Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici / burtici/ fete din Pitesti


Recommended Posts

quote:
Originally posted by xerxe
Andreea, la multi ani![flo] Nicoleta, si eu am terminat asistenta social dar la Univ Buc, lucrez la portectia colpilului si ma intereseaza dc stii cumva, in cazul in care esti bugetara, dc administratia publica a incheiat contract colectiv de munca? Mie nu au vrut sa-mi dea salariul bonus la nasterea alexiei! luminita mama alexutei[flo]
imi pare rau ca nu pot sa te ajut. intreaba fetele din directie care au mai nascut . Eu sunt bugetar cu ceva drepturi in plus. Lucrez pe langa Tribunal. Malina[pup] ce rapida ai fost Nicoleta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns
MAMICI SI BURTICI DIN PITESTI 1. Elenalove27 , (Elena/SUA), [copil] ALVARO DANIEL(1 an) 2. mikky (Adriana / Bucuresti), [copil] Malina (7.5 luni), [gravi] (10 sapt),clasele 1-4 la nr. 14 iar 5-8 la nr.9,lic Balcescu. 3. oani, (Oana/Brasov), fetitza (8 luni) 4. georgescu oana, (Oana /Eremia sau Bucuresti), [copil]Alexandra (7 luni) 5. alinuche, Bucuresti 6. qsar, Bucuresti 7. Luiza, Canada 8.raly, USA 9. rcamelia, Serafim(9 ani) 10. simiandrei 11. roxica 12. Dy, Centru, Cezar Andrei( 1an 8luni), sc3 1991, Lic.Ped.C-lung 1996, Univ.Drept, prom. 2000. 13. lulu75,(Luminita /Bucuresti) 14. iuly26 , (Iulia/Craiovei), [copil] Andrei (6 luni), Univ. Pitesti - electronica. 15. filofteia, Negru Voda pe langa Complexul ciocarlia 16. anamaria, Craiovei, 2 cpii 17. Nicolamar, trivale, 3 copii 18. Honoria, Fratii Golesti, fetita de 6 ani 19. khristin, acum Canada 20. Gabriella, trivale, [copil] fetitza (2.5 ani) 21. mel_g, Eremia, [copil] baietel(4 ani) 22. juliada, Craiovei, [copil] fetitza (3 ani) 23. xerxe ,(Luminitza/Banat), [copil] Alexia (13 luni) 24. cipstyle, parca Nord, [copil] Anelisa(7.5 luni) 25. malina, (Malina/Exercitiu), [copil] Danutz(7,5 luni), programator, 26 ani, lic Economic, Univ Pitesti- Informatica. 26. Dena, acum Canada 27. gabivalceanu , Eremia, [copil] Ioana (8 luni) 28. ja, ana 29. adelia alin, (Adelia/ Emirate sau Calea Bucuresti) 30. lulu 31. andreap, [copil] Maria (nou nascut) 32. Olga_Stan,(Olga/Nord), [gravi](38 sapt), nastere usoara, 30 ani, liceul Balcescu, Univ. Pitesti - electronica. 33. NicoletaF ,(Nicoleta/Prundu), 31 ani, [copil] Andrei Catalin (17.sept.2003), 34. minimona, (Monica/Trivale), [copil] Vladimir (1 an si 6 luni) 35. kia, (Alina/Bucuresti) 36. amelia ,(Amelia/Austria), [copil] Ana Maria - 2 ani si 2 luni. 37. patisor, (Ramona/Bucuresti), 25 de ani, fosta Pop, sc gen.10,lic Balcescu , [copil] Patricia(3 ani pe 02.12.2004) 38. bgomoiu, (Andreea Gomoiu/Centru(Banc Post)), 26 ani,gen si lic Topoloveni, facultatea-drept-la Bucuresti. Sper ca nu va suparati pe mine ca am colorat si eu un pic. Am avut un picut de timp liber si m-am jucat ...[:D] Ma gandeam ca in dreptul copilasilor sa punem data nasterii. Ce ziceti? Mamici cu bebei de 1 an si ceva, ce mai gatiti pentru ei? Merci Va pup, Pe curand! Nicoleta si Andrei [blue]Catalin http://community.webshots.com/user/andreicatalin www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ramona cum sa ma supar? nu fac campanie pt pitesti. v-am spus ca si eu am vrut la Buc dar pana la urma mi-am luat inima in dinti si am nascut aici si nu-mi pare rau pentru ca totul a fost ok. luminitza si eu mi-am schimbat dr ( dr Copaceanu, desi imi placea ca avea cabinet particular) tocmai pt ca am auzit ca nu vine mereu la urgente. si mi s-a parut cam ciubucara. nicoleta ai facut f frumoasa listuta. sa o lasam aici, sau sa o pun pe prima pagina? la ce am fost rapida? pupici [pup] Malina si[url="http://community.webshots.com/user/malinamircu"][copil]Danutz [/url] (5 aprilie 2004) [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=35266"] povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

malina ai fost rapida ca ai trecut datele in lista. Eu zic ca deocamdata sa o lasam aici, poate o mai imbunatatim si mai adaugam si date si cu timpul o punem pe prima pagina. NU? ce ziceti? Nicoleta si Andrei Catalin http://community.webshots.com/user/andreicatalin www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pt. bebei data nasterii: Alexia 25.09.2003! noi gustam din toate, in afara de branzica facuta in casa, insa mesele ei obisnuite sunt dimineata si seara la culcare bibe cu lapte, nu am papat tzitzi decat o luna (am avut hernie inghinala, sper sa nu mai tb operatie), pe la 11 ceva fructe cu biscuitei, pe la 14 supica (legume, carnita prin rotatie pui, peste, vita, si un pic de paine) si pe la 18 cereale cu laptic! Odata pe saptamana mai mancam si ficatel de pui prajit, altfel nu vrem, si out fiert![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok. data nasteri la ni 5 aprilie 2004 ce peste ati bagat voi la inceput? ca eu inca nu i-am dat si nu stiu de care sa-i dau. macroul o fi prea gras? pupici [pup] Malina si[url="http://community.webshots.com/user/malinamircu"][copil]Danutz [/url] (5 aprilie 2004) [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=35266"] povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

data nasterii PATRICIA 02.12.2001 eu la inceput i-am dat macrou dar acum o luna nu vreau sa te sperii i-am dat cod si mi-a facut o toxiinfectie de am tras cu ea mai bine de o saptamana ,asa ca nu stiu,cert e ca nu-i voi mai da cel putin cateva luni peste mi-e frica. ramona si patricia c ramona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

malina, noi papam peste de la 9 luni. Cumpar file alb din metro, nu stiu sa-ti zic ce este (cod, merluciu etc.), fiert cu legume si ne place f mult. papam si prajit in faina dar ii dau coaja/crusta jos, dc il prejesc simplu se face f tare. Oricum, orice alimenu nou introdus tb dat treptat si numai in perioada sanatoasa, sa nu fie bolnav, ca nu-ti dai seama dc are alergie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...