Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

La o stazie de radio se face un concurs cu premii de 5000 de dolari pt. cine povesteste cea mai rusinoasa intamplare prin care a trecut,a castigat urmatoarea: "In accea zi aveeam de facut o vizita la ginecolog, la ora 08.00. Intamplarea a facut ca fiica mea cea mica sa planga toata noaptea iar de dimineata m-am trezit in intarziere,asta a facut sa imbrac repede copii sa-i trimit la scoala dupa care fuga la dus. cum doream sa ma prezint cat mai curata(ca orice femeie care merge la ginecolog) si nu mai aveam timp de dus, i-au repede primul prosop care-l vad in baie, il ud si ma spal bine pe partile intime, ies din casa in viteza , ajung la cabinet, intru si cum deja stiam ce am de facut ma asez pe marginea patului si zbor cu gandul in alta parte . Aud medicul care zice : "OOO , astazi am facut un efort special ca sa aratam bine!". Seara, acasa fiica mea imi cere : mama unde e prosopelul meu? "nu stiu,draga i-ati si tu altul curat din dulapior" -"nu! eu il vreau pe ala pe care l-am lasat dimineata in baie. aveam praful de gliter si stelutele lipicioase pe el" Am inteles doar in acel moment ce a zis medicul.... [url="http://www.terrapininc.com/Dental/Smile%20Crocodile.jpg"]Smilla crocodila[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
si tot legat de ... partile intime [:D] Adrian Nastase intreaba Radio Erevan: Un barbat poate sa aiba mai mult de 2 oua? Raspuns: In mod normal nu, dar daca totusi te apleci in fata si numeri exact 4 atunci sa stii ca Opozitia a venit puternic din urma. [url="http://www.terrapininc.com/Dental/Smile%20Crocodile.jpg"]Smilla crocodila[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...