Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Cum forumul este despre "calatoriile sufletului", sper sa gasesc printre voi pe cineva care a fost intr-o inedita expeditie in Nepal. Planuiesc asa ceva poate in urmatorii 1 - 2 ani, alaturi de sot si o familie de prieteni; am citit o multime pe net, am vazut poze, am gasit oferte, stiu incotro sa ne indreptam, facem sport si ne antrenam in fiecare week-end (adesea prin Adirondack, cate un pic dupa un alt pic), dar m-ar interesa si un scurt jurnal de calatorie, cu sfaturi, daca se poate. [;)] Am vizat un traseu spre tabara de la baza, de la Lukla. [hippi] Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
da' de ce tocmai nepal? zi-mi si mie cum de... e o destinatie neobisnuita sau ma rog daca ne gandim la himalaya, dar ca varianta poti sa-i trimiti un mail lui andreea marin sau cauta pe site-ul agentiei lui tiriac calatoria ei de acum un an!!! eu am fost in peste 20 de tari, si vorbim pe langa aproape toata europa si de midle asia- thailanda, malaezia, china, singapore-,si de asia pacific - vanuatu( ca n-am gasit bilete in fiji), australia, noua zeelanda, si apoi clasicele turcia, canada, usa. ne-am propus urmatoarea vacanta in america de sud, probabil la rio si ne mai ramane apoi africa, dar sa vedem ca acu daca vin micutii...cand o sa mai avem vacanta...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ce?... Pentru ca [:D] Pentru ca este un vis mai vechi. Si noi am vizitat multe locuri, si altele multe sunt in plan, dar si Nepalul (mai precis muntii) printre ele. Ma gandesc, acum, fara bebelusi, ne-ar fi mai usor, decat peste 5 ani. Multumiri lui Lai, inca o data, pentru mesajul pe PM. [flo] Bianca P.S. Nu prea stiu cum e cu Andreea Marin si calatoriile ei, scuze. Cand am plecat noi, auzisem de ea de la niste emisiuni de copii pentru o televiziune din Iasi. Apoi am vazut multe titluri prin ziare, referitoare la ea, sau o matusa imi povesteste uneori de o emisiune cu surprize pe care o face Andreea. Dar nu-mi place sa citesc despre viata "vedetelor", pe net intru prin cu totul alte locuri... inclusiv DC [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...