Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa testam creme de zi - experiente impartasite


Recommended Posts

Am primit de Sarbatori L'Oreal double lifting, pentru ochi si pentru fata. Sunt incantata de crema de ochi, e singura care a reusit sa-mi atenueze pungile si sa-mi mai 'niveleze" ridurile de expresie. In schimb, crema de fata, desi clar mi-a mai intins falcutzele, mi se pare ca imi produce cosuri. Nu multe, nu purulente, dar tot imi mai apare cate unul micut, ceea ce nu pateam inainte.Am aproape 36 de ani, am gresit oare ca m-am dat cu ea, tinand cont si de faptul ca am ten mixt uleios??? Dar asa mult imi place efectul de lifting, se vede in pozele facute de Mos Nicolae si in cele de Sf.Ion...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 784
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Timp de doi ani am folosit toata gama de la Clinique si am fost multumita.

Dar acum gasit ceva care ma face FOARTE multumita. Si am trecut de la creme de 300 lei/borcanul la unele de 15 lei.

Asa ca va recomand din suflet gama Herbagen. Eu am ten uscat asa ca folosesc o crema grasa (cu musetel, sunatoare, galbenele, vit.A & E).

Iar cand vreau sa stralucesc (si chiar vorbesc serios) ma dau cu crema din gama Red Grape (tot Herbagen) care a facut minuni la toata lumea la care am recomandat-o

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am folosit destul de mult timp doar Garnier Total Fresh, insa cu timpul nu mai eram atat de multumita de ea. Ma gandesc sa o schimb. Momentan incerc o crema primita de curand, Specifics H2O Hydra Care de la Seventeen. Are o textura placuta si intra repede in piele, insa nu pot spune inca daca e sau nu ok. Voi ati folosit-o? [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu foloseam Nivea Q10, dar am descoperit ca nu-i buna de nimic

De 3 zile folosesc Clinique Repairwear. E bunicica....mi-a facut fata fina, dar nu stiu daca la ridurile din jurul ochilor va fi eficienta.

Acum am gasit un site interesant si tot m-a documentez de acolo:

http://www.cosmeticscop.com/learn/product_reviews.asp

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramasesem datoare cu impresii despre crema Lumene.O folosesc de aproape o saptamana ,inca mai am riduri de expresie ,si cel mai probabil asa vor ramane [:D]dar sunt multumita de textura cremei.E de consistenta unui gel si mie tocmai asta imi place.Si comparata cu L'oreal asta imi place mai mult.L'orealul e bun dar parca prea vascoasa pentru tenul meu.De aici si parerea ca pentru anumite tipuri de ten(special mix )cremele L'oreal nu ar fi foarte indicate.Spune cineva care a folosit l'oreal la greu ani buni.Si inca ceva.Cand foloseam l'oreal imi curatam fata si seara si dimineata altfel daca aplici crema peste cea existenta de seara deja porii se incarca prea tare si de aici tendinta de cosuri...Se plangea cineva inainte de asta.

 

 

Katy

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi priesc cremele de la Galenic. Dupa ce am incercat tot felul de creme (Vichy, Eucerin, RoC,l'Oreal, Garnier, Gerovital, Estee Lauder), singurele care mi s-au potrivit au fost cele de la Galenic. La crema de la Roc, aceea super hidratanta, am avut o reactie dubioasa, dupa ce ma dadeam cu ea, mi se faramita pe fata. Am incercat si Estee Lauder, crezand ca daca e mai scumpa va fi mai buna...Greseala. Nici asta nu a fost buna. De ceva vreme folosesc Galenic Ophycee si sunt foarte multumita.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...