Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gabriele si Gabrieli !!!


Recommended Posts

fetele Nanami... esti grozav de.....glumeata.Daca ai putut invata japoneza nu cred ca ar fi o probleme pentru lb.germana.Oricum in germana exista virgula si punct[:D].Era o gluma, sa nu ma iei la [box].Intr-adevar limba germana nu e printre cele mai usoare, dar nu e mai grea decat maghiara, chineza sau..... japoneza[;)][japan]. De cat timp esti in Japan?Nu e mai rapid daca trimiti actele acasa, cu o imputernicire pentru mama ta sau altcineva.Nu stiu daca ai posibilitatea sa mergi in Ro, dar sigur dureaza mai putin decat prin ambasada.Dureaza mai putin.....si mai ieftin. [pup]fetele si astept barfe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[:D][hia] iubitele asa sunt eu mai prostuta , chiar cateodata lumea nu ma intelege , chiar se supara , dar,,,,in fine , asta sunt eu japoneza e usoara , pare a fi f. ciudata , dar daca stai si te concentrezi putin e fffffff.....usoara . nu au gramatica si e f. simpla [si-eu] ce faceti gabitelor ???? a aparut lume noua .... bun venit [pup][pup][pup] azi am musafiri , o prietena romanca cu copii, de mult nu a mai foat pe mine si ..... copii se joaca asa frumos... am facut artificii, acu la barfa si bere [si-eu][:)] scuze, dar tre sa ma retrag mai vb. curand [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] G.K.R [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabriela77k/album?.dir=b1bescd"]poze carnaval[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D][:D] la caldurile astea cred ca intr-un parc unde poti sa te joci si cu apa [bis], ca pe fii-miu nu pot sa-l duc la piscina din cauza urechilor [q][q][q] si eu din cauza suncilor [q][q][q] ce faceti iubitelor ???????? [pup][pup][pup] G.K.R [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabriela77k/album?.dir=b1bescd"]poze carnaval[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la noi s-au mai dus caldurile si e o vreme cam schimbatoare asa ca nu stiu daca vom merge undeva, poate doar in vizita la niste prieteni sa-i mai stresam si pe altii ca fiu-meu trebuie sa-si satisfaca curiozitatea si isi baga nasucul peste tot. nanami dar ce probleme aveti cu urechile? de ce nu puteti merge la piscina? ti-au plecat musafirii? vad ca restul Gabitelor sunt plecate weekendul asta ca nu mai dau nici un semn. pupici tuturor[pup][pup][pup] gabriela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow...ce discutii..s-a animat subiectul.[:D] nu stiu cum m-am ales cu "mizeria" asta, dar vad ca nu ma mai lasa. ar trebui sa ma duc sa-mi fac o radiografie, sa nu fie si altceva...ca prea ma doare![bang] aseara i-am facut eu baie lui stefi, dupa care nu mai puteam sa-mi indrept spatele de durere...[V] eu nu plec nicaieri, concediul s-a terminat...asa ca stau acasa. pupici tuturor.[pup] cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ca e liniste pe-aici... Noi toata ziua am stat prin casa ca a plouat asa ca am strans jucariile de o mie de ori ca sa pot pasi pe undeva. Si am facut si ceva de mancare si sper sa ne tina cat mai mult ca nu-mi place sa gatesc[bang][bang][bang] voi ce mai faceti? voua va place sa gatiti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna iubitele [cheers] ce faceti???? ma bucur ca sunteti cat de cat active [hop], scuze de lipsa [dual] la e ffff....cald si azi , nu pot respira [q], pe hiro l-am trezit de dim. la 7-30 ca are program de tv. in fiecare duminica (desenele lui preferate), iar acu a adormit , e obosit rau , ca ieri s-a destrabalat rau de tot . si eu de abia m-am trezit , am baut cafeaua in timp ce ma uitam la protv, la o te. frumoasa [si-eu], si asteptam sa se trezeasca Hiro , poate il ducem intr-un parc [;)] gabella Hiro a avut o otita urata de tot si am fost nevoiti sa-l operam nitel [V], i-au bagat tub in urechiuse , si tre sa avem putin grija cu piscina , ca inca nu i-au cazut [q] , si uite asa ca anul asta mai slab cu apa , ce sa fac,,,, sa se faca el bine , ca avem timp destul pe viitor si de asta [olala] cgaby imi pare rau de tine , chiar asa tare te doare , vai stiu si eu ce inseamna durerile de spate , ca si eu am cam des , am o mica hernie , si stiu cum e cand faci efort sau...... de ce nu mergi la spital , tre s-o tratezi cat mai repede . multa sanatate iti doresc [flo][flo][flo] [pup][pup][pup] la toate gabitele mele G.K.R [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabriela77k/album?.dir=b1bescd"]poze carnaval[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza. in sfarsit s-a mai racorit si la noi nitel...se poate respira. eu ma simt mai bine, dar tot ma doare. trebuie sa ajung la dr dar nu stiu cand. de maine intru iar in paine![bang] pupici si o duminica placuta. cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...