Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de martie-aprilie 2004 (25)


Veve

Recommended Posts

Ce fac fetele??? Ati fost tare harnicute la scris, iar eu la vopsit[:D]...azi am vopsit, am facut curat, ca deh ne pregatim de Craciun[pegeam] Fetelor, ati vazut ce vreme e la munte?/ Ninge intr-una de cateva ore si circulatia e blocata, iar in sud sunt innundatii[alcool]...bietii oameni[:(][V] Miri, vazut si placut...nu stirea mi-a placut[:D] Mai dar cum nu mi-am dat seama mai repede ca tu esti Marilena N??[bang][bang][bang]...pai te-am mai vazut si chiar imi placea numele tau pentru ca am avut in copilarie o prietena tare buna cu numele asta si de care nu mai stiu nimic[:(] Ela, pai asa mai zic si eu!![pup] Cristinei!! Te pomenesti ca maine poimaine te trezesti ca o ia la fuga prin casa[:D] Lumi, si voua felicitari pentru primii pasi de-a busulea![pup] Noi suntem lenesi nevoie mare, nu vrem nici macar pe burta, dar sa mai si mergem de-a busulea[alcool][q][:(] Oana, bine ai venit in marea noastra familie [grup]!![pup] lui chris!!! Alona, sanatate multa lu' Thea!!![pup] Katalina, faine rau pozele!![pup] Ruprich si Codritu, am remarcat si eu ochisorii aceea frumosi si albastri!![pup] Mickyyy, eu chiar nu am avut greturi pe perioada sarcinii...singurul lucru pe care nu-l suportam era sa-i miroase la Clau mainile a fum de tigara! de aceea dupa fiecare tigara fumata trebuie sa se spele pe maini daca nu vroia scandal[:D] Auzi, dar ce iaurtel e ala de 175gr??[:-)))] Laura, distractie placuta si te rog manaca si pentru mine o felie de tort!! Ca nu pot sa te rog sa-mi trimiti ca mi-am propus sa tin tot postul, sper doar sa ma ajute D-zeu sa pot!!! Elena, iar ne taiem venele ca vine Veve cu ceva pantofiori noi[q][q][q] Kulta, noi suntem aici si la bine si la rau, nu?? Auzi cine vorbeste??EU, cea deprimata acum cateva zile![:D]...[pup][pup][pup] Sa-ti fie de bine!!![flo2] Fetelor, haideti sa va spun noua isprava a lu' Raul...mama mea tuseste mult si daca il intrebi pe Raul "cum tuseste buni?" el o imita aproape perfect...e mortal...sau se uita la ea si tuseste fara sa-i mai spunem noi ceva!![:-)))][:-)))][:-)))] Raul mi-a facut azi diaree[alcool][alcool][alcool]...i-am schimbat alataieri apa plata, oare de la asta sau de la dinti, care se vad foarte bine si sunt aproape aproape sus??? I-am dat un pliculet de Smecta, sper sa-si revina!![:(][V] [flo2][flo][flo2] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos"]Claudia[mamica][/url] si [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu"]Raul[copil][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 156
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, dau de baut!!! Maine se implineste un an de cand eu sunt aici cu voi!![flo2] [alcool][bum][batetoba][yami][harp] [cheers][bere][berica][cafea] [jamaica][yum][papica][pahar] [pepsi][pk][roker][striptis] [i][ispita][loveyou]
P.S: adica azi!!![;)] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos"]Claudia[mamica][/url] si [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu"]Raul[copil][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa traiesti Claudeluu[cheers] si la cat mai multi ani aici la forum ca taaaaaaaaaaaare bine ne mai simtim aici toate.[grup] Eu abia acum am reusit sa va citesc si incerc sa va raspund. Fetele hai sa va dau un tabel pe care l-am primit de la pediatrul nostru,tabel dat cu referire la febra bebelusilor Cica: -pana la 36°C este critic ("sub-temperatura")-intreaba medicul -intre 36-38°c TEMPERATURA NORMALA -intre 38-38,8°C temperatura usoara (controlabil acasa) -intre 38,8-39,9°C febra - intreaba medicul -intre 39,9-41°C febra mare-du-te la medic -intre 41-42°C febra stadiu critic cheama salvarea eu ma ghidez fff mult dupa cele date de medicul de aici si ne-a mers fff bine. Am luat (Hanna ) doar 2 paracetamoale pana acu (supozitoare)si asta pt ca a fost putin racita. La noi noutati sunt prea putine.Cea mai mare fiind ca de vreo doua zile imi bea cei lucru care ne-a scapat putin si de [consti] Mickyy-cand mi-au spus altele ca fiecare sarcina e altfel nu credeam insa....parese ca asa e. Ai grije de tine si ..... da-i nana la ala care fumeaza in lift.