Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa testam creme de zi - experiente impartasite


Recommended Posts

  • Răspunsuri 784
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mirelou,din pacate la noi nu am gasit, dar am noroc ca am mi le-a adus cineva din Germania.Da, sunt foarte faine, imi plac toate, si intr-adevar miros super.Eu sunt foarte multumita de ele si le recomand.Vara-mea care sta in Germania a incercat n game de creme si a ajuns la concluzia ca cele de la BALEA sunt f bune.

Daniela[copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt foarte multumita de crema si fluidul demachiant cu miere de albine de la L'Occitane.Este o crema usoara si lasa pielea foarte fina;este foarte buna ca baza de machiaj.

 

Tot de la ei mai folosesc laptele de corp cu ceai verde.Un produs exceptional contra iritatiilor.O data ma epilasem pe picioare si facusem o iritatie urata de tot.O saptamana ma chinuisem cu diferite lotiuni, alifii fara nici un rezultat. Si intr-o doara m-am dat cu acest lapte.A doua zi am ramas uluita, iritatia nu se mai cunostea aproape deloc.A trebuit doar de doua ori sa ma dau,atat![comoara][huta]

 

O alta crema foarte buna,tot de la ei, crema de picioare cu unt de shea.Fetelor care stati mult in picioare, care mergeti mult, care aveti dureri de picioare, bataturi va recomand din toata inima aceasta crema!va calmeaza picioarele foarte bine!A doua zi nici nu va mai amintiti de durerile pe care le-ati avut![comoara]

 

In general, cam de toate produsele(cele pe care le-am cumparat eu) de la ei sunt foarte multumita!!!![harp]

 

 

"If you truly love nature, you will find beauty everywhere"

(V.van Gogh)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...