Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

barbat capricorn/femeie balanta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
"Balanta-Capricorn: Va puteti admira dar o apropiere este dificila din cauza conceptiilor generale foarte diferite despre lume si viata. Capricornul vede in balanta o fire prea sociabila, superficiala, iar balanta il vede pe capricorn prea retras, pracmatic, incrancenat si loial. O relatie are sanse indoielnice de izbanda. Mai bine nu." Eu n-as crede toate prostiile astea... chiar cunosc capricorni de treaba... www.zodiace.ro www.eastrolog.ro ...etc...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Interesant subiect ai postat!! [flo] Si eu am citit in toate zodiacele despre aceasta incompatibilitate dintre Balanta si Capricorn, dar in cazul meu nu se prea aplica. Noi ne intelegem excelent, chiar suntem complementari. Mai cunosc pe cineva de aici de pe forum, in aceeasi "situatie". Asa ca din proprie experienta iti spun ca este o "combinatie" foarte buna!! [:D] Steluta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

EL-capricorn, EU- balanta. Sase ani impreuna , ani care mi-au demonstrat ca totul tine de caracter si personalitate , mai mult decat caracteristicile zodiei. Se zice ca balanta e compatibila cu varsatorul si gemeni, dar eu nu am avut vreo relatie cu unul din acestia pentru a putea verifica . Capricornul meu e cinstit, harnic, foarte constiincios, dar in acelasi timp introvertit, deosebit de cicalitor [bang], acid. Una peste alta , trebuie simtit " Omul " din capricorn .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...