Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

grup de suport pt slabire max 5 kg.


flafi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ciurli
[hia]si eu vreau! am 1.62 m si 55 kg si as vrea sa ajung la 50 kg. Ce vis frumos.... cum sa fac? stau pe scaun cam 10 ore pe zi. Mai am vreo sansa? ciurli
Bine ai venit, ciurli ! Toata lumea are o sansa ! Tre' sa facem nitel efort si sa ne sustinem. Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai branzica dietetica ,iaurt dietetic,salate,carnita fiarta de pui sau de vita,peste,ou fiert,sau friptura la gratar,poti sa pregatesti pulpe de pui si la cuptor fara grasime sau alte condimente ,decat putina sare(se pun in tava se acopera cu apa se presara putina sare si se dau la cuptor la foc mic sunt delicioase va garantez)iti mai faci si o salata si gata .... RAMONA SI PATRICIA c ramona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit noilor membre ciurli si mariagi![pup] Pe prima pagina am facut o propunere sunteti de acord? patisornu ti se ia uneori de atatea dietetice? bulinutza ai incercat spirulina? mai atenueaza pofta de mancare, dar nu poate fi folosita pe termen lung, iar asta e rau... ciurli si eu am job sedentar, dar sa ma vezi ce nebunii de exercitii pot face pe scaunul asta! in plus cum vad o scara cum o iau la fuga, daca am de ales intre a merge cu masina si a merge pe jos mai bine o iau pe jos etc. Gandeste-te poate poti face si tu ceva artificii din astea... mariagi gasim noi o solutie sa nu mai papi tu!! Eu ieri: 4.30- o salta la spring fara maioneza si paste seara mancarica de cartofi cu pui degresat aproape dietetica cu salata de varza (pe la 8 seara ca abia atunci am ajuns acasa) Azi: 3 felii graham cu putina margarina din aia cu ulei de masline, 1 cana ceai si o cafea la pranz bag un fibrobar din ala [vom] seara- vad eu Eu nu stiu ce naiba sa fac ca am ore la care ma apuca foamea, adica la 4.30 si apoi la 6.30. Daca nu mananc atunci e de rau ca am si mari probelme cu stomacul, in plus de asta nu am voie sa mananc fructe si legume crude [bang] [bang][bang][bang][bang][bang] So if you tried to understand me Would you crucify or damn me Or stand by me Like smoke around the flame
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...