Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De ce ne iubim barbatii?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 69
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pt. ca ma face sa zambesc in fiecare zi; pt. ca ma tine in brate toata noaptea chiar daca amorteste dupa o juma' de ora;pt. ca ma face sa ma simt frumoasa si in cele mai proaste zile; pt. ca ma respecta; pt. ca apreciaza toate treburile plictisitoare pe care le fac in casa si in plus ma si ajuta; pt. zambetul lui jucaus de copil; pt. sentimentul de bine pe care-l am langa el; pt. faptul ca acum cand scriu am un gol in stomac si zambesc aiurit...pt. ca simpla lui prezenta ma face atat de fericita... Sa mai scriu? Mai bine ma opresc aici si...mai ziceti!! [olala] Eliuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu il iubesc fiindca e inalt, frumooos, desteeept, harnic, tandru, bun, decit sa iasa la bere mai bine sta cu mine, stie sa faca masaj, stie sa aiba grija de Matei ca o mama (numa tzitzi n-are), ma ajuta la toate si ma suporta la toate [:D] Anca si [copil] Matei (1 ianuarie 2004) [url="http://community.webshots.com/user/ancutza124"]gasca MAO[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Il iubesc pe sotul meu- pentru ca e destept,pt ca are niste ochi superbi,pt ca e langa mine la greu si nu ma lasa sa intru in vreo depresie,pt ca ma ajuta intotdeauna sa ma ridic cand sunt la pamant,pt ca ma suporta cu toate cicalelile mele,pt ca e bun,pt ca nu bea,nu fumeaza,nu m-a lovit,pt ca e optimist si ma face si pe mine sa fiu mai optimista,pt ca ma face sa rad,pt ca face orice doar sa fiu fericita si multumita,pt ca ma sprijina in tot ceea ce vreau sa fac,pt ca-mi face toate mofturile,pt ca are grija de mine si ma ajuta in casa,pt ca-mi pregateste masa si mi-o aduce la pat,pt ca zilnic ma face sa rad si incearca sa ma faca fericita si ii si reuseste..si ar mai fi multe,multe rau...pt ca-i un dulce si scump si-l iubesc cu tot sulfetul meu si cu toata inima si nu pot exprima dragostea mea pt el prin cuvinte..Si il mai iubesc pt ca ma completeaza si el e jumatatea mea. Pupici cu lipici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dac as spune ca l iubesc pentru ca: este frumos, destept, istet, cu simtul umorului, etc,etc.. as avea senzatia ca l iubesc numai pentru aceste calitati pe care le as insira.. Ori il iubesc pentru tot ce este el, pentru bune si mai putin bune (caci partile rele le detest deocamdata, asta pina voi invata sa le domin) il iubesc pur si simplu.. ca exista. Si imi doresc sa l pot iubi asa de mult toata viata iar el sa ma iubeasca la fel de mult ca acum. http://community.webshots.com/user/tora97 "da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Il iubesc pentru ca isi imparte fiecare clipa din viata cu mine si pentru ca accepta sa-mi impart viata cu el... Si pentru ca din dragostea noastra s-a nascut un ingeras. Si nu stiu daca asta e explicatia dar stiu ca il iubesc si ca ma iubeste...si asta e de ajuns. Violeta mami de printesa Cristiana Bianca [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/violeta_avon/my_photos"]POZE CU BIANCA[/url] Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...