Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa testam creme de zi - experiente impartasite


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Allure
Citat:
citat din mesajul lui ANITA75
Allure ,faci sport in aer liber sau in sala[:)]
momentan, nici una, nici alta [:D] fac acasa dupa dvd-urile P90X (12 la numar) vara ies la alergat in locuri special amenajate. la gym am renuntat deocamdata ca erau bani aruncati pe fereastra..cind te duci acolo numai de sport nu iti arde...cu atitia masculi imprejur..[:D] e greu sa ma concentrez si sa transpir ca porcu'. nu mai spun ce economie de $70/ luna! [alcool] bine ca nu te dai dupa alte treburi daca faci acasa pai eu zic vizavi de masculi ca merge mai bine sa tragi de fiare ca numai vazind baieti frumosi creste forta si eu am venit de la sanius acus si ma simt f bine ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "To lengthen thy life, lessen thy meals" Benjamin Franklin "Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X [url="http://www.youtube.com/watch?v=fbwO7RAfwS4&feature=related/"]my target :)[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/42726167@N06/sets/"]halfway there[/url]
[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 784
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 3 weeks later...
eu subscriu pentru cremele cu miere de Manuka. Am folosit in ultimii ani creme scumpe ( Estee Lauder, etc) ca ma apropiam de 40...si au fost ok. Insa dupa ce am descoperit cremele din Noua Zeelanda cu miere de Manuka, toata lumea mi-a spus ca tenul meu arata nemaipomenit. Pentru fata folosesc cremele din gama Madeleine Ritchie iar pentru corp pe cele din gama Dr. Organic. Sunt toate produse naturale fara parabeni si chimicale ..si se simte. pot fi comandate la noi numai pe internet deocamdata. Eu le-am descoperit in magazin in Anglia si atunci sunt indragostita de ele.Iar preturile sunt super pentru calitatea pe care o ofera...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

imi spui te rog un sit de unde se pot comanda cremele astea ? multumesc
Citat:
citat din mesajul lui gcarpusca
eu subscriu pentru cremele cu miere de Manuka. Am folosit in ultimii ani creme scumpe ( Estee Lauder, etc) ca ma apropiam de 40...si au fost ok. Insa dupa ce am descoperit cremele din Noua Zeelanda cu miere de Manuka, toata lumea mi-a spus ca tenul meu arata nemaipomenit. Pentru fata folosesc cremele din gama Madeleine Ritchie iar pentru corp pe cele din gama Dr. Organic. Sunt toate produse naturale fara parabeni si chimicale ..si se simte. pot fi comandate la noi numai pe internet deocamdata. Eu le-am descoperit in magazin in Anglia si atunci sunt indragostita de ele.Iar preturile sunt super pentru calitatea pe care o ofera...
Simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui SIMONABB
imi spui te rog un sit de unde se pot comanda cremele astea ? multumesc
Citat:
citat din mesajul lui gcarpusca
eu subscriu pentru cremele cu miere de Manuka. Am folosit in ultimii ani creme scumpe ( Estee Lauder, etc) ca ma apropiam de 40...si au fost ok. Insa dupa ce am descoperit cremele din Noua Zeelanda cu miere de Manuka, toata lumea mi-a spus ca tenul meu arata nemaipomenit. Pentru fata folosesc cremele din gama Madeleine Ritchie iar pentru corp pe cele din gama Dr. Organic. Sunt toate produse naturale fara parabeni si chimicale ..si se simte. pot fi comandate la noi numai pe internet deocamdata. Eu le-am descoperit in magazin in Anglia si atunci sunt indragostita de ele.Iar preturile sunt super pentru calitatea pe care o ofera...
Simona
in romania: www.manuka.ro _________________________ dana " Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima." - Gabriel Jose Gabriel Marquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa este , ai dreptate , in general cremele pe baza de miere sunt excelente. Fac parte dintr-o gasca , de femei[:)] una din prietenele mele este trecuta de 40 de ani, credeti-ma ca nu-i dai decat 35 maxim , are o fetita de 22 ani ... Am intrebat-o ce face de arata atat de bine (nu are posibilitati de intretinere artificiala, operatii, lifting ,etc)si mi-a raspuns .... Nu fac abuzuri de nimic,nici macar de dulciuri, consum lichide,fructe proaspete, cereale (nu fitze), mananc cand mi-e foame . Creme?! Cele de la Gerovital , hidratante (acum mai depinde de tenul fiecaruia), Nicio crema nu face minuni , marile staruri nu ar cheltui atatia bani pe operatii daca ar da un randament doar ele foarte bun , asa toata lumea ar fi cu un ten de portelan... mai conteaza si unde lucrezi , mediul, stressul , etc. Sunt foarte multe aspecte de luat in seama!!!!Dar, eu personal votez pentru cremele pe baza de miere...Imi vine sa rad , mama mea avea obiceiul sa amestece taratze cu miere si sa si-o puna pe fata in special iarna, vara prefera masti din castraveti , ...si-acum este frumoasa!!!! de fapt este cea mai fumoasa mama pentru mine! Un alt secret : RASUL INFRUMUSETZEAZA! Chiar daca nu aveti motive sa radeti , zambiti macar, va veti vedea in oglinda mult mai frumoasa (oglinda este cel mai sincer critic)! A se ierta feminismul din mine...in fond sunt destui barbati misogini![nervo] Numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Am citit cu interes subiectul -creme- deoarece si eu am o problema cu ele. Dupa 30 de ani am remarcat ca treptat a trebuit sa renunt la aproape toate cremele pe care le-am folosit deoarece am inceput sa simt usturimi groaznice de ochi si lacrimari in timpul zilei desi evitam sa dau cu ele in jurul lor.interesant este ca 1-2 zile nu simt mai nimic apoi treptat imi dau usturimi groaznice doar la ochi ,iar pe piele nu ma deranjeaza cu nimic.Asa am patit cu creme de la Avon, Orifleim, gerovital, etc.Singurele pe care le folosesc fara frica sunt Apiderminul si o crema de la Hofigal cu coenzima Q10. Nu reusesc sa-mi dau seama la ce componenta fac alergie! Mentionez ca nu am folosit pina acum creme Avene si ma bate gindul sa incerc dar mi-e teama ca dau banii pe ea si n-o pot folosi! (am un ten uscat si peste 40 de ani.)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...