Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de mai-iunie 2004 (22)


Oana_B

Recommended Posts

Buna seara la toata lumea. Azi Vladut a fost cumintel, fara prea mult maraici, a papat frumos de la tzitzi, dar papica solida ioc[bang] . Asta e, nu ma mai stresez, o fi stiind el mai bine. Fetelor, e oficial, copilul meu nu suporta cerealele! Am zis ca o fi din cauza ca i le-am facut cu lapte praf, poate nu-i place laptele si i-am facut cu laptic de-al meu. s-a strambat la fel de tare ca si dupa cele cu lapte praf, si nicicum nu deschidea gurita [bang][bang][bang]. Apoi sa vezi chinuiala sa-i dau restul de laptic cu biberonul, ca am fost inspirata si nu am facut decat un pic cu cereale, alta tevatura. Cu proteste, plansete am reusit sa-l fac sa bea. Oooof! Asa ca la mine clar tzatza e baza, si nu cred ca se va schimba prea curand. Sa nu ziceti ca nu-s bune cerealele, ca am incercat 2 feluri, cu si fara adaos de fructe. Parca alea cu fructe le da mai cu abitir afara din gura [bang]. Laura, subscriu la sfatul lui Carmen sa-i faci urocultura Larei.Ca sa stai linistita. Anacami, tinem pumnii pentru urocultura. Cindy, daca iti spun ca al meu are cu un kg sub cat artrebui te mai linistesti? Monet, ce intelegi tu prin aer arctic? O temperatura de 1 grad cu un vant rece ce-ti da senzatia de minus cateva grade se pune? [:D] Eu deocamdata in comparatie cu voi am noroc noaptea, ma scoala o data maxim de doua ori, papa si adoarme imediat. Vladut nu doarme in pat cu noi, ci in patutul lui din camera lui. Cand ii dau noaptea sa suga merg la el in camera si ii dau sezand pe canapea. Poate si din cauza asta suge si adoarme la san, il mut la celalat, mai suge putin si adoarme din nou si pana dimineata la 7-8 nu am treaba cu el. Cam atat am avut de zis. Va pupacesc pe toate [mamica] Diana si [baietel] Vladut (16.05.2004) [foto] http://community.webshots.com/user/dianar130
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ca deobicei am uitat ceva: Carmen si Monet, succes la cura de slabit. Aveti ceva vointa, eu nu as rezista 3 saptamani sa mananc cartofi si ciuperci in fiecare zi![:D] [mamica] Diana si [baietel] Vladut (16.05.2004) [foto] http://community.webshots.com/user/dianar130
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...