Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum sa te mentii in forma


Recommended Posts

[hia] Eu de cand l-am nascut pe Chrisnu prea mai am timp si de mine. Este adevarat ca am grija de el singura, parintii fiind la mii de km distanta, dar parca as vrea sa mai am timp sa ma uit putin si in oglinda. Se pare ca eu am grija de tot si de mine nu are nimeni.:) Nici nu mai stiu de cand nu mi-am mai cumparat un ruj sau o oja. De ce ? Uite ca nu stiu. Sunt tot timpul atat de obosita si ocupata cu altele ca si daca mi-as cumpara, cred ca n-as avea timp sa le folosesc. acum a venit frigul si d-abia daca apuc sa-l pregatesc pe Chris, imi iau haina in fuga si ma imbrac in lift si de oglinda uit. Altadata nici ca ieseam fara sa ma fardez, chiar daca mergeam pana in piata sa cumpar zarzavat pt ciorba. Poate cand o sa ma duc la serviciu o sa fie altfel. Vom vedea. Voi cum faceti sa aratati in forma?[:X] toana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cam asa e cand o sa incepi serviciul vrei nu vrei trebuie sa incepi sa-ti acorzi putina atentie ,dar si pana atunci trebuie sa incepi sa-ti faci putin timp si pentru tine,trebuie clar. lasa putin la o parte treaba de zi cu zi si sa vezi ce bine o sa te simti cand incepi sa te mai aranjezi cate putin chiar si atunci cand mergi la piata sau iesi cu bebelul in parc. eu vreau sa-ti ridic moralul. sa auzim numai de bine. ramona si patricia c ramona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna oanadrag si eu eram la fel pina acum vre-o 2-3 saptamini cind am zis gata nu se mai poate vreau sa ma simt bine in pielea mea. Am inceput cu cura de slabire si aerobic, am grija cind ies din casa sa imi dau cu o dunga de ruj, ceva fard de obraz si apoi ies, chiar daca tipa gaza dupa mine 30 de secunde cit ma vopsesc n-o fi foc. Reteta ar fi sa mai le lasi deoparte de treburi si sa-ti acorzi si tie macar juma de ora pe zi.Meritam cu virf si indesat. Numai bine![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De cind am nascut nu prea m-am mai ingrijit asa mult ,nu m-am dichisit .Dar in vara ,mi-a bubuit in capsor sa ma aranjez si eu putin ca daca nu o fac acum cind?M-am dus la coafor ,l-am lasat pe sotul meu cu pitica (m-am facut suvite blonde roscate[:D]),m-am pensat ,m-am si tuns .Ma fardez putin.Eu nu prea sint genul care se fardeaza tare ,dar daca nu imi dau macar cu ruj nu ma simt bine[8D].Mi-ar place sa fac putina gimnastica ,sa ma plimb mai mult ,sa ma duc de nebuna sa colind orasul ca la mama acasa ,dar din pacate nu pot ca am pitica cu mine si nici nu conduc inca[mariaj]. http://community.webshots.com/user/catya106
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ca sa ma mentin in forma, alerg aproape in fiecare seara in jurul stadionului. ma simt SUPER dupa aia. si dupa ce fac un dus fierbinte[baie].....e totul OK!!!!apoi ma creia o pauzasc toata, imi fac o masca pentru fata si ma relaxez in pat. Incercati si voi si o sa vedeti ca o sa va simtiti minunat. va pup[:X]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe vremea cand eram la facultate sa fiu impecabila , aranjata era esential dar acum de unan si ceva de cand m-am mutat de la oras la tara sunt un adevarat dezastru la capitolul sa ma aranjez nu stiu ce sa mai fac .S-ar presupune ca la tara ai mai mult timp de tine dar faci ce faci tot comoara este pe primul loc, adica pentru mine Andrei Nicolae in varsta de 1an si doua luni.intradevar pentru ati ridica moralul si sa te simti pe deplin implinita trebuie sa fim mereu frumoase pline de viata si mereu bine disouse pentru noi pentru copii nostri i mai ales pentru sotii nostri.[biz][cina2] claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...