Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Io cred ca ma sabotati.Cand sunt pe forum,vorbesc aproape singura.Cand il deschid iar,vad ca-i alt sobect,3 pagini...[bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang] Nici n-am apucat sa citesc ultimele pagini de la 4.Fomei serioase sunteti voi? Hai sa ne lasam toate plozii in grija barbatilor,vindem case,masini si ce-o mai fi,cumparam belete avion si via Venezuela!!!!! Ati uitat cu totul de orasul vostru natal![bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aido,nu stiu cu cine ramane Meredith,se pare ca-i cu curu' in 2 luntre.Om vedea martea viitoare,cdaca nu ma iau iar cu voi si uit de serial. Lulule,nu mi-am trantit fesele-n pat ci pe pc ca iar m-ati lasat solo.Mi le-am mai purtat prin casa sa revina la forma initiala ca mi le-am aplatizat tot stand pe scaun la dc.Tre' sa ne gandim la un scaun special,eventual unu' cu masaj,dar nu anticelulitic ca doare a naibii si-l arunc pe geam. Adin,da' buda ai in somptuosu-ti apartament?Nici la scoala nu mai e voie sa se fumeze.Io-s multumita ca fumez mai putin dar am o colega care-i de-a dreptu' turbata din cauza asta. Tre' sa constat ca m-am procopsit cu a2a dependenta:VOI.Nu deschid pc pana nu-mi termin macar o parte din treburi,ca altfel nici la buda nu ma indur sa merg.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Wendy, nu fii mufi pufi, ca ai dat bir cu fugitii aseara! In locul tau mi-as cere scuze [hot] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
[iartama][iartama][iartama]Ca am stat de vorba cu mine finca toate erati duse...cu pluta.Cat p.ma-sii sa tot astept?Nr2 facea 13-14 sa intre el la rand,asa ca i-am dat voie,v-am pomenit de bine,mai mai sa va voodooiesc,dar m-am abtinut in ultima clipa,nu stiu nici io de ce .De proasta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Printeso,o sa te jumulesc de toti fulgii,de-o sa ajungi la 31 kg!Dupa sfatu' tau disperat,intru pe 'scoli,grad...'si tot am incercat io sa ma explic,dar fata aia,nimic.Dupa 3,4 postari am facut-o sa taca,macar atat,dar azi vaz c-a luat-o de la capat cu alte fete.Nu m-am mai bagat finca nu-mi place sa mananc rahat degeaba ,mai ales cu oameni asa de opaci care cred ca-s singurii care au dreptate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...