Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 5


Recommended Posts

Ioana, fii atenta ca acum se poarta culoarea coniac, deci cred ca ai iesit exact cum e la moda, nu te mai fa rosu purpura Maru, lasa telenovelele daca vrei sa se prinda fetita mai fa-ti mila si trage un [xinpat], nu sunt chiar asa de miraculoasa cum crezi. Sau macar mananca mazarea aia. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Ioana, fii atenta ca acum se poarta culoarea coniac, deci cred ca ai iesit exact cum e la moda, nu te mai fa rosu purpura Maru, lasa telenovelele daca vrei sa se prinda fetita mai fa-ti mila si trage un [xinpat], nu sunt chiar asa de miraculoasa cum crezi. Sau macar mananca mazarea aia. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
draga mea, draga din pacate se prinde tare repede si inca nu e timpul acu am inceput sa ne uitam dupa case, poate ne facem curaj si ne bagam... Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Ioana, fii atenta ca acum se poarta culoarea coniac, deci cred ca ai iesit exact cum e la moda, nu te mai fa rosu purpura Maru, lasa telenovelele daca vrei sa se prinda fetita mai fa-ti mila si trage un [xinpat], nu sunt chiar asa de miraculoasa cum crezi. Sau macar mananca mazarea aia. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Au luat si ei o pauza,mai ales el,cred ca si-a luxat-o.Daca vrei sa-l bagi in sperieti ii spui 'sex'si are efectu' invers viagrei.Omu' asta chiar poate spune ca se fac greu copchiii.[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Wendy daca mai postezi acolo jar mananci halal educatie la copil da cu asa o atitudine ufff dar asta-i din ciclul profesorii nu sunt buni de nimic, doctorii nu sunt buni de nimic, nimeni nu e bun la nimic in afara de mine. O fi tipic romaneasca? Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Ce mananc?Bataie sai kk?Ei si!Omu tre' sa manance de toate,dar NU de la prosti, ca ma atac.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, ce gindit Maru... faci si apoi gindesti [:))] Iti explicam noi ca sintem in prag de mutare si renovari. In 9 luni ma pot muta de 2-3 ori, cu renovari cu tot. Fetelor am fost la Trinitex (parca as se numeste - tirg de haine), multe costumase frumoase dar nu ma indur sa-mi mai iau - cine stie la ce reutate ajung in citeva luni. Mi-am luat niste "raiati cu burta", am luat deja un costumas de bebe galben (a placut amindoura - era galben si dulce tare) si sotului niste camasi. Si la jumatatea sau sfertului "tirgului" ma lasara picioarele, de simteam ca m-as fi asezat pe jos. Vad ca iar aveti program de cafelit... Am modificat listuta Principe, l-am adaugat si pe potentialul ginere (daca o fi cazul... nu ca n-ar fi superrrrr) eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url] [gravi] - [url="http://bd.lilypie.com/l1sZp3.png"]puiutul meu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...