Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by wonderful
quote:
Originally posted by maru
quote:
Originally posted by ina78
Decit cu ochii in monitor si urechile atintite la "husbantul" din dotare... mai bine atentie totala... monitorului, nu "husbantului". eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url] [gravi] - [url="http://bd.lilypie.com/l1sZp3.png"]puiutul meu[/url]
deci, George, tipul care e gay in realitate se casatoreste cu rotofeia aia ortopeda coreanca e ceruta in casatorie de dr chirurg, ala negru, dar il paraseste la altar (stiti ca el a ramas cu sechele de la impuscatura si ca are probleme cu mana) seful (negru) se pensioneaza, si toata trupa ii vaneaza postul ....va mai zic? Doamne'ajuta!
Stai ca m-ai bagat in ceata;George era gay si nu stia?Ca parca-i placea de Meredith si suferea ?Ortopeda l-a convertit la hetero? La voi e 'Tanar si nelinistit'?Io nu ma uit,dar parca-i de 100ani,n-are sfarsit.Crede ca au fost peste 3000 de ep.
esti de belea Actorul e gay in realitate. De aia negrul care il interpreteaza pe chirurgul indragostit de coreanca pleaca din film, pentru ca in realitate cei doi actori s-au batut ca chiorii, iar negru l-a jugnit pe "geeorge" in film e strait, si intradevar ba sufera dupa Meredith, ba se culca cu Izzy, na ca mi-a scapat Mama ce ma mai pricep la povestit! cat despre Tanar si nelinistit, aici sunt cu vreo 3000 de episoade mai departe si nu mai inteleg nimic, care cu cine ce facu Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, am din nou conferinta toata ziua. Adica pana pe la vreo 4, cand am sa plec miseleste la aeroport. In seara asta ma invitasera la o plimbare pe podul cu lanturi un indian, un francez si un roman. I-am refuzat pe toti ca sa stau pe forum cu bacaoancele mele. Am incercat sa-i cuplez intre ei cu plimbarea, da' fiecare au dat-o cotita. Cred ca aveau ceva interes sa vorbeasca cu mine [:D], nu va imaginati minuni, doar ca firma la care lucrez e nr. 1 mondial in domeniul respectiv, de aia [zz] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Si evident, romanul e singurul care a venit si cu aparat foto dupa el, parca e in concediu [:D] I-am facut o poza in fata hotelului, apoi mi-a aratat ca avea poze facute si cu camera in care statea [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Hm,o fi 1 hotel in care sta.Du-te la culcare sa fii maine in forma.Si drum bun.Te-as astepta in aeroport daca ai avea punctul terminus la Bc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai el sta in hotelul unde se tine conferinta, acolo unde eu n-am mai gasit locuri Era invidios ca al meu e de 5 stele si al lui de 4 [:D], pana l-am potolit cand i-am spus ca n-am nici expresor de cafea nici papuci de casa nici casca de dus Am uitat sa va spun, am si sonerie la camera [:D], pe la 6 sunase camerista sa ma intrebe daca nu vreau sa ma ajute sa-mi desfaca patul, (adica sa dea cuvertura la o parte), de parca as fi ciunga. Mi-a dat o ciocolatica da' tot nu mi-a trecut nervii pe ei Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...