Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by principe
si care eu credeam ca mi-ai raspuns mie de 3 ori ca te-am intrebat de 3 ori monica mami de print http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117
[cheers][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar varianta cu smulsul venelor nu e buna? la mine nu mai merge explorer ci numai Opera.Pana acu' am vazut dublu,crezui ca-i de la [alcool][alcool][alcool]suc.Acu si-o revenit,ori m-am mai trezit io.Sunt intr-o dilema totala.Mai bine mai [alcool][alcool][alcool]si dupa ma apuc sa repar pc.Ma pricep la asta ca si la pana de cauciuc/motor.[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
Dar varianta cu smulsul venelor nu e buna?
e buna in ideea ca nu platesti absolut nimic dar pentru mine nu e o solutie pentru ca inseamna anestezie totala iar cand ai tensiune 17 cu 10 zi de zi, nu prea te arunci la anestezie iar pentru sot nu e, pentru ca asta inseamna 2 saptamani de stat la pat, o luna de interdictie stat in picioare si tot asa pierde f multe de aia laser e o optiune mai atragatoare, exceptand banii Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Atunci o faci pe aia scumpa daca presupune mai putine riscuri.Nu doare? Sa ma astept si io la varice?[bang]Dupa 23 ani cred ca se simte efectul la CAP nu la picere,si din ala am in dotare numa' 1 nu 2 ca la picioare.Vai de capu' meu!la cap nu se fac varice,nu-i asa?[:D][:D][:D] Uraaaa!Imi merge pc desi nu i-am facut nimic.Poate de aia.I-am turnat in modem putin [alcool]si acum e ca si mine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...