... Spre exemplu: scorpionul se intelege de minune cu racul, insa cu leul sau varsatorul deloc...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by canuta-om-sucit
Ramonika sa rad sau sa plang la ce ai scris tu? Eu sunt varsator iar sotul meu scorpion si vreau sa spun ca ne intelegem de minune[il][il] aura
Aura, Bravo tie! Oricum tre sa fie si cineva care sa fie exceptia de la regula... [:D] Oricum, eu nu prea cred in chestiile astea cu zodiace, desi la unii se potrivesc... Am spus doar ce am auzit si eu de ici de colo...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

el - scorpion, eu - sagetator ... mai ies uneori scantei dar se sting foaaaaarte repede. in rest totul este minunat. Sora mea este taur si a avut un iubit scorpion si s-au inteles foarte bine multi ani. Iar parintii sunt aceeasi combinatie de scorpion/taur si nu i-am vazut niciodata certandu-se.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] da, eu scorpion, el taur [il] ne intelegem foarte bine, mai ales ca eu am ascendentul in Taur [:D] suntem impreuna de 3 ani si jumatate si avem planuri... [il] oricum ideea e ca el e f. incapatanat (si eu sunt) dar...eu sunt cea care de obicei il mai tempereaza cand se avanta prea tare, sau cand avem divergente, eu cedez (sau ii dau impresia ca cedez, pt. ca atunci cand par reconcilianta, lasa de la el...) se potriveste exact vorba: "zi ca el si fa ca tine" -> pana la urma tot ca mine e [:D] din pacate acum nu stau prea bine cu timpul, o sa mai revin cu amanunte [;)] mai e pe-aici vreun cuplu in aceeasi combinatie? [8D] pupici pt. fetici [:D] [biz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...