Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa testam creme de zi - experiente impartasite


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Maya_I

Allureid="blue">, deci inti place... Dar chiar e fosta Oil of Olaz, nu?
M-ai convins... chiar voiam s-o incerc. Si eu am tenul mixt si am nevoie de o crema asa, ca pentru cei 34 ani, adica si cu ceva actiune antirid. Am vazut crema in Europa de vest si cred ca era la vreo 20 si ceva de euro, maxim 30. Dar parca am vazut-o la pretul asta intr-un pachet promotional unde pe langa crema mai era ceva, probabil vreo masca sau lotiune.


Optimista... pana la lacrimi [:D]
align="right" id="quote2">

Cind am plecat eu din Ro acum 10 ani, stiam de Oil of Olaz. Aici ajunsa nu am vazut crema cu pricina, in schimb am observat-o pe asta...Am banuit eu ca sint una si aceeasi dar banuiala mea nu s-a confirmat precis niciodata. Probabil...Dar ce mai conteaza??

Vezi ca sint multe creme Olay...aia care zici tu la promotie cu nu-s ce masca, precis era altceva...le stiu si eu pe alea. Crema de care zic eu se prezinta intr-un recipient cilindric si grasan, ca special ti-am pus poza cu pricina ca sa vezi si cutia si borcanasul in sine. Si sa fie cu "pump" neaparat.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dance, sing, floss and travel. [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 784
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Maya_I
Citat:
citat din mesajul lui ancakarina
Ce parere aveti de produsele L'occitane?
align="right" id="quote2">eu as vrea sa le incerc, am vazut acum vreo 3-4 ani un filmulet despre ele, dar nu stiu unde le pot gasi si mai ales la ce preturi...Optimista... pana la lacrimi [:D]
align="right" id="quote2">produsele l'occitane le gasesti in baneasa, sensiblu din dorobanti,din piata amzei, din plaza. Iar la preturi sunt undeva intre 110 ron o crema hidratanta pana la 250 o crema puternic antirid
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anita [flo], subiectul este despre creme de fata, de zi. Ivatherm este o crema de fata, de zi. Eu am ten mixt si sensibil si crema asta imi place la nebunie.

Are un miros fff delicat, hidrateaza fff bine (caci si tenul mixt doar are nevoie de hidratare, desi am auzit pareri si pareri... [:-@]).

A costat aprox. 70 lei, dar cred ca a fost ceva reducere la ea, am cumparat-o chiar de 1 martie din Sensi Blu... dar merita banii.

 

Cristina si [bonjovi] Razvan (31.01.2006) id="blue">

 

poze (1),(2),(3),(4)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am trecut in totalitate pe cosmetice bio de vreo 9 luni :ten, corp, igiena, make-up. Este o cu totul alta "lume", in care cel mai mult conteaza calitatea si puritatea ingredientelor, iar cel mai important aspect este lipsa substantelor chimice daunatoare, atat de raspandite in restul cosmeticelor de pe piata (inclusiv in dermocosmetice).

Pentru ca putem (si trebuie) sa fim si frumoase, si sanatoase :)

 

Mamica Bio

http://organicka.ecosapiens.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anita, am incercat mai multe si acum m-am oprit la una. Am folosit Logona, Barefoot Botanicals , iar acum folosesc o lotiune anti-rid Eco Cosmetics. Pentru seara folosesc ulei de argan bio - e antioxidant, antirid, cicatrizant, si nu are nici un fel de adaosuri chimice, e pur !

 

Am testat o serie de produse bio, inclusiv cosmetice pentru bebelusi si alimente - si am postat articole (obiective, sper eu :) )pe blogul meu.

 

Mamica Bio

http://organicka.ecosapiens.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...