Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sa testam creme de zi - experiente impartasite


Recommended Posts

  • Administrators
fetelor, haideti sa facem impreuna un studiu practic. Sa spunem fiecare ce crema de zi foloseste in acel moment si sa devem ce impresii avem de la cele care au produsul in folosinta. Incepem cu cremele de zi. Cum se prezinta, cum miroase, vi se pare ca are efect pozitiv? cum arata pielea dupa folosire? e buna de ceva crema sau nu mai cumparam si noi tot din aia? aveti cuvintul :)
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 784
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Intr-adevar, personal, cremele de la Vichy mi s-au parut f bune dar sint si f scumpe. L'Oreal si Garnier din pacate, si-au cam modificat compozitia, nu stiu... dar nu mai sint ce erau odata. Cel putin L'Oreal face chiar iritatii pe piele. Eucerin, desi scumpe, nu isi merita deloc banii. Multa reclama pt nici un efect vizibil. F bune iarasi mi s-au parut cremele de la Nivea. Raportul calitate/pret este destul de bun. Acestea sint doar observatiile mele... Va pup, [gravi]9+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gama Garnier Pure - de zi, de noapte si demachiant. Dupa sarcinaimi aparura bubite si coshulete pe fata mea imaculata [:D] si numa cu asta le-am potolit. O fi coincis si cu "potolirea" hormonilor, dar eu am fost multumita. Precizez ca am luat unu de la Romanica si doo din franta. ____________________________________________________________________ Toate lucrurile se intampla cu un scop | [url="http://photos.yahoo.com/alexandraiordanescu"]Alé[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu votez pentru Vichy- Thermal Fix1; racoritoare,intra usor in piele si are un miros placut; am mai folosit si Garnier sau L'Oreal, dar parca mi-au ingrasat tenul. Si gama Nivea Visage e buna si mai accesibila la pret. De creme de noapte cand vorbim? [:D] ca am o problema in a ma hotari care e mai buna... Imi vine si mie randul... [il]/[url="http://photos.yahoo.com/andreeamihaela_stan"]Pozele mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gama Gerovital, Gerovital Plant, Ana Aslan - efect vizibil - catifeleaza, hidrateaza, estompeaza ridurile pun la utilizatori si prietenele mele din Italia, Franta, America - de cite ori le vizitez imi cer sa le mai aduc - cel putin prietena mea, frantuzoaica, din 1996 foloseste numai Gerovital crema de fata - cind ramine fara provizii intra in panica si trece la regim de folosire economic pina ii fac rost din nou!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sint leshinata dupa fel de fel de creme...as cumpara in prostie si m-as unge nonstop[alcool] Sub oki dau cu Laboratoire Remede Eye Life Recovery Cream. Pe restul fetzei ziua ma dau cu Laboratoire Remede Complete Treatment Sensitive Skin. Mai pun un ser cu Vit. C. Seara ma dau cu acid glicolic 20% dupa care dau Creme De La Mer (doar putzintel de tot pentru ca e foarte potenta/grasa. Mai am o multime de tratamente cu care ma dau in functie de insipiratie si timp (ca altfel as sta tot timpul in baie). Anamaria mama la Nick (8)& Alex (5)
I used to be indecisive, but now I'm not sure.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...