[mariaj] Ce ziceai de fi-mea?s-a infipt repede la Roby?? Eeeeeeeeee, a stiut ea ce a stiut.[8D] Spiculetz-mance mama strengaru mare. Azi maine iti pleaca la fete.[bonjovi]O sa incerc si eu cu Hanna. Alona-sanatate la Thea Oana bine ai venit Claudelu cica bb-ii imita fff mult maturii. Fica-mea ma imita la dat din cap cand se bucura,pt ca asa ii faceam eu cand descopeream cate ceva nou la ea. Acu nu-i mai fac si nici ea.[:D] Kata sper sa fi dormit bine Roby.Si Hanna e putin agitata.Se trezeste de-mi plange din orice. Ieri noapte mi-a plans mai bine de o ora jumate si asta pt ca vroia cu noi in pat. am facut gresala sa o iau atunci cand a fost racita si....la bine se invata omul repede. [bibe]Acum suntem la dezvat si asa cum ai spus si tu vorbesc cu ea explacandu-i ca nu e frumos ce face si ca ea tre sa doarma in patutz la ea iar mami cu tati sunt alaturi in patul mare. Sunt ei mici insa eu cred ca pot intelege uneori ca si cei mari. pupicei si tre sa scanez pozele de la ziua mea intai. Hai ca m-am intrecut cu scrisul. Ma duc la somn ca e tarziu. paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa somnicuri urosre la toate si toti Lavinia-mama si micutza Hanna ( 16.04.2004 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kata mance mama de ginerica frumusiiiiiiiiiiiiicaaaaaaaaaaaa foooooooooooooocccccccccc Abia astept sa-l arat Hannei maine dimineata somnicuri usoare si poate reusim intr-o seara un voice paaaaaaaaaaaaaa Lavinia-mama si micutza Hanna ( 16.04.2004 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bebelusi februarie:
[s] Andreea[s]
Bebelusi martie:
[s]Ioana[s] [s]Andreea Cristina[s] [s]Stefan Catalin[s]
Bebelusi aprilie:
[s] Hanna[s]
[url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos"]Claudia[mamica][/url] si [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu"]Raul[copil][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, n-am nici-o sansa sa va mai prind cu discutiile din ultimele pagini dar de citit v-am ispravit acum 2-3 minute. Zic si eu La multi ani pentru Daria si pentru Daniela! Sa cresteti mari si sa fiti fericite! La multi ani pentru Andreea, Ioana, Andreea, Stefan si Hanna! Sa va fie viata plina de bucurii! Ela, Codritu, Ruprich si Kata, v-am admirat pozele. Puisorii vostri sunt tare frumosi! Kata, mi-au placut pozele cu Robert si "Penelope" (adica nasha) dar trebuie sa-ti zic ca are Catalin al tau niste ochi tare frumosi! Si am mai observat ce bine seamana amandoi baietii cu mamica lor si cred ca d'aia sunt asa frumosi. Ela, [pup] pentru Cristinuca! E o frumoasa! Mai, si ce mai sta ea cocotzata pe canapea! Asa face si Lara, se ridica pe canapea si eu trebuie sa stau cu ochii pe ea sa nu cada de-acolo. Si sa vezi ce chiote de bucurie da cand se vede in picioare!![:D] Veve, cum a fost la cumparaturi? Alona, sanatate multa Theei! Clau, Raul e baiat precoce daca deja a inceput sa va imite! [pup] de la noi. La multi ani pe forum si maine (adica azi) bem si noi o bere virtuala cu tine [berica]...sau un vin[pahar]! Daniela si papusa [url="http://photos.yahoo.com/neda1972"]LARA[/url] - 7 aprilie 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Spic de grau, uraaaa pentru voinicul tau! Nu i-a trebuit mult sa invetze sa mearga de-a busilea si de-acum sa te tii![:D] Oana, bine ai venit! Simo, va sa zica Mia si Lucas nu s-au chinuit la fel cu dintzisorii! E si normal, ca doar sunt diferiti. Fratele meu are doi baieti gemeni (desi nu sunt identici ci fraternali) si imi imaginez ca nu e tocmai usor cu doi puiuti. [pup] pentru copiii frumosi! Micky, i-ai spus sefului ca esti gravida? Sa ne povestesti ce fatza face![:D] Ai grija de tine! Daniela si papusa [url="http://photos.yahoo.com/neda1972"]LARA[/url] - 7 aprilie 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...