Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de iulie-august 2004(15)


Oana_B

Recommended Posts

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Marina, e bine sa mergi la doctor, ca sa stai linistita! probabil ca nu e nimic, au perioade din astea in care nu le place nimic sau in care vor sa ne intinda nervii la maxim, si a mea mai varsa cateodata lapticul, si pe ala de la titi, si pe formula ...iar faza cu maraiala la noi de obicei tine o zi, apoi isi revine! nu mai dispera ca e bine Mitzu [pup]! pupici Nicole & [copil] Andreea Alexandra (fomista) http://community.webshots.com/user/niar1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, si io am patit d'astea ... uneori am impresia ca omuletzul asta mic face inadins sa vada cam cit ma tin nervii pe mine si plinge de cite ori il las jos din brate .. cel mai fain este cind ii este somn si nu-si gaseste locu prielnic si incepe un concert de zile mari, io il tot plimb in toate pozitiile posibile (si imposibile !!!!) doar - doar o adormi odata !!! Deja am facut sant pe aici prin casa ... [D] Miha, sa iti traiasca printesa ... super poze !!! Alice si[copil] Andrei Florin (12.08.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaaa, si pe cuvintu' meu ca nu inteleg si pace buna cum vine chestia aia cu lasati copilu sa plinga oleaca si se potoleste singur (nu mai zic ca mai si adoarme cica !!!) ... ca daca il pun in pat si incepe sa plinga, nu se opreste neam decit cind se inneaca ! Si rezultatu' este ca tot in brate ajunge si plinsu dispare ca prin minune - hehehehehehehe !!!!!![:D][:D][:D] Alice si[copil] Andrei Florin (12.08.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha e simpatica foc pustoaica ta!![pup] Fetele helpppp!!!! azi Eva a facut de 3 ori la rand kaka, cam la interval de 2/3 ore. Ultima oara exploziv si cu mucozitati in el. Imi amintesc eu ca era ceva cu mucozitatile astea... tocmai eram in plin proces de schimbare a laptelui plus ca de ieri incepuse sa manance poridge. Nici nu stiu ce sa fac, sa revin la vechea formula de lapte, sa opresc poridgeul, ambele? Mai trebe si altceva?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, e o scumpa Denisa, e tare frumoasa si dulce, mey si are un zambet strengaresc cum nu am vazut pana acum [:D][:D][:D]! ce zici, il fac gelos pe Bradut, proiectez repede un baietel? Nicole & [copil] Andreea Alexandra (fomista) http://community.webshots.com/user/niar1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si uitai sa va spun ca azi a fost asistenta pediatra la noi in control, ca tot eram la subiectul cu greutate bebelusilor - si a ramas tare inmarmurita cind l-a pus pe omuletzul meu mic pe cintar ... "Cum, are doar 6,400 ? Aaaaaa, nu se poate, e ceva in neregula !!! Poate e cintaru defect ..." si a refacut operatiunea de citeva ori pina ce omu mic s-a plictisit si a inceput sa bitiie din minute si din picioare ca alea-alea, de bineinteles ca nu s-a mai putut face nimik ca lumea ... Asa ca vedeti ca mai sint si alte persoane panicate ca nu cresc copii in greutate CIT TREBUIE - ce-mi place exprimarea asta, parol !!! Ca cica sa tin un tabel cu cit maninca pina saptamina viitoare cind revine pentru o noua contarire ... cool, nu ? Am vrut s-o intreb pe mimoza daca nu a auzit de chestia asta cu criza de trei luni dar parea atit de absorbita de faptu ca in loc de 6,600 copilu meu are doar 6,400 ca nu am vrut sa ii stric reveria ... Alice si[copil] Andrei Florin (12.08.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cori, si moata mea a facut astazi de 3 ori, ea care inainte facea la 3 zile ...dar de cand am inceput cu sucurile ni s-a schimbat programul de kk, ba face la 3 zile, ba face de 3 ori pe zi si sint tot felul de "chestii" in el, are o consistenta tare aiurea, tot felul de bobite, de culori [:D][:D][:D] Nicole & [copil] Andreea Alexandra (fomista) http://community.webshots.com/user/niar1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...