Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Deci chiar se forteaza rau de tot.Soacra mea imi spunea ca sotul meu cand era mic a mers prima data deabuselea si abea dupa aceea a stat bine in fundulet.La 7 luni si un pic se ridica singur in picioruse pe langa pat si la 10 luni deja fugea de nu mai stia maica-sa ce sa ii faca.Seamana cu el,seamana cu el la tot.O astepta de vro 5,6 ani sa vina pe lume.Si-a dorit asa de mult sa aiba o fetita.Inainte sa ma cunoasca pe mine el deja avea numele pregatit,a zis ca a visat-o de nu stiu cate ori,cand eram insarcinata in fiecare zi imi spunea cum o sa arate.Si drep castig seamana si leit cu el.De la mine are decat ochii si laba piciorului(bine si sexul asta este clar). Marule nu iti este frica?Eu numai cand ai spus de smuls mi s-a facut pielea gaina. Principe vreau si eu tort de-al tau[pofta],sunt inabunita dupa dulciuri. Wendy nu te mai agita cu tot felul de oameni care o tin pe a lor ca iti cade parul dupa aceea si e pacat de podoaba ta capilara.Apar si riduri.Apropo poze ceva? Adina Bine ai revenit.Ai fost primita calduros vezi? Iuliana mami de Maya Maria(26.03.2007)
"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetilor, noapte buna ,sa visati cu ingerasi. uite ca v-am facut cafeluta ,am lasat cafetera deschisa,sa gasiti cofeaua calda. acum hai sa ma laud si eu un pic cu printul meu . cum credeti ca scoatea astazi ciinele de sub pat ,care bineinteles incearca si el sa mai aiba momente de liniste?? ia matura cu coada se aseaza pe burta si baga matura sub pat. coada maturii este un instrument de care el se ajuta in nenumarte indeletniciri,asta inca dinnainte de a implini un an. sa dea cheile jos din cuierul de chei, care este in perete. tata 'su a cumparat ptru salon un tv plasma ,tocmai ca sa-l puna in perete ca fi'su sa nu ajunga la el...e fi'su a reusit sa ajunga ..nu cu degetul ...cu ce credeti??...cu coada maturii...si ia f..tut o zgirietura din prima zi de inoire. ma gindesc ca abia are un an si face o grmada de traznai ,ce-mi rezerva viitorul?? nu pot sa ma pling ...dd mi-a dat exact ce am cerut ..un bb activ .[:-)))] multumesc dd ca nu am timp sa ma plictisesc cu baietoiul meu. monica mami de print http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...