Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

despre dragoste


Recommended Posts

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
planuri de facut un om de zapada impreuna sa gatesc mancare chinezeasca sa mergem la teatru de comedie sa jucam bowling sa fugim la munte sa vedem un film super bun pe comp+floricele trebuie sa ii dau incredere in ea sa priveasca partea plina a paharului si nu cea goala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu la tot ce a scris Aschiutza. Asa e. Contrar a ceea ce cred barbatii, femeiele apreciaza gesturile mici. Sa nu credeti ca daca ne cumparati o bijuterie scumpa, dar nu sariti la drum cu ou Kinder ati scapat. Mai bine ia-mi mai des oua Kinder, decit o data o bijuterie scumpa. Ideea e ca femeia vrea sa vada ca barbatul s-a gindit la ea si exprima acest gind prin gesturi, ea trebuie sa stie ca e importanta pentru el si el face lucuri pentru ea pe care altfel nu le-ar face. Cit despre ce vrem sa auzim... hmmm... lista e taaare lunga. Pai, -ca sint frumoasa -ca arat bine, ca sint atragatoare -ca pielea mea miroase a ...(poti alege dintr-o larga gama legumicola sau chiar de produse de panificatie [yami] ) -ca nu-i si nu a fost alta ca mine in inima ta, ca am acel cevea pe care altele NU le-au avut -ca simti ca plutesti alaturi de mine si ca in general am reusit sa te inrobesc -ca vrei sa fiu mama copiilor tai (asta asigura succes GA-RAN-TAT, ca noi stim ca voi nu vreti copii si daca ne spuneti ca vreti, apai e clar ca sinteti cazuti in cap dupa noi) La capitolul idei de surprize adaug: -du-te pe neasteptate la ea la serviciu/scoala cu flori sau un cadoas care stii ca-i face placere -ofera-te sa-i dai tu unghiile cu lac -daca locuiti impreuna ofera-te sau, mai bine, ia-o inainte sa faci tu o treaba in casa ca sa o scutesti pe ea (du GUNOIUL, ffff important pt. fericirea femeii [;)] )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu dintotdeauna mi-am dorit ca partenerul meu sa-mi faca o surpriza de genul: sa aranjeze o excursie intr-un loc si intr-un moment la care sa nu ma gandesc nicicum! Dar oricum e o chestie costisitoare... Laura si bebitele: Bianca (5 ani si 7 luni) si Ramona (2 ani jumate) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...