Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maramuresuuu'


Recommended Posts

Am auzit si eu ca a nins in baia mare si acum e frig.Si aici a fost frig azi si vant. Nu mai stiu cum sa il imbrac pe bb. Camelia am citit subiectul cu hepatita, imi pare rau sa aud prin ce ai trecut, dar bine ca esti bine. Eu am lucrat in spital si aici tot intr-un laborator de analize medicale lucrez asa ca te inteleg.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multimesc Codritu, asta e,viata merge inainte.Cat? Pana acolo unde Dumnezeu vrea sa se termine! In alta ordine de idei : ATI FOST LA VOT? Va dati seama ca noi am fost pe la 8.30 dimineata?Si inca cu tot cu Fini!Ne-au vazut aia si cred ca au zis ca astia nu au somn.Am mers asa devreme ca am avut de plecat toata ziua(si acum suntem in "deplasare")si deseara pe la 10 si ceva nu am mai fi apucat. Abia astept finalul.Pacat ca va fi si turul 2.S-au inghesuit astia la prezidentiale!!!! 12 candidati!!! Sa speram ca lumea va sti macar de data asta sa faca o alegere justa! Pupici si mai vorbim maine! camelia si Fineas (n.28.10.2001)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[loveyou]maramures, cine e din baia mare ? sa salute aici frumos si sa spuna ca a fost la vot[cheers]. salut maramuresul pentru votul catre basescu. dar nu uitati, codasi sau nu la primul tur, la al doilea sa nu lipsiti. de ce pensionari si tarani din gorj, dolj si alte sate limitrofe sa ne decida viata si viitorul tari? chiar daca la noi, in maramu e mai bine sigur tara ca tara nu va fi mai buna pentru copii nostri daca noi stam in casa. asa ca nu ma faceti de "groaza" si hai la vot peste 2 sapt. ok? mi-e dor de casa si va pup pe toti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by corina iulia
[loveyou]maramures, cine e din baia mare ? sa salute aici frumos si sa spuna ca a fost la vot[cheers]. salut maramuresul pentru votul catre basescu. dar nu uitati, codasi sau nu la primul tur, la al doilea sa nu lipsiti. de ce pensionari si tarani din gorj, dolj si alte sate limitrofe sa ne decida viata si viitorul tari? chiar daca la noi, in maramu e mai bine sigur tara ca tara nu va fi mai buna pentru copii nostri daca noi stam in casa. asa ca nu ma faceti de "groaza" si hai la vot peste 2 sapt. ok? mi-e dor de casa si va pup pe toti.
Corina - spun prezent : si din Baia Mare si la vot.Si bineinteles D.A.De ce sa lasam toti incultii si oamenii de paie sa hotarasca pentru noi.Cand am vazut profilul alegatorilor PSD-ului (najoritatea doar cu scoala primara si peste 50 de ani....).Stii vorba aia :prosti da' multi.Sper ca macar in turul 2 sa lase lumea lenea la o parte si sa iasa din casa, ca cei 40% care au lipsit de la primul tur nu sunt multi din mediul rural.Si daca va castiga Basescu, tot ii va fi greu sa faca treaba cu toti PSD-istii aia gramada in parlament. camelia si Fineas (n.28.10.2001)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by malina
Am gasit si eu acum frumusetea de subiest.Locuiesc in Baia Mare, am crescut in zona codru un pic mai departe de Farcasa, am terminat liceul Economic in 1991. Baimarencelor ce faceti de revelion ? pa dora
[cool][cool][cool][cool] Bun venit in gasca , Dora. Inca nu prea s-a discutat pe aici ce se face de rev. da poate sare lumea cu idei daca tot ai pus intrebarea. Sa vedem! pa camelia si Fineas (n.28.10.2001)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Malina, unde ai crescut mai exact in zona codrului? Eu sunt din Farcasa. Fetelor si eu am fost la vot. Ba chiar am stat la vot de la ora 6am pana a doua zi la ora 3am. Adica am fost intr-o comisie la sectia de votare. Sunt extrem de dezamagita de votul romanilor din 28.11. In turul 2 nu ma mai duc la sectie (refuz; m-am scarbit) si nici nu cred ca voi vota. Imi vine sa [vom][vom][vom]. Asta este; suntem o tara de [indecent][indecent][indecent]! mariana tache, mamica lui Stefan. http://community.webshots.com/user/tachemas - pozici. http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377 - O poveste de suflet.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mariana tache
Malina, unde ai crescut mai exact in zona codrului? Eu sunt din Farcasa. Fetelor si eu am fost la vot. Ba chiar am stat la vot de la ora 6am pana a doua zi la ora 3am. Adica am fost intr-o comisie la sectia de votare. Sunt extrem de dezamagita de votul romanilor din 28.11. In turul 2 nu ma mai duc la sectie (refuz; m-am scarbit) si nici nu cred ca voi vota. Imi vine sa [vom][vom][vom]. Asta este; suntem o tara de [indecent][indecent][indecent]! mariana tache, mamica lui Stefan. http://community.webshots.com/user/tachemas - pozici. http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377 - O poveste de suflet.
SUBSCRIU!!!!!!!!!!!! camelia si Fineas (n.28.10.2001)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...