Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa testam creme de zi - experiente impartasite


Recommended Posts

  • Răspunsuri 784
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu sunt f lenesa cand e vorba de dat cu crema. Si pana sa dau de Gerovitalul asta am mai incercat, ca se spune peste tot ca e protectiva pt pielea fetei, e bine sa o folosesti zilnic, la fel ca demachierea zilnica, dar cat am vazut ca nu ma ajuta crema pe care o aveam, nu o foloseam. Doar vara, uleiul de cocos deoarece imi era pielea uscata.

 

Am aflat tot de la cosmeticiana ca fondul de ten e f bun pt ca e o bariera pt piele, sa nu intre chiar tot praful si toate cele in pori. 

 

De cand cu Gerovitalul asta nou, ma dau cu crema zilnic, ba chiar am si crema de noapte :))) pt ca simt diferenta. 

 

Acum mi am cumparat un fond de ten....nu stiu sa ma machiez si gata. Am tot vazut pe youtube reviewuri cu fete pline de cosuri care se dadeau cu acelasi product si arata fantastic. Naiba stie.....ma apuca toamna cumpararea de fond de ten, pensule samd pe care ajung sa le folosesc de 10 ori pana vara si gata. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu cumpara pensule daca te dai rar, poti f bine sa intinzi cu degetele, in felul asta se incalzeste si se aplica bine. Eu cand vad cum se recomanda multe produse  date “ la kil” ma ia amocul. Nu e nevoie de atatea, majoritatea arata ca niste masti dupa, oribil.  La tine  problema era ca nu  ti se potriveau produsele folosite inainte, dovada ca acum simti diferenta. Si mie imi plac produsele Gerovital si Bio oil ul e super! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

De cand cu Gerovitalul asta nou, ma dau cu crema zilnic, ba chiar am si crema de noapte :))) pt ca simt diferenta. 

 

 

Xio, poti sa pui poza cu crema Gerovital pe care o folosesti? Vreau s-o incerc si eu.

Acum folosesc o crema de zi de la Clarins. E foarte buna, dar si foarte scumpa. Vreau sa renunt la ea daca gasesc alternativa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am testat pe pielea mea actiunea cremelor scumpe versus ieftinache. De nevoie [:D] .

 

In cazul meu n-a fost nicio diferenta intre aplicarea pe termen lung a unor creme de firma vs crema Cien (2.99 EUR la oferta) de la Lidl. Niciuna!

Da, crema aia de la Lidl e chiar buna. Fii-mea o mai foloseste uneori, dar de la o anumita varsta, cand nici hormonii nu mai sunt ce-au fost, nu e suficient.

Eu am inceput sa folosesc crema de la Clarins acum cateva luni cand a inceput sa nu-mi prea placa fata mea. Am scris si la subiectul cu premenopauza despre aspectul asta. S-a vazut diferenta de la primele aplicari. Pielea si-a recapatat elasticitatea si luminozitatea si nici ridurile de expresie parca nu mai sunt asa pronuntate. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu folosesc de 6 luni Gerovital H3 Evolution. Super de super.

In plus, mai am si crema asta de blurare riduri care la fel, e super:

http://www.baaria.com/1716-thickbox_default/crema-blurare-riduri-gerovital-h3-evolution-25ml.jpg

 

 

Iarna imi place sa folosesc insa creme pe baza de acizi de fructe.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...