Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maramuresuuu'


Recommended Posts

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by sandrap
Buna ! Scriem si noi aici ca la subictul Baia Mare nu stiu ce s-a intamplat... Dora, eu am bunici in Urmenis.Tatal meu este de acolo. http://community.webshots.com/user/sandrapintea Ana si [copil] Sandra(23.10.2003)
Sandra, am renuntat la subiectul cu Baia Mare pentru ca nu reuseam nici cum sa ne aduman mai multe.Erau deschise mai multe subiecte :Baia Mare, Sighet... si am picat de acord sa facem unul cu Maramures ca asa poate, poate ne adunam mai multe! Si uite ca deja suntem cateva!!! Salutari de la noi si weekend placut! pa camelia si Fineas (n.28.10.2001)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! Nu stiu cum se face dar pina acu' citeva minutele n-am vazut subiectu' asta.Ma primiti si pe mine in gasca voastra? Eu m-am nascut si locuiesc in Baia Mare. Am terminat liceul M. Eminescu in 1994. Mai e cineva care a terminat aici? Stiti ce tare ma bucur ca mai sunt si maramuresence pe site?[cool][grup] Parca ma simt mai bine, cu voi aproape, atat de aproape...[cheers][colegi] Va pup si mai vorbim. Pa pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Camelia am vazut subiectul tau in legatura cu pozele si vroi-am sa te intreb de ce nu iti faci album pe Webshots, dar vad ca pana la urma ti-ai facut.Fineas e un scump! Cu cine seamana? Adya,. bine ai venit! Camelia, si noi speram la ceva zapada, ca doar ne-am luat saniuta.... http://community.webshots.com/user/sandrapintea Ana si [copil] Sandra(23.10.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...